Skocz do zawartości
IGI

Domorosli specjalisci, hakierzy - lole

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, kiedy pracowałem w sklepie komputerowym, jakieś 3 lata temu, właśnie trafiły na rynek 3DFx, przyszedł klient zamówił zestaw z dopalaczem i wszystko luz. Minął jakiś rok i kolo przychodzi i mówi, że mu 3DFx padł chyba, no to patrzę na bude a tam kabelek od 3DFx podpięty pod 3DFx :D to pytam kolesia czy tak podłączony był od początku on, że jasne, od kiedy go kupił to tak miał podłączony, i dodał jeszcze, że wszystko chodziło elegancko i że do tej pory był baaardzo zadowolony z tego 3DFx :). Potem okazało się ze padła grafa a 3Dfx nie przepracował przez rok ani sekundy heh.

8O 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Uswiadomiles go ?

Oczywiście :) ale zrobiłem to delikatnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mialem taki przypadek, ze wpadam do znajomego (bo w wielkiej panice do mnie zadzwonil)..... kupil sobie drukarke, zainstalowal stery wszystko podlaczyl i mu nie dziala. no to podchodze do jego kompa i niby wszystko, ok, bo kabelki do plyty sa i w ogole.... ale po chwili zobaczylem, ze kabel od drukarki do mogo idzie, ale .... nie do LPT :D Gotek przypial LPT pod COM1 :!: o dziwo po wymiani kabla (bolce sie powyginaly a czesc w ogole do kabla weszla :!: :lol:), wszystko zaczelo dzialac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...