Skocz do zawartości
cemator

Accelero S1 czy Xtreme 2900?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam 2 karty grafiki - Asus Radeon 4850 i 4870. Chciałem je połączyć w crossfire, jednak moje płyta posiada 2 sloty PCI-E w odstepem jedna slotowym, co skutkowało gotowaniem się grafiki u górze nie ważne w jakiej konfiguracji. Dochodziło do momentu, że po 5 min gry na karcie zapalały się czerwone diody i przestawała dawać obraz ;/

Z racji tego zamówiłem już płytę z odstępem 2 slotów - będzie chłodniej.

Ale zważywszy na fakt, że na obie grafiki nie posiadam gwarancji, chciałbym zbić nieco temperaturę i przy okazji podkręcić dość hardcorowo 4850 - chcę dobić do 800 na rdzeniu. Przeszkadza mi w tym temperatura nawet bez Crossfire, która sięga 95*C na rdzeniu i Pamięciach a to raczej nie zdrowo. Bojąc się żeby nie Padły chcę zakupic chłodzenia.

No i tu mam 2 opcje. Albo kupie Accelero S1, albo accelero Xtreme 2900.

I tu moje pytanie. Czy otwory wokół rdzenia karty są takie same w 4850 i 2900? Bo te dalsze to wiem że się nie zgadzają, ale to by się dopasowało :D

 

No i mam też pytanie - które chłodzenie będzie lepiej chłodziło?

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...