Skocz do zawartości
Gość henek45

jaki cooler pod SB?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość henek45

Witam, co jest teraz opłacalnego w cenie 100-150 zł. cooler pod SB? Tak patrzyłem na zestawy komputerowe i tam jest do każdego zestawu jest dodawany xigmatek gaia 1283sd, ale nie bardzo jestem do niego przekonany.. Co w takim razie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość henek45

nie no tego badziewia silentium pc fortis(mam he923, więc wiem co mówię) to nie chce brać, coś innego może? A obudowę mam coolermastera więc wszystko wejdzie raczej.

 

Ten arctic freezer 13 wygląda interesująco ze względu na prosty montaż i brak potrzeby demontażu płyty głównej, a jakieś jego testy gdzieś znajdę?

Edytowane przez henek45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziewie słabsze o średnio 3* o d Mugena. Dlaczego badziewie?Źle wykonane czy mało wydajne, bo fortis jest o klase wyzej niz twój HE923.

 

Ja polecam Tobie Zalmana Performe z allegro.Jest to jeden z najwydajniejszych coolerow na rynku(tylko troche słabszy od mugena)

 

Jesli nie zalezy ci na ciszy, to bierz Spire Eclipse II- praktycznie najwydajniejszy cooler na rynku.

 

Polecam tez mugena ale to mega kloc, co nie zmeinia faktu , ze bardzo wydajny kloc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu by nie robić bałaganu. Jakie wydajne i przyzwoicie ciche chłodzenie możecie polecić mi do i5-2500K? Obecnie posiadam Xigmatek Gaia SD1283 z którego jestem bardzo niezadowolony i chcę je sprzedać (nówka). Chcę by chłodzenie było bardzo wydajne oraz miało przyzwoitą kulturą pracy. Budżet to 200 zł. Musi się ono zmieścić w mojej obudowie Cooler Master Dominator CM 692 II Advanced. Planuje zrobić w niej istny huragan tak, żeby jak najlepiej schłodzić kartę i procka. Co możecie mi bardzo wydajnego polecić w kwocie 200zł?

Edytowane przez mikkepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny wybór padł na Prolimatech Megahalems rev.B i to jego kupiłem dodatkowo 2x Silentium Zephyr 120mm. Mam nadzidję, że dobrze sobie poradzi z chłodzeniem Sandy Bridge i5-2500K.

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc :-)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...