Jump to content
Sign in to follow this  
Pavlak

Bardzo mocny Zielony Laser (wskaźnik laserowy) !

Recommended Posts

Witam.

Mam do sprzedania lasery zielone o dużej mocy, nieporównywalnie mocniejszy od zwykłych czerwonych z targu u ruskich za 7zł :cool:.

Największy efekt daje wiązka lasera która jest dobrze widoczna (efekt jak z Gwiezdnych Wojen - miecz świetlny). Używam takiego do robienia sobie jaj z kumpli - wiem, nie powinienem :mrgreen: (jednemu jak poświeciłem z okna to stanął nieruchomo z podniesionymi rękami do góry bo myślał że ktoś w niego celuje z broni :twisted: ), a także do wskazywania odległych miejsc.

Nie jestem w stanie napisać jak mocno te lasery świecą i jaki efekt przy tym dają.

Lasery są w metalowej obudowie pokrytej matową gumą, dodatkowo mają zapinkę długopisową. Zasilanie - dwie baterie-paluszki AAA, Długość fali - 532 nm, Moc - 200mA.

Efekt jest BOMBA.

Zdjęcie: http://img268.imageshack.us/img268/4374/322553stylaser.jpg

Cena: 29,99zł

AUKCJA: HIT ! ZIELONY LASER - DUŻA MOC ! NAJTANIEJ ! HIT ! (1447516538) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Bez jaj, to tak jakbys pytal sprzedawcy nożów bojowych "za zadźganie kogos nie odpowiadasz?!" (masa takich nozy jest na allegro)

spokojnie, to ciach!o ma nie więcej niż kilka mW.

PS odkąd moc podajemy w mA?!

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.