Skocz do zawartości
GoLY

Słuchawki do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, niestety w dniu dzisiejszym, po ładnych paru latach użytkowania zaczęła padać lewa słuchawka w moich sennheiserkach HD202. Padły poprzez noszenie ich do pracy przez ostatnie 4 miechy :/ No i tu rodzi się pytanie kupować te same czy polecicie mi może jakiś wyższy model? Jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolony! Nie mam ściśle ograniczonego budżetu jednak 500zł za słuchawki nie dam 8O Zależało by mi żeby były zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K518DJ? Mam i polecam - świetne słuchawki, choć mocno uciskają czachę 8O

 

Zastanów się także nad CAL bądź Sennheiserach HD555.

 

btw. usuń linka z sygnatury

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie najbardziej interesowały by mnie hd555 ale kosztują ponad 500zł ;/

Wczesniej miałem Steel Series Siberia, nie dało sie w nich wysiedziec 15min tak uciskały czache...

 

p.s.

 

Sygnatura może zawierać

 

* Do 0 obrazków

* dowolny rozmiar obrazków

* do 3 adresów URL

* do 10 linii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD 555 - Słuchawki przewodowe Sennheiser w RTV EURO AGD - ale 555 są otwarte! Jeśli chcesz zamknięte, najlepiej byłoby wziąć Aurvana Live.

 

Linka do własnej strony www nie umieszcza się w podpisie, ale w innym polu profilu (link dostępny w karcie i profilu użytkownika). W podpisie można umieścić swoje dane kontaktowe (identyfikatory wybranych komunikatorów, jeden adres mailowy). Dozwolone jest także wstawianie linków do akcji humanitarnych. Inne linki można zamieścić jedynie za zgodą administracji forum.PurePC.pl.



Nie wiem, skąd zacytowałeś ten wyciąg z regulaminu.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoLY, jeszcze możesz zwrócić uwagę na słuchawki Shure, tj. tańsze SRH240 [ok. 230 pln] i droższe SRH440 [ok. 380]. Ja sam zastanawiam się nad tymi pierwszymi.

 

 

A tak w ogóle... w dziale "Sprzęt i Podkręcanie" masz kategorię "Inne komponenty" a w niej "Audio" - tam masz tematy o słuchawkach : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...