Skocz do zawartości
luk1999

ASRock AMD 7xx/8xx - Wszystkie modele AM2+/AM3

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że temat o Asrock-ach , ale ktoś powyżej chciał screena tudzież valida powyżej 3.8 GHz i nie musiało być stabilne :D Nad stabilnością 4 GHz jeszcze pracuję - na razie jest 3.8 GHz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Asrock co na to? hehe. Dobra pl.glowna i tyle.

 

I kolega ArtKTK na pewno nie ma trzeszczącego dzwieku (ala VIA!) problmu z bootem, nie musi traktowac resetem kompa po właczeniu, nie zawiesza sie AOD. I co tam jeszcze bylo?! zapomnialem

EDIT: I stabilne 3,8Ghz. A jak ktos zrobil na asrocku 3,75Ghz to juz cale forum go zna bo to juz jest Ktoś!

Edytowane przez memel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety opisywanych tutaj modeli Asrocka nie widziałem w Anglii - a szczerze mówiąc , czytając forum miałem ochotę łyknąć i potestować , tym bardziej , że ceny są bardzo przyzwoite - jedyne co można było dostać bez problemów to Asrocki na nforcach , a to już nie to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolega ArtKTK na pewno nie ma trzeszczącego dzwieku (ala VIA!)

Ty chyba nie słyszałeś co potrafi VIA. Wszelkie Realteki nie mogą nawet koło niej stanąć. Ja porównanie miałem. ALC885, ALC888, ALC889, VT1708B, VT1708S.

Ta ostatnia jest właśnie na ASRocku i jest zdecydowanie najlepsza, choć między tą z końcówką B wielkiej róznicy nie ma, powiedziałbym, że jest raczej malutka ale da się ją usłyszeć na dobrych głośnikach i z plikiem dobrej jakości. I żeby nie było, wszystkie te dźwiekówki sprawdzane na dokładnie takich asmych głośnikach, tak się akurat złozyło, że masa znajomych je ma xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie 2 szybkie pytanka:

 

1. Czy warto zamiast A780GXH/128M brać coś na mATX - różnica w cenie 280 vs 225 w przypadku A780GM-LE i 260 w przypadku A780GMX/128M? Mnie przekonuje w przypadku pierwszej odległość najniższego portu pci od pci-ex bo kartę wifi tam włożę ale w sumie nie wiem czy warto za to dopłacać..jak jest z dźwiękiem? ogólnie różnica w cenie mała więc chyba płyta pełnowymiarowa będzie najlepszym wyborem..

 

2. Jak wygląda sprawa teperatur przy OC i HTT rzędu 300?chodzi o NB - mam thermalrighta HR-05 - pewnie będzie pasował ale nie wiem cz jest sens ingerować..

 

Płyta będzie pracować w zestawie z sig'u - o ile zwrócą mi kaskę za GB..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawiesza sie AOD.

to było na Gigabyte.

 

EDIT: I stabilne 3,8Ghz. A jak ktos zrobil na asrocku 3,75Ghz to juz cale forum go zna bo to juz jest Ktoś!

x2 lepiej się kręci niż x3 tym bardziej, że tam był x3@x4.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem :) podkrecil o 700Mhz, odblokował 2rdzenie i jeszcze źle. hehe. No na asrocku zrobil by to samo bez problemu.

Opuszczam ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CnQ po OC dziala na wiekszoci plyt MSI i na niektorych plytach Asusa.

Dobrze że mnie uświadomiłeś, mam x3 na MSI z o/c i CnQ. Chciałem zmienic na Asrocka w celu modu na x4, ale to mnie dość znacznie zniechęciło. :/

A czy kotś sie orientuje czy na biostarku dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mnie uświadomiłeś, mam x3 na MSI z o/c i CnQ. Chciałem zmienic na Asrocka w celu modu na x4, ale to mnie dość znacznie zniechęciło. :/

A czy kotś sie orientuje czy na biostarku dziala

Głupi:) nie bierz asrocka by wykonac mod na X4. Na pewno by ci poszlo bez zadnych problemow.

Wg moich notatek, wiekszosc poszla na X4 na Gigabytea plytach.

Edytowane przez memel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Asrocku, Biostarze i Gigabyte nie trzeba się martwić nie działającym CnQ po o/c, można skorzystać z programu K10 Stat.

Edytowane przez Emil90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...