Skocz do zawartości
Gość mati.08

Bios czy Efi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mati.08

Witam. Co jest lepsze i mniej problematyczne bios czy efi?.

Efi wygląda w miarę prosto i estetycznie lecz podobno może sam robić aktualizację bez poinformowania nas o tym . Bios jest dobrym systemem lecz trochę mniej rozbudowanym i przyjaznym w użyciu.

 

Jak myślicie co jest lepsze? Myślałem nad EFI ale informacje o updatach itp troszkę mnie nie pokoją.

 

Który ,,bios'' jest mnie awaryjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: ... :lol: to to samo, tylko efi jest w ladniejszej oprawie

 

EFI = BIOS + kilka usprawnień potrzebnych nielicznym. coś tam o urządzeniach, pamięci, itp.

 

Ogólnie coś jak nowe wersje DX - w0w, fajnie że jest ale po ch mi to na co dzień?

 

Dobrze. Chodzi mi o to które wersje biosu są lepsze te starsze czy te nowe Efi.

 

Stabilne na twoim sprzęcie i przy OC. Starczy?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mati.08

EFI = BIOS + kilka usprawnień potrzebnych nielicznym. coś tam o urządzeniach, pamięci, itp.

 

Ogólnie coś jak nowe wersje DX - w0w, fajnie że jest ale po ch mi to na co dzień?

 

 

 

Stabilne na twoim sprzęcie i przy OC. Starczy?

 

 

Dobra dzięki za info wystarczy. (mi chodziło o to jaka wersja biosu jest lepsza ta stara czy ta nowa z dodatkami czyli Bios Efi. słyszałem że jest awaryjny o może sam robić aktualizacje bez poinformowania nas więc chciałem się spytać 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mati.08

EFI ma ten plus ze obsluguje bez kombinowania dyski 2TB+ po za tym masz ten bajer z obsluga myszki :lol2: Watpie aby bylo cos takiego jak samo uaktualnianie sie, jest jak z BIOSem, tj. samemu wgrywasz.

 

ok dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...