Skocz do zawartości
bocian24

gtx460 - problem ze sterownikami?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam mały problem, który pojawił mi się ostatnio po reinstalu systemu. Mianowicie wiele gier (np. Mass Effect2, Mafia2, czyli dość nowe tytuły) sypie mi się podczas grania. Czasem muszę kilkanaście razy przechodzić to samo bo non stop wywala ze "program przestał działać". Wcześniej nie miałem takiego problemu, teraz praktycznie w nic nie da się grac bo polowa czasu to uruchamianie gier od nowa po każdym sypnięciu się. Zestaw taki jak w sygnaturze, sterowniki 266.58 system Win7 32bit. Czyto z oc karty czy bez ciągle problem się powtarza (zainstalowałem msi afterburner, potem wywalało mi jakiś komunikat ze sterownik został zablokowany ze względu na brak kompatybilności czy jakoś tak, ale o jaki dokładnie sterownik to tam nie było prawie żadnych informacji - może o to chodzi?)

 

EDIT:

jeśli chodzi o temperatury: na grafice nie przekraczają 75*C, na CPU 60*C (wiec chyba nie przegrzewa się). W testach OCCT ostatnio zasilacz nie wytrzymał mi nawet 10minut obciążenia na max, może to coś związanego z tym? Więcej pomysłów co to może być już nie mam

Edytowane przez bocian24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...