Skocz do zawartości
1nc

Panel 24" do ~700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W ciągu kilku najbliższych dni muszę zdecydować, który z pośród tych trzech paneli wybrać (LG W2443T-PF vs. BENQ G2420HDBL vs. IIYAMA E2409HDS-B1), nie mam kasy żeby dokładać do czegoś bardziej porządnego i nie interesują mnie "sprawdzone" konstrukcje 22 i 23 calowe.

 

ad 1 LG miałem już monitorek tej firmy spisywał się świetnie o niebo lepiej niż asus.

ad 2 BENQ prezentuje się całkiem ciekawie i jest to jeden z najtańszych ledów na rynku.

ad 3 IIYAMA ma ogromny plus za niebadziewny, nieświecący design i funkcję PIVOT.

 

Lecz skupmy się na najważniejszym monitor ma służyć do 3 rzeczy:

-gry

-net

-filmy

 

Nie jestem grafikiem komputerowym, nie potrzebuje odwzorowania barw na poziomie monitorów eizo czy nec więc dyskusja na temat dokładania do czegokolwiek nie ma sensu.

 

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.

Edytowane przez 1nc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tego LG i chyba jedyną jego mocną stroną jest szybkość matrycy. Kąty, kolory, równomierność podświetlenia - tragedia. Do tego dochodzi jeszcze strasznie dający w oczy przycisk zasilający. Osobiście ten model LG odradzam..

Edytowane przez arczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tego LG i chyba jedyną jego mocną stroną jest szybkość matrycy. Kąty, kolory, równomierność podświetlenia - tragedia. Do tego dochodzi jeszcze strasznie dający w oczy przycisk zasilający. Osobiście ten model LG odradzam..

 

no co ty, przecież, jakość kolorów jest niezła w tym monitorze, strasznie dający po oczach przycisk zasilający? chyba pomyliłeś modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Merlin85

Uwiodła mnie ta technologia LED, którą dobrze odzwierciedlają monitory LG. Ceciach!e je duża szybkość reakcji przez co obraz nabiera jeszcze lepszej ostrości i przejrzystości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty, przecież, jakość kolorów jest niezła w tym monitorze, strasznie dający po oczach przycisk zasilający? chyba pomyliłeś modele

 

Jeżeli wg Ciebie kolorki są dobre to na starej poczciwej TN'ce samsunga 206bw są genialne, a to nie prawda. A ten przycisk zasilający na prawdę strasznie dekoncentruje, mogli dać jeszcze większy.. a co tam.

Ale koniec OT, wyraziłem swoją opinię o tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście niezłe jak na matryce TN, sądziłem że to jest jasne,

 

nie wiem jak inni, ale ja nie mam Ci za złe, że wyrażasz swoją opinię, o to przecież chodzi, aby podyskutować,

 

na pewno chodzi Ci o ten monitor (link)? ja go widziałem i nie walił mi po oczach ten przycisk, może po prostu nie jestem taki światłoczuły

 

zauważ, że ma lepsze kąty widzenia niż ten samsung

Edytowane przez Malot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...