Skocz do zawartości
mongothealien

240/500 z gf 3 ti200 da radę więcej ?!?

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wynik?

karta to creative ( dziś ją odebrałem, dokładniej, od godziny jest w kompie )

napiszcie ile można wyjąć z ti200 -> chcę wyssac ją do granic możliwości :wink:

 

narazie udało mi się wyjąć z niej 6087 3dmark'ów 2001, ale chcę więcej. jest to możliwe z moją starą pentiawką i sdramkami?

 

BTW -> na poprzednim gf4 mx 440 prolinka ( ś.p. - dostał dzisiaj mordercze taktowanie 350/560 i odszedł z tego świata :cry: ) miałem doopne radiatory zarówno na pamięciach jak i na gpu i były ledwo co letnie. na gf3 są jakieś firmowe z alu i trudno je dotknąć na dłużej niż 5 sekund - to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinienes wyciagnac 240/540 conajmniej u mnie idzie wlasnie teraz na tyle bo mam slabe chlodzenie w kompie i mam w budzie goroca a na procku 71 stopni wiec to i tak dobrze jak otworze bude to mi idzie na 250/550 a jak zamontuje lepsze chlodzenie pojdzie wiecej ale moj to gainward ale na tym twoim powienienes wycisnac okolo 240/540 napewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak opolin napisal wycisniesz gdzies kolo 250/550.....chociaz nie wiem bo ty masz creative czyt.MSI) a np. Gainwardy tak jak ja mam i opolin to sie lepiej kreaca i chlodzenie lepsze maja standardowe......ale ja ze swojego GF3Ti200 Gainward 64ddr wycisnelem 250/540 bez artefaktow.......a w duzej budzie(serwerowa compaq prolinat) na 250/550 pojdzie spokojnie pewnie.........ale krec dalej ile wlezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zależy od modelu ja mam Leadteka i chodzi na 260Mhz ale mam zamiar w najbliższym czasie wycisnąć z niego nawet 270Mhz .Z pamięciami SDR wiecej niz te 6tys kilkaset niewyciagniesz,mi z pam. DDR i na tym co mam w podpisie wyciągnołem 9217pkt w 3DMARK2001 -ale bedzie więcej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to nie jest wina ze karta ma za ciepło -więcej nie wyciągniesz na pamięciach SDRAM musisz zmienic je na DDR a tylko to spowoduje wzrost wyniku o jakies 1500pkt a na swoim Pentiumie i tak nie wyciągniesz więcej jak 8000pkt 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna miszczu !!! po jkiego zakładasz nowy wątek o tej karcie

 

co TO do holery jest !!!!!!!!!!!!???????

nie mogłeś kontynuować tamtego wątku ????

poza tym co do wyników podkrecalności tej karty to na forum duuuużo już o tym było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...