Skocz do zawartości
westsajd

15 cali do 2600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptopa z matrycą mniej więcej 15 cali do 2600 zł ale jak będzie coś wartego uwagi to pomyślę nad dorzuceniem grosza :) Zaznaczam, że nie chcę 17 cali bo za duże to i za ciężkie. Priorytetem jest dobry procesor, ramu gdzieś tak ze 4 GB, dysk >200 GB, grafika mniej ważna ale jakby była dedykowana to się nie obrażę. Nie musi mieć systemu bo mam dostęp do darmowych z msdnaa. Zaznaczam, że acer, asus, lenovo, msi odpadają. W oko wpadły mi jak do tej pory:

 

Notebook Dell Inspiron 15r (Core i3-350M, 4GB, 320 GB, czarny) - Notebooki, laptopy - Sklep internetowy Agito.pl

Notebook Toshiba Satellite L650-1D9 - Notebooki, laptopy - Sklep internetowy Agito.pl

Notebook Samsung Q530 (NP-Q530-JS02PL) - Notebooki, laptopy - Sklep internetowy Agito.pl

 

Najbardziej podoba mi się ten Dell z alu obudową. Ktoś może się wypowiedzieć jak sprawuje się ten model? Może jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jakosci niestety Ci nie pomoge bo sam szukam podobnego lapka. Wiem tylko, ze w Agito drogo jest. Lepiej przejdz sie do Euro. Tam Dell o duzo lepszej specyfikacji jest tanszy!

 

Dell Inspiron 15R i3 4GB 500GB W7HP (czarny) - Laptop Dell w RTV EURO AGD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej kwocie spokojnie możesz poszukać coś na i5 z przyzwoitą grafiką. Samsunga nie polecam bo się zraziłem do serwisu jakiś czas temu, strasznie problematycznie i drogo. Tośki są raczej trwałe tylko czasem coś im brakuje np. bluetooth co dla mnie jest nie do przyjęcia. Della nie używałem więc nie wiem ale jak nie zależy Ci na OS to spokojnie znajdziesz wydajnego alu.

 

Toshiba

Dell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...