Skocz do zawartości
mmx166

ZASILACZ CORSAIR CX430W

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie interesuje się tym CORSAIRem bo jest tanio do kupienia w komputroniku. W każdym razie ludzie nie za dobrze się o nim wypowiadają. Podobno to jeden z gorzej zrobionych zasilacz wydanych przez Korsarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie ten zasilacz uzyskał certyfikat 80plus co trochę poprawia obraz tego produktu.

Zagadką jest sprawa gwarancji na ten zasilacz. Na stronie Corsair jest info o gwarancji dwu letniej, na stronach sklepów często widnieje info o gwarancji 5-cio letniej. Nie wiem co jest zapisane w karcie gwarancyjnej, trzeba się jednak liczyć z tym, że po 2 latach mogą być trudności z wyegzekwowaniem gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem komuś tam tego korsarza w Komputronie właśnie, dostałem paragon z wyraźnie wpisanymi 60-cioma miesiącami gwarancji.

Szczegółowo go nie testowałem, ale jakiegoś szczególnie rzucającego się w oczy spadku jakości wykonania nie zauważyłem (sam mam 520HX).

Edytowane przez D3T3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie interesuje się tym CORSAIRem bo jest tanio do kupienia w komputroniku. W każdym razie ludzie nie za dobrze się o nim wypowiadają. Podobno to jeden z gorzej zrobionych zasilacz wydanych przez Korsarzy. To w takim razie co, kupic Fortrona 400W za 120zl zamiast Corsaira, ktory "ma gorsze bebechy" ?

 

Gorzej zrobionych to napewno - jest to nizsza polka i nie bedzie mial w srodku "polutowanych bajerow" jak seria HX (tez mam 520HX) - jest tez tanszy. Tylko wlasnie, to jest dalej zasilacz zrobiony dobrze jakosciowo jak na Corsaira przystalo. Ludzie chcieliby te same bebechy co w HX1000 w zasilaczu za 200zl. Nie ten target.

 

 

W ostatnim czasie ten zasilacz uzyskał certyfikat 80plus co trochę poprawia obraz tego produktu.

Zagadką jest sprawa gwarancji na ten zasilacz. Na stronie Corsair jest info o gwarancji dwu letniej, na stronach sklepów często widnieje info o gwarancji 5-cio letniej. Nie wiem co jest zapisane w karcie gwarancyjnej, trzeba się jednak liczyć z tym, że po 2 latach mogą być trudności z wyegzekwowaniem gwarancji.

 

Corsair oficjalnie daje na ta serie 2 lata.

 

Brałem komuś tam tego korsarza w Komputronie właśnie, dostałem paragon z wyraźnie wpisanymi 60-cioma miesiącami gwarancji.

Szczegółowo go nie testowałem, ale jakiegoś szczególnie rzucającego się w oczy spadku jakości wykonania nie zauważyłem (sam mam 520HX).

 

Jesli komputronik daje 60 miesiecy to nic tylko gratulowac. Gwarantem jest Komputronik i to oni beda sie bujac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...