Skocz do zawartości
Melampus

Magicka

Rekomendowane odpowiedzi

Magicka to typowe rpg akcji. Na pierwszy rzut bardzo prosta gierka, jednak wciąga niemiłosiernie. Jako gracz sterujemy magiem i eliminujemy zło w postaci różnorakich potworów. Gra oferuje 13 leveli zabawy. Cały system charakterystyczny dla produkcji rpg praktycznie nie istnieje. Nie ma typowego rozwoju postaci ze współczynnikami. Jedyne co dostajemy to osiem zaklęć, które możemy układać w kombinacje. Niby nic, ale wygląda to całkiem ciekawie i w efekcie prezentuje się doskonale. Grafika nie powala pomimo, że ma swój urok - szczególnie efekty zaklęć. Dodatkowo gra nafaszerowana jest osobliwym humorem oraz brutalnością. Dużym plusem jest cooperativ do 4 osób na raz.

Magicka jest do zakupienia na platformie Steam od 25 stycznia 2011. Demko obecne około 290 MB.

 

Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=f0PbjqwJTZs&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zakupiłem pełnej wersji, póki co dogłębnie testuje demo. Na razie nie miałem jakichkolwiek wykrzaczeń do windy. Co do copa to przede mną, o ile w demie będzie można tak pograć. Najlepiej spróbuj, masz ku temu okazje :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie nie ma COOPa, a na forum steam widzialem posty dot. 3000 graczy online i 5 grach i to jeszcze zahaslowanych. Nie takiego COOPa szukam. Fajnie jeszcze jakby byl dosc wymagajacy. Jedna rzecz na pewno mi sie podoba, ze jest friendly fire :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tyyylu update'ach nie zaliczyłem crasha... tak swoją drogą -> http://screenshot.xfire.com/s/111835937-4.jpg :D

Chyba mój najlepszy zakup na Steamie w ciągu tego roku, wciąż gram, singla przechodzę powoli i jest długawy nawet, coopa jeszcze nie testowałem.

Producent wkrótce doda tryb PvP. Fajnie :)

 

Nawet zrobili DLC Nippon i kawałek zysków pójdzie na wsparcie dla Japonii.

 

Tyle że Vietnam jest przegięty - jak dostaniemy.. M60 to gra robi się nieco za prosta ;< Chociaż tak głupio wygląda czarodziej z M60 czy kałachem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawce też M60 było imba :P. Do koszenia zwykłych przeciwników całkiem dobry sprzęt. Martwi mnie tylko wydajność tej gry i lagi podczas prowadzenia rozgrywki internetowej, demko pięknie latało w max detalach i miało około 50FPS, a pełna gra już tak ładnie nie pomyka i potrafi czasami zwolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...