Skocz do zawartości
mskkk

Klawiatura do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar zakupic nowa klawiature przewodowa do 200zł. Słuzyc mi bedzie glownie ona do gier, ale rowniez uzytku domowego. Po przeczytaniu wielu opinii na temat klawiatur "for gamers" i nie tylko doszedlem do wniosku, ze po czesci nie warto kupowac takowych, lecz chcialbym miec pewnosc, ze kupuje dobry i sprawdzony produkt.

Polecano min. Razer Lycosa, Arctosa, Microsoft Sidewinder X6, produkty SteelSeries i wiele, wiele innych.

 

Chcialbym aby ta klawiatura przedewszystkim miala wysoki profil klawiszy( jak SteelSeries 7G) i byla raczej dosc prosta, bez nie potrzebnych "tysiaca" przyciskow.

 

Szczerze mowiac podoba mi sie SteelSeries 7G, lecz cena jest dosc wysoka i takiej raczej napewno nie wydam na klawiature.

 

Mozliwe, ze bylo dosc sporo takiego typu tematow, jezeli tak to przepraszam o powtorzenie. Prosze o pomoc w dobrym wyborze.

 

 

Pozdrawiam, msk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 200zł polece ci wlasnie sidewindera.. albo x4 albo x6. Dzisiaj wlasnie dostalem x4 i poki co jestem nieprzyzwyczajony ale juz mi sie bardzo podoba ;]

ps. po kilku godzinach w sc2 i na gg... pisze sie super, antighosting dziala jak nalezy, a makra i podswietlenie to po prostu wypas :)

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...