Skocz do zawartości
patmil18

Pordada do routera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj zakupiłem laptopa i chciałbym podzielić internet z komputera stacjonarnego na lapka, i mam pytanie co jak i do czego? napisałem nowy temat bo już niemiałem siły szukać, interesuje mnie dobry router, taki który by podzielił internet ze stacjonarki na laptopa.

Z góry dziękuję, pozdrawiam i proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet neostradę, ale na dachu mam antenę wi-fi, która odbiera internet czyli mam tylko sam kabel RJ-45 od dachu, na router planuję wydać 100-120 zeta i oczekuję, że nie będzie mnie zawodził.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przyjemność instalowania i jak na razie użytkownicy nie zgłaszali problemów:

TP-LINK TL-MR3420 ROUTER GSM 3G UMTS HSDPA 300Mbps (1420177831) - Aukcje internetowe Allegro masz N'ke i w sumie nie potrzebny port USB dla modemu 3G. Ale to w przypadku jeśli laptop (bo rozumiem, że stacjonarny kablem) ma antenę w standardzie N.

Jeśli nie to ten wystarczy: D-LINK DIR-600 • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław

 

Zawsze można wziąć najtańszego: TP-Link TL-WR340G Router WiFi wysyłka NAJSZYBCIEJ (1418588096) - Aukcje internetowe Allegro Jeśli nie korzystasz z torrentów i nie ma dużej ilości użytkowników którzy będą podpięci do routera to ona spokojnie da sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop ma Wireless Acer Nplify™ 802.11b/g/Draft-N jest tu draft-n to chyba to, a będzie dobrze współpracował z tym TP-LINKIEM TP-LINK TL-MR3420 ROUTER GSM 3G UMTS HSDPA 300Mbps, a stacjonarka jest po kablu, bez modemu.

Z góry dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam.

Edytowane przez patmil18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...