Skocz do zawartości
costi

PS Vita

Rekomendowane odpowiedzi

W jakie gierki warto zagrać ? Jutro lub dziś dostanę moją Vitę kupiłem Uncharted i Killzone a teraz nie wiem na co by polować dalej.

 

Dodam, że interesują mnie - tylko exclusive na vita.

 

Danganronpa 1&2 - co prawda technicznie to nie exclusive ale pierwszy raz kiedy w gry można legalnie i bez kombinacji pograć po angielsku. Bardzo fajne gry visual novel z genialną historią.

 

Toukiden - świetna gra ala Monster Hunter stworzona przez ludzi z Omega Force (czyli tych od dynasty warriorów) - zdecydowanie szybsza i ciekawsza od wersji Capcomowskiej

 

Soul Sacrifice - wariacja na temat monster huntera z świetnie opowiedzianą historią i naciskiem na szybką akcję.

 

Gravity Rush - piękna gra akcji w której nasza bohaterka może kontrolować grawitację

 

filmik z pierwszych 20 minut gry:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dynasty Warriors! Jest dostępna wersja demonstarcyjna Dynasty Warriors Next, oprócz tego wyszła też 8 część gry. Oprócz tego Velocity, to obowiązkowy tytuł, a tak poza tym to musiałbym wiedzieć jakie gatunki preferujesz.

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyła się moja przygoda z Vitą, a E3 tylko potwierdził, że sprzedaż to była jedyna rozsądna opcja. Gier jak nie było tak nie ma i nie zapowiada się w ogóle, żeby wyszło jeszcze coś pokroju Killzone i Uncharted. A szkoda i to bardzo, bo dopiero co skończyłem oba tytuły i muszę przyznać, że obok God Of War-ów to chyba najlepsze mobilne gry w jakie miałem okazję grać w życiu. Absolutnie niczym nie ustępują swoim odpowiednikom z dużych konsol, a jednocześnie w pełni wykorzystują zalety Vity (ekran dotykowy, gładzik na plecach, a nawet kamerę z tyłu). Dla takich gier ten sprzęt był stworzony: duże, rozbudowane produkcje na kilkanaście godzin zabawy, z piękną grafą i udźwiękowieniem. Najbardziej niewykorzystany potencjał jaki jestem w stanie sobie przypomnieć. Tym bardziej żałuję, że konsolka nie miała możliwości zostania prawdziwym spadkobiercą PSP, bo wszystko wskazuje na to, że obecna generacja handheldów jest ostatnią w klasycznym tego słowa znaczeniu. Sony na 100% już nic nie wypuści, Nintendo z biegiem czasu przerzuci się na Androida, a jak nie to też zdechnie. Stety niestety granie mobilne zostało w większości podbite przez smartfony i tablety, a te jednak nie będą w stanie zaoferować tego typu "poważnej" rozrywki co dedykowana konsola :( R.I.P VITA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że większość gier na Androida/iOS/WP to cienizna. Jest parę fajnych tytułów, ale przy Uncharted na Vite to się chowają. Nawet Killzone lepiej wypada, którego osobiście nie trawię za bardzo, ale pograć moge. Także noszę się zamiarem kupna i odsprzedaży tylko w celu przejścia tych dwóch gier. Cóż Sony samo uśmierciło tą konsolę. Nawet czytałem jeden news, gdzie pracownik Sony wypowiedział się że nie maja zamiaru wspierać tej konsoli poza Japonią. Także pewnie będą wypuszczać same indyki i inne popierdółki, które trawią tylko Japończyki. Bo ja tam wolę pełnoprawne gry, a nie jakiś badziew w 2D.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie to napisałem: sprzęty stricte do gierczenia nie mają już racji bytu, Android/iOS zjada wszystko mimo, że poziom takich produkcji jest bez porównania niższy. Oczywiście pomijam gry będące portami z PC, bo to oddzielny temat. Inna sprawa, że pewne gatunki mają się na Vicie całkiem dobrze, ale nie każdemu pasuje non stop ciorać w jRPG czy indyki, które równie dobrze poszłyby na Nokii 3210. Szczerze wierzyłem, że jednak uda się tchnąć trochę życia w Vite, ale jak Sony wprost oznajmia, że ma ją gdzieś to raczej nic już tutaj nie może zaskoczyć. 

 

BTW. Zarówno Killzone jak i Uncharted mają pełne spolszczenie. Mnie to osobiście mocno zaskoczyło, bo poziom dubbingu jest bardzo porządny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem.  Zwłaszcza Uncharted ma dobre spolszczenie.  Mało tego że zapowiedzieli całą serię Uncharted na PS4 i w tym spolszczenie pierwszej części. Oczywiście Boberek będzie udzielał głosu . Także jak ktoś  nie jest perfect z angielskim to jest to jakiś powód do kupna tej seri również na PS4. Oczywiście 60 klatek na sekundę i 1080p. Ale jak ostatnio kupiłem PS4 wraz z 3 grami w tym z The Last Of Us to się troszke zawiodłem bo zdarzały się spadki anmiacji. Obawiam się że w Uncharted The Remastered Trilogy może być to samo. Zwłaszcza w 3 części. No i ciekawe czy 3 część będzie z 3D.

 

  Co do Vity to zamierzam upolować wersje FAT , bo ma lepszy wyświetlacz. Aczkolwiek nie jest to jakiś priorytet bo konsola poleży u mnie może ze 2 miechy. Oczywiście będę szukał nówki.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyświetlaczem to serio nie wierz w to co piszą w internetach, ten niby lepszy wyświetlacz w facie jest mooooocno na wyrost. Kumpel ma fat, ja miałem slimke - porównałem oba ekrany i jedyne słowo jakie mi się ciśnie na usta, to nie "gorszy", a raczej "inny". Oba są bardzo dobre, po prostu kolory są inne. Jak będziesz mieć dobrą ofertę na Slim to też rozważ. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...