Skocz do zawartości
Pawel_k

Dungeons

Rekomendowane odpowiedzi

Dungeons to strategia czasu rzeczywistego z elementami symulacji, przeznaczona wyłącznie na PC i mocno inspirowana Dungeon Keeperem.

 

Produkcja ta pozwala graczom wcielić się w podłego Dungeon Lorda. Jego zadaniem jest stworzenie okrutnych lochów, do których następnie wtrącani będą bohaterowie, próbujący wykraść należące do głównego bohatera skarby. Dungeon Lord staje się bowiem ofiarą spisku, przeprowadzonego przez swoją byłą i sam ląduje w lochu. Celem jest, rzecz jasna, jasna zemsta. Ta musi być poprzedzona wydostaniem się z podziemi i powrotem na prawowite miejsce. W osiągnięciu tego celu przeszkadzają jednak inni Lordowie Lochów.

 

Do dyspozycji graczy oddano możliwość rozwijania jednej z dziesięciu klas postaci. W trakcie rozgrywki na naszej drodze spotkamy 15 gatunków potworów. Kampania została podzielona na 20 misji.

Info na gram.pl

Info na cdaction.pl

Gra dostepna juz na STEAM

Jedynym minusem gry wydaje sie byc brak oficjalnego (poza STEAM) dystrybutora gry w Polsce. No i cena 170zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niedawno przypadkowo na steamie wyskoczyła notyfikacja o tym. Jak czytałem komentarze na zagranicznych stronach to większość nie była świadoma, że to działo Bullfrog po liftingu. Ja się ciesze, wreszcie będę mógł poslapować demony, pobiczować pewne damy i zrobić salke dla Rogatego i to w sensowniejszej rozdziałce niż 640x480 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam dk1 na win 7 ? Bo mi nie chce cos.

A co do dungeons to strasznie dziwna gra... nie mam zielonego pojecia co tam mam robic , dziwna gra.

Graficznie wyglada nawet ok , gdyby byl model sterowania jak w DK to by byla pewnie calkiem fajna gra.

Jak rozkminie jak w to grac to zdam relacje , chodz pewnie nie az tak predko bo to kolega ma ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam dk1 na win 7 ? Bo mi nie chce cos.

 

Niet, za to DKII śmiga aż miło. Szkoda, że nic nie wyszło ciekawego z Dungeons, pozostaje czekać aż może kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam dk1 na win 7 ? Bo mi nie chce cos.

 

KeeperFX i podobno działa, nie sprawdzałem -> windows 6.x póki nie muszę nie używam.

 

 

Gram w DK 1 i 2 chyba co roku, a z tą grą to się zobaczy, ale napewno nie za tyle - po prostu ich poje..ło z tą ceną.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez niestety nie dziala :(

 

Sprawdzałem przed chwilą na lapku znajomego i KeeperFX na 7 x86 działa bez zarzutu. Zwykła stara wersja nie działa tzn zaczyna się odpalać i wywala(zarówno wersja D3D jak i softowa), softowej nie pomaga także directdraw compatibility tool(przydatna rzecz do starcrafta czy Age of Empires)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Win7 x64 pomogło to:

go to keeperfx.cfg in main directory

 

replace the lines starting

FRONTEND_RES=

and

INGAME_RES=

 

with

 

FRONTEND_RES=640x480x32 640x480x32 640x480x32

and

INGAME_RES=640x480x32 640x480x32

 

or replace the stated resolutions with others than are supported by your monitor

ie not 320x200x8

as stated in last lines of log

W INGAME_RES ustawiłem 1024x768x32 i działa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Win7 x64 pomogło to:

 

 

W INGAME_RES ustawiłem 1024x768x32 i działa.

 

Dziekuje Ci bardzo , tekze juz mi dziala. Masz u mnie piwo , moze kiedys bede w okolicy to sie odwdziecze ;)

Juz wczoraj zarwalem pol nocy , a na 7 do budy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem w demo i wszystkie me obawy sie potwierdzily, z DK to ma to tyle wspolnego ze:

- dzieje sie pod ziemia

- sa bohaterowie i antybohaterowie

- kopiemy korytarze ;)

 

Co do DK2 to zainstalowalem zpathowalem, niestety aby cokolwiek widziec musialem wylaczyc wspomaganie sprzetowe. pomimo tego gra wywalala mi sie po paru(nastu) minutach grania - win7 64bit sypie bledem aplikacji, gra puszczona w roznych trybach kompatybilnosci z uprawnieniami admina i dalej wysyp :| mial ktos podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...