Skocz do zawartości
Billcow

Nagrywarki... nieszczęsne.

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... jestem załamany. Padł mi mój Lite-On SOHW 1673S, nagrywarka, którą miałem 5 lat, wypaliłem na niej ok. 1000 płyt i nigdy nie sprawiała problemów z żadnym z różnorakich marek nośników! Na początku była beznadziejna, ale po wgraniu firmware zmieniła się nie do poznania. Jaką mam teraz kupić? Mam jeszcze Samsung SH-S202, to coś nie bardzo chce mi współpracować z płytami Sony (tłocznia Taiyo Yuden, ID: SONY D21). Z innymi jakoś dziwnie gra. Z kolei kupiłem LG GH22NS50 to jakaś porażka, nawet po wgraniu firmware... Ledwo czyta płyty, które wypala. W ogóle nie współpracuje z nośnikiem Philipsa... Normalnie załamka. Czy ta nagrywarka polecana w zestawach komputerowych, tj. Samsung SH-223C, jest naprawdę dobra? A co powiedzie o firmie Pioneer? Czy to nie jest pionier wśród napędów optycznych? Może model DVR-S19LBK? Sam już nie wiem... Wypalam na prędkości 8x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym właśnie Pioneera, ew Asusa (dobrze kojarzę... Asus, przynajmniej kiedyś, brał dvd-rw od Pioneera);

 

Ale tak czy siak swojego Benq DW1640 długo nie zmienię, 5 lat działa i wciąż zero problemów, odczyta wszystko, zapisze na wszystkim;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...