Skocz do zawartości
andrew777

Fifa 12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielam się z braku czasu, zresztą często też nie gram z tego samego powodu Dołączona grafika ale ponieważ nie wiem czy zaglądacie na jakieś portale typu evoweb/sg, więc zacytuje slidersy Placebo z evoweb, które rzeczywiście miały/mają wiele pozytywnego feedbacku. Sam je próbowałem i rzeczywiście są świetne. Nie będę się rozwodził na temat każdego sliders-a, dlaczego taki a nie inny, ale między innymi dzięki nim CPU robi więcej błędów i nie ma 90% posiadania piłki, czy podobne statystyki po meczu:

---------------

Controller Settings

---------------

All Manual controls

Analogue sprint

Tactical defending

---------------

Game Settings

---------------

10 Minute halves

Legendary

Slow

---------------

User/CPU Game Customization

---------------

Sprint Speed - 45/45

Acceleration - 50/48

Shot Error - 55/55

Pass Error - 53/58

Shot Speed – 51/51

Pass Speed - 75/85

Injury Frequency - 98/99

Injury Severity - 50/60

Goalkeeper Ability - 60/60

Positioning:Marking - 85/80

Positioning:Run Frequency - 70/70

Positioning: Line Height - 48/49

Positioning: Line Length - 48/50

Positioning: Line Width - 45/45

Positioning: Fullback Positioning - 70/70

Power Bar - 58

 

 

Co więcej możecie sobie spróbować database i gameplay (AI) od Regularcat-a jak co roku. Ja sam zagrałem na nim kilka meczy także i jest znacznie lepiej niz default (w jego paczce w pliku .txt również są zalecane sliders-y pod jego zmiany gameplay-a). Linki:

 

RC 12 AI Download

RC 12 AI Update Download

RC 12 AI Update 2 Download

 

Po podmianie plików należy przeregenerować pliki .bh/,big na przykład programem Fifa 12 i68Regenerator (pewnie znacie ten tool, starzy wyjadacze :P)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś wie jak to rozwiązać (mam org wersje gry, pudełko, klucz, paragon) po przeinstalowaniu systemu z konta orgin (konto to samo co przed formatem) gra zniknęła z konto i teraz prosi mnie o podanie klucza z pudełka, po wpisaniu klucza wyskakuje komunikat ten kod został już użyty?? Jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim napiszę co i jak zaznaczę że wcześniej grałem jedynie w dema fify co roku i w pro.

 

Trafiła się okazja, fifa 12 potaniała wiec szybko zakupiłęm.

 

Ale moge zagrać tylko szybki mecz. Zagranie w lidze jest niemożliwe. musze pobrać lige? Tzn kupić?

 

Pomijam fakt że gra wywala do pulpitu przy jakiej kolwiek próbie stworzenia turnieju.

 

Prosiłbym o sugestie dla totalnego laika gier z serii fifa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma problem z FIFA 12, otóż na jego Lenovo Ideapad Y550 (4GB RAM, GT240M) gra bardzo dziwnie się zachowuje.

 

Zainstalowana, rozdzielczość 1280x720, grafika średnie, VSync wyłączony, gra chodzi płynnie. Nagle potrafi się zacinać do tego stopnia, że jest niegrywalna. Próbowałem zmieniać priorytet procesu w menedżerze zadań na Wysoki, ale to nie pomogło. Jakieś sugestie jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...