Skocz do zawartości
Michal016m

Problem ze sterownikami karty dzwiękowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dostałem dzisiaj kartę Creative SB X-FI Xtreme Gamer. Pierwsze co zrobiłem to odinstalowałem sterowniki karty zintegrowanej i wyłączyłem ją w biosie. Następnie włożyłem do komputera nową kartę i próbowałem zainstalować sterowniki z dołączonej płyty dla Windows vista (Posiadam Win 7 64-bit) przy instalacji do wyboru są 2 możliwości (Sound Blaster X-FI i Creative MediaSource) zainstalowały się oba zrestartowałem komputer i wyskoczyła mi okno żeby się zarejestrować próbowałem lecz się nie dało następnie pojawiła się aplikacja Creative Software AutoUpdater i próbowałem zaktualizować oprogramowanie lecz pojawił się komunikat "Creative Software AutoUpdate was unable to detect any Creative products attaches to your computer" . Dźwięk działa(ale nie wiem czy to windows nie znalazł go w swojej bazie) lecz nie zainstalował się żaden program do obsługi karty tylko te 2 aplikacje które wymieniłem wyżej. Operacje powtórzyłem kilka razy z tym samym skutkiem poprałem tez najnowsze sterowniki ze strony Creative pod mój system które się instalują ale nie daje to żadnego rezultatu(pojawia się okno tak jakby się instaluje i znika). Instalowałem też XFI Supportpack 2.0 też to nic nie dało. Oczywiście za każdym razem usuwałem oprogramowanie łącznie z wpisami w rejestrze. W folderze Creative jest folder mediasource 5 ale pusty.

Bardzo proszę o pomoc i za odpowiedzi z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie do tematu :) również mam problemy z XFi na win7 x64.Najpierw wgrało mi stery przez win update,następnie zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony Creative.W menadżerze urządzen w zakładce audio jest Creative X-Fi audio processor (WDM),jest tez "Nie można uruchomić sprzętu(Kod 10)".Dzwięku nie ma...jakies rady?To dość pilne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...