Skocz do zawartości
Pandajacek

Awaria mp4/mp3 POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem a mianowicie:

 

Posiadam mp4 o nazwie: Sony NWZ-E436F który wygląda mniej więcej tak : http://images02.olx.in/ui/4/52/48/1267626835_77824448_4-Sony-NWZ-E436FP-4-GB-Walkman-MP3-Player-20-Color-LCD-With-FM-Tuner-for-sale-For-Sale-1267626835.jpg

 

no i wszystko było ładnie i pięknie ale pewnego dnia przy próbie włączenia przestał reagować wyświetlacz. Gdy włączam tak jakby lekko podświetla się ekran i więcej nic jest po prostu szary i nic nie widać ;/ jak podłącze go do komputera wykrywa go normalnie i widzę go jako"dysk przenośny" czyli tak jak było wcześniej. Próbuje na ślepo włączyć muzykę ale nic nie gra. Raz przy podłączeniu z komputerem wyświetlił mi na ekranie ze klawiatura jest zablokowana i zęby ja odblokować... no i przesunąłem przycisk blokady i znowu nic, od tamtej pory ani razu nic mi się nie wyświetliło. Probowalem na milion sposobów i dalej nic. Panowie jakieś pomysły? Można jeszcze go uratować? Bardzo mi na nim zależy :(

 

pozdrawiam Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMMM... jest ;] tylko to jest *exe pliczek ktory odpalam po podlaczeniu mp4 do kompa i on praktycznie wszystko robi sam ... mianowicie mam softa 1.02 i znalazlem 1.02 *exe i jak odpale to nie wiem czy co kolwiek robi czy cos zamienia czy poprostu widzi ze jest ten sam i zostawia bez zmian ten "updater" ;/ niby postep jest ale na mp4 sie nic nie zmienia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...