Skocz do zawartości
radiergummi

Wszystko o ASRock P67/Z68 s.1155

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! mam takie male pytanko :) czy wersja p67 pro3 b3 wystarczy na dobre i bezproblemowe podkrecenie i7-2600k ? czy jednak wybrac inny model Asrocka? wszystko co potrzebuje ma pro3 b3 - wystarczy mi jedno PCI-E x16 i nie ma zadnych wodotryskow. tylko nie odsylajcie mnie do pierwszej strony bo juz czytalem (zreszta jak wiekszosc testow mobasow pod socket 1155) i jestem zdecydowany wlasnie na Pro3 B3. prosze tylko o potwierdzenie lub ewentualne sugestie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! mam takie male pytanko :) czy wersja p67 pro3 b3 wystarczy na dobre i bezproblemowe podkrecenie i7-2600k ? czy jednak wybrac inny model Asrocka? wszystko co potrzebuje ma pro3 b3 - wystarczy mi jedno PCI-E x16 i nie ma zadnych wodotryskow. tylko nie odsylajcie mnie do pierwszej strony bo juz czytalem (zreszta jak wiekszosc testow mobasow pod socket 1155) i jestem zdecydowany wlasnie na Pro3 B3. prosze tylko o potwierdzenie lub ewentualne sugestie ;D

 

da radę w 100% jak masz troszkę więcej hajsu to możesz kupić z68 extreme3 gen3, ale z p67 pro3 b3 też będziesz zadowolony, tania i solidna konstrukcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się w miarę dokładnie przejrzeć ostatnie strony tematu, ale nie udało mi się znaleźć.

 

Czy do PRO3 finalny UEFI 3.1 ma LLC czy jedynie beta 3.04 tą funkcję posiada?

 

To poszukaj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma zamontowane chlodzenie Scythe Infinity (Mugen1 ) na P67 Pro3 B3 ? chodzi o otwory montazowe pod s.775.

wiem ze to chlodzenie jest juz stare troche ale chcialbym jak zaoszczedzic kaski gdzie sie uda :)

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma zamontowane chlodzenie Scythe Infinity (Mugen1 ) na P67 Pro3 B3 ? chodzi o otwory montazowe pod s.775.

wiem ze to chlodzenie jest juz stare troche ale chcialbym jak zaoszczedzic kaski gdzie sie uda :)

 

nie korzystałem z tych otworów ale pewnie jak już sobie obejrzałeś zdjęcia płyty to wiesz że otwory te są przesunięte w stosunku do standardowych czyli po zamontowaniu będziesz miał lekko przekręconego coolera i to tyle.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma zamontowane chlodzenie Scythe Infinity (Mugen1 ) na P67 Pro3 B3 ? chodzi o otwory montazowe pod s.775.

wiem ze to chlodzenie jest juz stare troche ale chcialbym jak zaoszczedzic kaski gdzie sie uda :)

 

Ja mam, z tym kitem montazowym, ale na plycie jak w podpisie.

Dziala.

 

 

Wrzucilem bios najnowszy, nie rozni sie chyba niczym od bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem póki co błędów , ale brak pci legacy to duża wada jeżeli ktoś używa sprzętu na pci i czasem bez tej opcji sprzęt nie zostanie dobrze rozpoznany lub będzie żle działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Kupiłem właśnie ASROCK P67 PRO3 (B3) wersja bios 2.00

Komputer złożony, wszystko pięknie chodzi. Traf chciał, że musiałem coś dołożyć i się okazało, że po odłączeniu kabla zasilania na dłużej niż 1-2min kasują się ustawienia biosu (data się cofa, wiatraki wchodzą na domyślne obroty, itd.) Bateria wymieniona - nic nie dało. Aktualizacja bios do wersji 3.10 także nie pomogła. Miał ktoś taki problem? Czy pozostaje tylko RMA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem póki co błędów , ale brak pci legacy to duża wada jeżeli ktoś używa sprzętu na pci i czasem bez tej opcji sprzęt nie zostanie dobrze rozpoznany lub będzie żle działał.

 

Ludzie pytają o P67 Pro3 a ty w sygnaturze masz inną płytę. Robisz zamieszanie bo dalej nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi odpukać zaczął z asrockiem normalnie tzn bezproblemowo działać x-fi na pci. z msi p55-gd65 to wiecznie jakieś chocki klocki miałem - musiałem wiecznie sterowniki przeinstalowywać.

 

Ja 0 problemu z x-fi.

Wrócił za to problem znany z x58 Extreme.

Co 3-4 włączenia kompa nie wykrywa mi tunera avermedii na pci-e.

Po restarcie jest ok. Na starych biosach problem nie wystąpił ani razu od momentu zakupu płyty. <_<

 

poza tym jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy P67 Pro3 w rewizji 1.02 to były te płyty z B2? Niby mam naklejkę new B3 stepping i Cpu-z pokazuje B3. Czy mogłem miesiąc temu kupić nową płytę "refubrished" z podmienionym chipsetem na nowszy i stąd moje problemy? Przecież kiedyś ludzie masowo zwracali te płyty, a teraz aSrajk zmienił tylko chipset i sprzedaje jako nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...