Skocz do zawartości
andrew777

Fifa 12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma innego wyjścia, bo wszystkie inne przyciski już są pozajmowane przez nowe opcje. :]Strzał techniczny trochę przegięty, RB+A do siaty wpada 90% z oddanych strzałów. No i na world calass jakoś łatwo, chyba jestem za bardzo pro. :DCzekamy na pełną wersję i jakiś fix na trudność jak to było w 11. :] No i obowiązkowo jakiś cam-patch.

 

A co Ty chcesz od kamer? :) Przeciez w koncu wygladaja tak jak powinny od dawna. Swietnie sie prezentuja, w poprzedniej czesci pod tym wzgledem byla tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kamera telebroadcast z 0 zoom-em jest idealna, nie będę jej zmieniał żadnymi programami. Nie potrzebuje nic więcej :) Wiecie co jest najlepsze w fifie 12 ? To, że w końcu stała się "symulatorem" właśnie dzięki tactical defense i precision dribbling. Byłem sceptyczny (jak większość na evo-web) co do tych haseł, ale naprawdę sprawdzają się rewelacyjnie, zwłaszcza tactical defense, gdzie wymaga dużo myślenia taktycznego, "skill-a" i refleksu. Poza tym build-up akcji i feeling jest niemal perfekcyjny zwłaszcza w środku pola. Mam nadzieję, że nie popsuje tego EA w full-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra, ktora daje mi tyle radosci, co PES6. Wyglada na to, ze nic nie zepsuli, a poprawili pare denerwujacych rzeczy. Zarowno drybling jak i obrona na plus, a najwazniejsze chyba dla mnie - wreszcie czuc strzaly tak, jak sie powinno. Nie spodziewalem sie, brawo EA. Moze w koncu odloze PES6 do kata po tych paru latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu/dziesieciu meczach w demku nie podobaja mi sie dwie rzeczy. Pierwsza to taka ze zawodnik na dowolnej pozycji czuje sie tak samo dobrze, wtf? Mam nadzieje ze to tylko w demku. Druga sprawa to taka ze rozgrywka stala sie strasznie czysta. W kopankach zawsze gram ostro, czesto wchodze wslizgami przez co czesto zdarza mi sie wylapac kartke. Tutaj zawodnicy sa tak zwinni i szybcy ze uciekaja przed wslizgami w ostatnim momencie. Na te kilkadziesiat meczow dostalem chyba tylko jedna czerwona kartke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc, mam problem w demie ze sterowaniem tzn. w menu jak dam w dół lub górę (logitech rumble pad)to przeskakuje mi o 2 pola, to samo z wyborem drużyny przeskakuje co 2 ga drużynę. Przy wyborze sterowanie alternatywnego jak w PES -dalej mam pomieszane klawisze. Poradzi ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak się pojawi w sklepach u Was. Na Origin można już kupić i ściągać, jednak odblokuje się w dniu premiery. Na evo-web, wenb czy jeszcze innych forach, wszyscy co już grają (w USA pre-release season ticket) wychwalają w niebiosa grę. Podobno różnica jest ogromna demo vs full na korzyść full, włącznie z dopracowanym impact engine-em. Wszyscy są wniebowzięci i piszą, że najlepsza gra sportowa tego i 2012 roku no i najlepsza gała jaka kiedykolwiek powstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym Ja, fanboy PES'a, skusił się do napisania pozytywnie o FIFA to juz koniec świata :). A jednak napiszę - gra jest bardzo dobra, naprawdę bardzo dobra. Trochę denerwuje mnie średnia płynność animacji , ale reszta super. Po raz pierwszy u mnie PES nie zajmie w tym roku 100% czasu dla gier piłkarskich. Howgh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj światowa premiera. :]

Poprawili działanie gry, jest mega płynnie.

Super balansowanie ciałem, drybling, nowy system obrony - można przestawić na ten co był w 11 jak ktoś się przyzwyczaił, ogólnie "awesome". :D

Wracam pykać, bf3 musi poczekać. ;>

 

Normalnie wszystko to co mi przeszkadzało w poprzedniej części zostało poprawione, dawno nie miałem takiego banana na ryjku. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, i mowi to ktos kto jeszcze dwa sezony temu (i wczesniej) gral tylko w pesa :) pes moze sie schowac w kat. Plynnosc rozgrywki w fifie jest niesmowita, sporo poprawili wzgledem demka (zwlaszcza impact engine), przyczepilbym sie tylko do chwilami przesadzonych interwencji bramkarzy. Czasami wyciagaja nieprawdopodobne pilki albo swobodnie lapia w rece bomby puszczone z kilku metrow od nich. Oprocz tego cala reszta jest wrecz genialna. Zapowiada sie sporo swietnych meczy z kumplami w towarzystwie browarow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak stwierdzić, że najlepsza gała ever. Wydaje się aż niemożliwe, że taki przeskok jakościowy. To jest prawdziwy next gen w piłce nożnej :). Radość z gry jest niesamowita. Podajcie swoje konta na ea to pogramy online. Pobawcie się sliders-ami, jak Wam się wydaje, że coś jest przesadzone. Ja po godzinnej zabawie sobie tak ustawiłem, że naprawdę jest fajnie na wysokich poziomach trudności.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz grając samym balansem ciała można nieźle się pokiwać i minąć kilku przeciwników (chociaż wg mnie zbyt łatwo to idzie). ;] Nie ma już sytuacji z 11, że podaniami jak po sznurku dochodziło się do pola karnego przeciwnika.

Ai dobrze się pilnuj i ładnie kryje naszych zawodników, trudno jest podać w uliczkę. Trochę trudno mi się przestawić na nowy tryb obrony, bo muszę zaangażować dodatkowy palec, którego nie używałem w 11. ;> Ale tak jak pisałem wcześniej można przestawić na tryb "legacy" czy jakoś tak i znowu mamy easy mode A+B i pressing z pomocnikiem jak ktoś lubi. ;> No i fajna opcja dostosowania poziomu trudności poszczególnych elementów tak jak pisał ojejku.

Zmienili też rzuty z autu, nie ma już "nowej scenki" i automatycznego ustawiania się kompa przy naszych zawodnikach tylko płynnie przechodzi od razu do wykonywania stałego elementu "z gry".

 

Do pełni szczęście jeszcze przyda się edytować pliczek z cfg, żeby włączyć max anizo i wyłączyć te bloomy i blury. :]

No i opcjonalnie jakiś "camera hax", bo jednak żadna z domyślnych kamer mnie do końca nie satysfakcjonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pileczka jest mega :D jak w zeszlym roku jeszcze sie upieralem przy PESie tak w tym roku w ogole PESa nie zainstaluje. Przed 12 pogralem w 11 i musze przyznac, ze 12 to jest to czego od pilki oczekiwalem. Zgodze sie z ath, ze nie da sie podaniami jak po sznurku dojsc do pola karnego i to jest na + w porownaniu do 11. System obrony jest dla mnie troche nie wygodny bo nie obslugiwalem nigdy bumperow i trigerow 4 palcami ale naucze sie. Co do ofensywy i trickow no to przede mna dluga droga nauki ale jakos to ogarne :) Ogolnie fun jest :) Szkody troche tej polskiej ligi no ale coz :P

 

Acha zapomnialem dodac, ze gra chodzi o niebo lepiej niz demo, ktore na moim 6950 sie cielo w 1920x1080 i aax4 w pelnej wersji nawet nie sprawdzam ile jest fps bo jest plynnie caly czas.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Fife na konsoli dlatego my PC-towcy możemy się w końcu cieszyć pełną Fifą. Muszę napisać o wspaniałym trybie kariery który w porównaniu z 11 jest duuuużo lepszy i klimatyczny. Zmieniłem tylko styl obrony na ten z poprzedniej edycji bo ten nowy nie mogę opanować. Mam pozostać przy tym nowym? jak myślicie?, który według Was sprawuje się lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy daje większe możliwości, ale potrzeba więcej czasu na opanowanie, także sam zdecyduj.

Nieźle ai gra w obronie, kryją jak siemasz, skuteczne podanie w uliczkę graniczy z cudem. ;>

 

---

 

Nieźle, chłopaki żeby dać mi fory biegają z obciążeniem. :D

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z lekka offtopem polecę. Na czym gracie, bo brat dzwonił, że mu na lapku nie idzie, a chwilowo nie pomogę bo w pracy jest (ano, też chce łapać 2k za granie). C2Q Penryn 2.33 GHz i HD 3650, więc sprzęt wiekowy, ale z tego co widzę to na 6800 ludzie grają nawet, a oficjalne co strona to inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze starsza wersja tak, ja pisalem o tym co podlinkowal kucyk :D pad od ps2 + przejsciowka tez jest dobra opcja ;)

 

ps. wlasciwie to jedyna sluszna opcja sa ORYGINALNE pady od konsol, reszta wynalazkow czesto szybko pada z wycieczenia :)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...