Skocz do zawartości
Veilroth

Jak podłączyć jedne głośniki do dwóch kompów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam zestaw 5.1 i chciałem go jednocześnie podłączyć do dwóch stacji - kompa stacjonarnego ze zintegrowaną kartą dźwiękową i laptopa do pracy.

 

Nie zależy mi na specjalnej jakości dźwięku, ale chciałbym, żeby podczas pracy na lapku można było słuchać muzyki, a po wyłączeniu i przejściu do zabawy na stacjonarce, móc działać na tych samych głośnikach.

 

W laptopie mam tylko wejście słuchawkowe, ale tutaj już mam przejściówkę.

 

Co z połączeniem reszty?

 

Dzięki z góry za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gotowe rozwiązanie jest w sprzedaży, ale można po prostu kupić parę wtyczek, gniazdek i kabelków, a potem pobawić się lutownicą. Zakładam, że zabawa w ciągłe odłączanie kabli itd. odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Gotowe rozwiązanie?

Gotowe kable/rozgałęzniki są do nabycia w kazdym hipermarkecie. Wystarczy sobie dobrac odpowiednie rozwiązanie pasujące pod głosniki, o których w tej chwili nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniki bardzo podobne do tych:

 

Creative Inspire 4.1 4400 Reviews | ProductWiki

 

Z tyłu suba wyjście zielone, czarne, 4x na głośniki satelitarne, zasilanie i kontrolka głośności.

 

Możliwe, żeby to było aż tak proste i w zielone oraz czarne gniazdo wsadzić rozgałęźnik 1--->2 i potem 4 powstałe wiązki odpowiednio poprzypinać do kompów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...