Skocz do zawartości
ClareS

Najszybszy procek na ECS k7s5a?

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdz na strone ECS-a i zobacz jakie sa biosy do sciagniecia dla twojej wersji plyty, ja jak zaladowalem XP1700+ na K7S5A ver1 to plyta rozpoznala go jako Unknown AMD 1100MHz, po ustawieniu szyny na 133MHz bylo nadal Unknown AMD ale tym razem 1466MHz :wink: Po upgradzie biosu bylo juz ok... Nie pamietam dokladnie ale 2400+ to byl chyba max, swoja drogo szkoda takiego proca na taka plyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki że nie na temat, ale spytam. Czy na k7s5a idzie uzyskać FSB wyższe niż 150 ?? kurde mam antka i ddr 333 a nijak niemogę uzyskać nic ponad 150/150. Poprostu komp niewstaje.

Idzie, ale tylko na nielicznych egzemplarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna uzyskac np fsb 166 ale z poziomu windy, opisywalem to z 1000 razy.....

nie wiem jak bo mój za chiny nie wstawał na tym taktowaniu też góra to 150 a tera 138 bo nie chce mi się kilka razy uruchamiać kompa żeby winda ruszyła

w zimie choddziło spoko 150 cały czas lato przysżło i wszytko spieprzyło

 

powiedz mi jak niby ty uzyskałeś 166 spod windy bo jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna uzyskac np fsb 166 ale z poziomu windy, opisywalem to z 1000 razy.....

nie wiem jak bo mój za chiny nie wstawał na tym taktowaniu też góra to 150 a tera 138 bo nie chce mi się kilka razy uruchamiać kompa żeby winda ruszyła

w zimie choddziło spoko 150 cały czas lato przysżło i wszytko spieprzyło

 

powiedz mi jak niby ty uzyskałeś 166 spod windy bo jestem ciekaw

Z pod windowsa 166 mozna wrzucić na przykład speedfanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuxmen ---> eh.. poszukalbys, pisze to chyba w kazdym watku w ktorym ludziska psiocza na ecsa. No wiec tak: wymienlem chlodzenie na chipsecie (zmiana gluta na srebrna paste). Odpalasz na 133 i w windzie zmieniasz cowolnym programem do zmiany fsb, najprosciej chyba speedfanem

Bardzo mozliwe ze twoje palomino albo pamiatki tez przyczyniaja sie do zwisow ew zasilka.

Szkoda ze caly szum z drut modami na t-breadach pojawil sie jak juz pchnalem k7s5a, jakbym dal mnoznik w dol to moze i na fsb 200 by pochodzila :)

 

he he a teraz jade testowo na fsb 220 ale pewnie zaraz mi sie wiesnie :( slabe noname pamiatki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegos dobrego procka trafiłeś ze chodzi na fsb167Mhz bez zmiany napiecia ,nieźle ale nie radze kręcic na tej płycie w granicach fsb155Mhz raz tak zrobiłem i zapomniałem o dzielnikach i wyjarało mi PCI i AGP,płyta trup,no nic serwisowałem , kit wcisnołem i dostałem nową :lol: 8) A mam tego chepobiosa i do 200Mhz da rade, odpalełm na niej pamieci DDR na 166 czyli efektywne 333Mhz i płyta chodziła bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki że nie na temat, ale spytam. Czy na k7s5a idzie uzyskać FSB wyższe niż 150 ?? kurde mam antka i ddr 333 a nijak niemogę uzyskać nic ponad 150/150. Poprostu komp niewstaje.

na moim Ś.P. ECEESIKU komp wstawal na 150/150 nawet winda chodzila z 5 min q3 sie dalo odpalic ale po tych 5 min sie wysypywal(nie przez chlodzenie 48*C) ...zmodowac plyte to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...