Skocz do zawartości
Razel

Manager F1 - Grand Prix Racing Online

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy manager F1, przez twórców reklamowany:

 

Czy kochasz Formułę 1? Jeżeli tak, to Grand Prix Racing Online jest grą dla Ciebie!Spróbuj być skutecznym menadżerem teamu jak Dennis, Todt lub Briatore. Zarządzaj Swoim teamem i prowadź go do sukcesu budując dobre samochody, wypracowując dobre strategie wyścigowe, zatrudniając odpowiednich kierowców i personel, oraz planując na przyszłość. Pamiętaj, że to wszystko musi być osiągnięte w ramach ograniczonego budżetu z bezlitosną konkurencją depczącą po piętach!

jeśli ktoś kocha F1, lubi gry strategiczne i uwielbia główkować to znalazł grę dla siebie. Grywałem w przeróżne gry przeglądarkowe z reguły po krótkim zauroczeniu okazywało się, że to produkty banalne, nie wymagające myślenia, nudne... ale nie tym razem, wpadłem na długo, jak tysiące innych osób z którymi rywalizuje. :-)

 

Gorąco polecam:

 

Link referencyjny: Grand Prix Racing Online

 

Link bezpośredni: Grand Prix Racing Online

 

Gra w polskiej wersji językowej, wiele polskich teamów.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu podchodziłem do tego tytułu 2x, ale poziom skomplikowania mnie zabijał... no i brak czasu...

Przed chwilą wlazłem na stare konto - które jeszcze jakimś cudem się zachowało - i widzę, że już 30 sezon za mną... oczywiście jestem na samym dnie stawki. :)

Zaraz robię reset konta i zabieram się ponownie za grę.

Super, że jakiś maniak zabrał się za spolszczenie tytułu, to bardzo dużo ułatwia na samym starcie, bo faq i całą reszta tutków "troszkę" zajmują.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ktoś z PPc gra w gpro :) Ja awansowałem do amatorów (bez problemu) i obecnie tam się zmagam. Jeśli potrzebujecie pomocy piszcie. Stworzyłem nawet drużynę PurePC Team poszukajcie i dołączcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...