Skocz do zawartości
Gość henek45

jak zamontować przedni panel usb3 w cm 690 II

Rekomendowane odpowiedzi

Gość henek45

Witam jak zamontować przedni panel usb 3 Dołączona grafika, a także nie wiem jakich śrubek użyć do zamontowania wiatraków, z obudową nie dali w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie dali... Z obudową powinien być komplet śrubek do podłączania napędów.

 

A montuje się go do zatoki 3.5 cala - użyj specjalnej zaślepki, także dołączanej w komplecie.

 

http://i.frazpc.pl/pliki/recenzja/Cooler-Master-CM-690-II/075.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość henek45

Poszukaj po sklepach przejsciowki z 5' -> 2,5' (chyba dobrze wymiary podalem ;p )

 

a konkretniej po jakich sklepach, jak to w ogóle wygląda.. Ale trzeba mi też, żeby reszte zasłonić kratką..

Edytowane przez henek45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest cos takiego: Cooling.pl : Antec Adapter 5.25" - 3.5" do Three Hundred [ANT109] - 59.00PLN Tyle ze nie wiem czy bedzie pasowac do CM690 II

 

Tutam masz jeszcze jeden: http://www.radar.pl/Adapter-Ramka-52535-kolor-czarny-2-PACK-48588657/

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to Cię zrobili w ciula w sklepie bo nawet w wersji Lite jest przejściówka z 5,25" na 3,5" oraz komplet śrubek i innych dupereli. Są nawet paski zaciskowe do układania kabli i 4 plastikowe kołki do montażu wentylatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...