Skocz do zawartości
AndyN

Asus A7n8x/-x/-e/-deluxe-porady Problemy


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, Wheelerfan nie dobijaj mnie.... :wink:  

WinZip/WinRAR - bierzemy jakieś 1000 plików o pojemności sumarycznej ze 700 MB i pakujemy. Stoper do ręki i liczymy czas w jakim skończy...

Zestaw kodeków DivX/Xvid dowolny, ściągamy GordianKnot pack i robimy kompresję z DVD do dowolnego formatu. Liczymy czas w jaki się upora.

Jak ktos zna 3DMaks to pierdyknąc skopmplikowaną  scene i niech renderuje.

A Quake3? Konsola  i z konsoli /timedemo i następnie demo001. Leci bench i odczytujemy średnią FPS. Ważne by zrobić w niskiej rozdziałce.

Nie chciałem cię dobijać! Nie wiedziałem jednak (a byłem ciekaw) jaka jest Twoja metodologia, czy masz jakieś gotowce, czy też używasz ogólnie dostępnych progsów i stopera.

Na co dzień nie pakuję (wyłącznie rozpakowuję to co ściagam) i nie zajmuję się kompresją stąd moje lamerskie pytanie.

Nie mam też Quake'a choć to może wydać Ci się dziwne, wręcz patologiczne.

A 3DMaks'a też nie znam :(.

Co ja tutaj własciwie robię :?: Muszę wrócić do zielonej łączki i zacząć od początku. :( :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: A7N8X-X + Barton 2500+@3200+ (FSB 200 1,775V) + Goodram PC3200. Jeśli procek idzie na 200 Mhz i pamięć na 200 MHz nie mogę osiągnąć stabilności ( prime95 wykrzacza sie po kilku minutach). Jeśli procek 200 Mhz a pamięć 166 to no problem Jeśli procek 166 a pamięć 200 Mhz też no problem. Może ktoś tak miał. Bios Uber czy oryginał 1007 1009 1010 nie ma różnicy. Nie podmieniałem jeszcze radiatora na chipsecie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: A7N8X-X + Barton 2500+@3200+ (FSB 200 1,775V) + Goodram PC3200. Jeśli procek idzie na 200 Mhz i pamięć na 200 MHz nie mogę osiągnąć stabilności ( prime95 wykrzacza sie po kilku minutach). Jeśli procek 200 Mhz a pamięć 166 to no problem Jeśli procek 166 a pamięć 200 Mhz też no problem. Może ktoś tak miał. Bios Uber czy oryginał 1007 1009 1010 nie ma różnicy. Nie podmieniałem jeszcze radiatora na chipsecie. Pozdrawiam.

Radzę zmienić pamięci na lepsze i spróbować ponownie, bo po prostu zestaw nie wyrabia. No można jeszcze spróbować popracować nad timingami, jest cień szansy, że to pomoże.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: A7N8X-X + Barton 2500+@3200+ (FSB 200 1,775V) + Goodram PC3200. Jeśli procek idzie na 200 Mhz i pamięć na 200 MHz nie mogę osiągnąć stabilności ( prime95 wykrzacza sie po kilku minutach). Jeśli procek 200 Mhz a pamięć 166 to no problem Jeśli procek 166 a pamięć 200 Mhz też no problem. Może ktoś tak miał. Bios Uber czy oryginał 1007 1009 1010 nie ma różnicy. Nie podmieniałem jeszcze radiatora na chipsecie. Pozdrawiam.

Radzę zmienić pamięci na lepsze i spróbować ponownie, bo po prostu zestaw nie wyrabia. No można jeszcze spróbować popracować nad timingami, jest cień szansy, że to pomoże.

Pozdrawiam

Ja bym jeszcze zmienil napiecie... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: A7N8X-X + Barton 2500+@3200+ (FSB 200 1,775V) + Goodram PC3200. Jeśli procek idzie na 200 Mhz i pamięć na 200 MHz nie mogę osiągnąć stabilności ( prime95 wykrzacza sie po kilku minutach). Jeśli procek 200 Mhz a pamięć 166 to no problem Jeśli procek 166 a pamięć 200 Mhz też no problem. Może ktoś tak miał. Bios Uber czy oryginał 1007 1009 1010 nie ma różnicy. Nie podmieniałem jeszcze radiatora na chipsecie. Pozdrawiam.

Radzę zmienić pamięci na lepsze i spróbować ponownie, bo po prostu zestaw nie wyrabia. No można jeszcze spróbować popracować nad timingami, jest cień szansy, że to pomoże.

Pozdrawiam

Ja bym jeszcze zmienil napiecie... :oops:

A i owszem DJWITUS ma rację, można jeszcze podnieść napięcie na procu, a i na ramach nie zawadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: A7N8X-X + Barton 2500+@3200+ (FSB 200 1,775V) + Goodram PC3200. Jeśli procek idzie na 200 Mhz i pamięć na 200 MHz nie mogę osiągnąć stabilności ( prime95 wykrzacza sie po kilku minutach). Jeśli procek 200 Mhz a pamięć 166 to no problem Jeśli procek 166 a pamięć 200 Mhz też no problem. Może ktoś tak miał. Bios Uber czy oryginał 1007 1009 1010 nie ma różnicy. Nie podmieniałem jeszcze radiatora na chipsecie. Pozdrawiam.

Radzę zmienić pamięci na lepsze i spróbować ponownie, bo po prostu zestaw nie wyrabia. No można jeszcze spróbować popracować nad timingami, jest cień szansy, że to pomoże.

Pozdrawiam

Ja bym jeszcze zmienil napiecie... :oops:

A i owszem DJWITUS ma rację, można jeszcze podnieść napięcie na procu, a i na ramach nie zawadzi.
Ja mam biosik narazie firmowy 1008 i mam all napiecia na MAX ile biosik pozwala ......

no no i na ile pozwala moj TAGAN ale ma jeszcze spory zapasik... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mojego ss na płycie to charczy od samego startu płyty, nawet w tedy kiedy winda zapuszcza nam swój powitalny dźwięk / czyli sb jest wtedy zimny / co może być jeszcze przyczyną i czy może okazać się koniecznością oddanie płyty do serwisu?? Przypominam ze wszystkie wejścia wyciszone, przewodów wina to tez nie jest, a komp uziemiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem przymierzyłem się do BIOSów MOD3. Na razie tylko przepustowosć/osiągi. Nie sprawdzałem OC. Klasyczną już dla mnie metodą ( aby wszyscy mogli porównać, bo co z tego ,że opublikuję wyniki powiedzmy na FSB 225 jak większosć sobie tego nie zrewiduje bo nie ma jak) czyli Barton@3200+, CPUAggresive, Timings 2-3-3-11, Radeon Default (325/620)

 

1004 Uber - Everest Memory 3069/1181 3DMark2001 17010

1008 Uber - Everest Memory 3046/1180 3DMark2001 16988

1008Mod3_2T (CPC OFF) - Everest Memory 2840/1211 3DMark2001 16677

1008Mod3 (CPC ON) - Everest Memory 2940/1231 3DMark2001 17194

 

Widać jasno ,że przy włączonym CPC sporo daje zaimplementowany z DFI Infinity "higher bandwith romsips". CPC OFF porażka. Zapewne jednak na nim stabilne FSB będzie większe. IMHO na BIOSach z CPC ON wydajnośc na FSB 200 będize taka jak na BIOSach z CPC OFF na FSB 210. Resztę wyciągnijcie z wyników sami... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem przymierzyłem się do BIOSów MOD3. Na razie tylko przepustowosć/osiągi. Nie sprawdzałem OC. Klasyczną już dla mnie metodą ( aby wszyscy mogli porównać, bo co z tego ,że opublikuję wyniki powiedzmy na FSB 225 jak większosć sobie tego nie zrewiduje bo nie ma jak) czyli Barton@3200+, CPUAggresive, Timings 2-3-3-11, Radeon Default (325/620)

 

1004 Uber - Everest Memory 3069/1181 3DMark2001 17010

1008 Uber - Everest Memory 3046/1180 3DMark2001 16988

1008Mod3_2T (CPC OFF) - Everest Memory 2840/1211 3DMark2001 16677

1008Mod3 (CPC ON) - Everest Memory 2940/1231 3DMark2001 17194

 

Widać jasno ,że przy włączonym CPC sporo daje zaimplementowany z DFI Infinity "higher bandwith romsips". CPC OFF porażka. Zapewne jednak na nim stabilne FSB będzie większe. IMHO na BIOSach z CPC ON wydajnośc na FSB 200 będize taka jak na BIOSach z CPC OFF na FSB 210. Resztę wyciągnijcie z wyników sami... :wink:

Hmm, dla tych co mają zablokowany mnożnik sprawa jest prosta, pod warunkiem iż stabilne FSB dla CPC Off nie będzie większe niż o ok.10 od tego dla CPC On.

Natomiast dla tych co mają odblokowane mnożniki wnioski nie bedą jeszcze pełne bo można zamiast 11 X 200 próbować 10,5 X 210 lub 10 X 220 i sprawdzać czy pójdzie?? Rzecz jasna trzeba mieć do tego odpowiednie pamiątki bo inaczej klapa.

U mnie na CPC Off stabilne FSB to 225 na timingach 2-2-2-6

teraz sprawdzam ile pójdzie na CPC On

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem z kartami sieciowymi ( wersja płyty z 1Gb/s)po usunięciu ręcznym karty sieciowej win nie może dokonać instalacji " połączenia Marvell Yukon Gigabit Eternet" - nie można utworzyś połączenia - coś już jest , czy istnieje - jakoś tak . Po licznych próbach w oknie "Połączenia sieciowe" - Mostek sieciowy i połączenia lokalne mają oznaczenie "8" i "9" - ale działają - jam nie wiem jak to się stało?

Moje pytanie czy kable od neostrady powinny być odłączone przy instalacji karty sieciowej? co zle robię?

 

Proszę o podanie kolejności po formatowaniu dysku

1 win

2 stery nForce( z płyty instal a dopiero nowsze?)

i co dalej oraz jak?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w tych modyfikowanych BIOS'ach wygląda sprawa poprawności obsługi SATA RAID 0? Czy jest taki sam błąd jak w 1004?

A niby czemu ma być , skoro BIOSY są oparte o oficjalny 1008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Podczas grania w Colina 04 i demo 2005 dostaję komunikat z reeportet speach: System failed CPU test. podczas pracy prime95 kominikatu i błędów nie ma. Obecnie nie mam podkręconego proca, ale kilka dni wcześniej sprawdzałem jego możliwości.

w stresie temeratura cpu diode-53 stopnie a procesora 46

napięcia minimalnie odbiegają od normy tzn. według aidy32 12v-12.54 a 5v-4,64 - ale wartości z miernika mieszczą się w normie.

pytanko brzmi: czy to jest wina proca czy płyty. co reklamować? czy mają prawo odmówić gwarancji jeśli przykleiłem na sb radiator (na stałe), a na nb zmieniłem pastę i trochę wyrównałem chipset - nie ma na nim napisów.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam przyniemaz sie do kupna plyty Asus A7N8X-VM/400 bo che se malego kompa zlozyc z przyzwoitymi parametrami. i tak czy bedzie mozna na niej mozna pograc czasami w gierki jakies(zebym byl jakims notorycznym graczem to nie ale czasem lubie :P) mam 9600pro i z niej bede korzystal a nie z tej zintegrowanej. ma ktos ta plyte bo wszedzie sa inne inforamcje na jej temat raz pisza ze pojdzie w dualu na DDR 333(oficjalna strona) a raz ze DDR 400? i taki glupie pytanie na koniec czy do tej zinegrowanej muzy podepne sprzet 5.1 i filmy z ac3 beda smigac? to na tyle i sorry ze spamuje ale nie chcialo mi sie czytac 130 stron. za kazde info wielki dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Podczas grania w Colina 04 i demo 2005 dostaję komunikat z reeportet speach: System failed CPU test. podczas pracy prime95 kominikatu i błędów nie ma. Obecnie nie mam podkręconego proca, ale kilka dni wcześniej sprawdzałem jego możliwości. 

w stresie temeratura cpu diode-53 stopnie a procesora 46

napięcia minimalnie odbiegają od normy tzn. według aidy32 12v-12.54 a 5v-4,64 - ale wartości z miernika mieszczą się w normie.

pytanko brzmi: czy to jest wina proca czy płyty. co reklamować? czy mają prawo odmówić gwarancji jeśli przykleiłem na sb radiator (na stałe), a na nb zmieniłem pastę i trochę wyrównałem chipset - nie ma na nim napisów.??

Te kingstony mogą się gryść z płytą główną tak jak u mnie (nie działają na 400mhz) :( Teraz muszę je sprzedać i kupić inne. Ponoć Geile działaja bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kingstony mogą się gryść z płytą główną tak jak u mnie (nie działają na 400mhz)

przez pół roku działały bez problemów.

 

kobinowałem na wszystkie sposoby, aż w końcu zdjąłem radiatorki z grafiki, które założyłem tydzień temu. komunikatów już nie ma.

 

czym umyć pozostałości pasty termoprzewodzącej z kości pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kingstony mogą się gryść z płytą główną tak jak u mnie (nie działają na 400mhz)

przez pół roku działały bez problemów.

 

kobinowałem na wszystkie sposoby, aż w końcu zdjąłem radiatorki z grafiki, które założyłem tydzień temu. komunikatów już nie ma.

 

czym umyć pozostałości pasty termoprzewodzącej z kości pamięci?

jak chcesz reklamować to lepeij umyj i udawaj lamę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, chłopaki, co jest? Testować no te nowe BIOSy i zapodawać wyniki :wink:

Oj coś taki niecierpliwy :)

A Twoje wyniki gdzie??

Ja na razie jestem po testach stabilności i w ramach

CPC OFF v. CPC ON )

wystąpiąu mnie

10 X 225 (2-2-2-6) v. 10 X 223 (2-3-3-10)

Mozna obstawiać zakłady :D

P.S W użyciu będzie ram w obu wersjach mod.3[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ

1. Nie rozumiem tej pogonia za pkt. w benchmarkach

Nowe nieoficjalne biosy :)

większe fsb i wzrost wydajności o 100 pkt w jakichś testach

Testy w Prime po 15 h. Nieskończone restarty kompa i zabawa z timingami

Po co to wam ?

Mi juz przeszło. Bartek ma granice wykręcalnosci i tyle. Potrzeba nowych wyznań to co 2 (max) lata trzeba zmienić sprzęcik. tak jak napisał Hanu czas na A64

 

2. Wiem że było ale......

jakiś żwawyopisik do wymiany radiatora na mostku (ciężko mi znależć na 130 stronnicach naszego forum). i co z gwarancją na płytkę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ

1. Nie rozumiem tej pogonia za pkt. w benchmarkach

Nowe nieoficjalne biosy :)

większe fsb i wzrost wydajności o 100 pkt w jakichś testach

Testy w Prime po 15 h. Nieskończone restarty kompa i zabawa z timingami

Po co to wam ?

Mi juz przeszło. Bartek ma granice wykręcalnosci i tyle. Potrzeba nowych wyznań to co 2 (max) lata trzeba zmienić sprzęcik. tak jak napisał Hanu czas na A64

 

2. Wiem że było ale......

jakiś żwawyopisik do wymiany radiatora na mostku (ciężko mi znależć na 130 stronnicach naszego forum). i co z gwarancją na płytkę ??

Hmm, wiedziałem, że ktoś taki tu w końcu trafi.

Brakuje tylko pytania (które zresztą zadał mi pewien znajomy) "A na co Ci to podkręcanie??" No właśnie na co??

Pewnie więcej w tym zabawy niż pożytku, a każdy się ma prawo bawić po swojemu.

Co do radiatora to nie wymieniaj, skoro i tak lada dzień kupujesz płytę na A64. Może tam będzie lepiej zamocowany??

A jak będziesz miał na nowy sprzęcik i dla mnie to daj znać podam Ci mój numer konta :)

A co z Twoim nowym wyznaniem?? Co 2 lata zmieniasz?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wheelerfan aleś uszczypliwy!!:)

Nie przytaczasz argumentów tylko opluwasz 

Kontratakuje 

Nie - "wiedziałem, że ktoś tu w końcu taki trafi" - tylko są pewne granice, które na twoim wyśrubowanym sprzęciku są nie do przeskoczenia. I o to mi właśnie chodziło. Fakt niezaprzeczalny.

Pisanie na 4 stronach forum, że się męczy Prime kompa przez 15 godz., bo nowy biosik ( albo pytanie - czym ty obciążasz, bo może masz jakiś lepszy zestaw hantli:)) dla kilku pkt w benhmarku uważam za bezcelowe. „Wyżej ch…a nie podskoczysz”

Panie i panowie. Nasza ukochana płytka już najlepsze czasy swojej świetności ma za sobą.

I faktycznie uważam, że już najwyższy czas przesiąść się na inną platformę. A okres 2 lat uważam za właściwy do zmiany.

Ps.

1. "Co do radiatora .................. Może tam będzie lepiej zamocowany?? "

- nie chodzi mi o mocowanie - nie wiem skąd tak wnioskujesz chodzi mi o ilość pasty jej rozprowadzenie i powierzchnie styku.

2. "A jak będziesz miał na nowy sprzęcik i dla mnie to daj znać podam Ci mój numer konta " - a niby dlaczego, dowodzie cię nie mam, mój status majątkowy nie powinien cię interesować ja o twój nie pytam i nie wiem, po co mi twój nr konta? A tak w ogóle to dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

3. "A co z Twoim nowym wyznaniem?? Co 2 lata zmieniasz??" - tego to w ogóle nie kumam - kolego, o co ci chodzi - jakie wyznanie - co co 2 lata ??

może to nie to forum, może inny wątek......

 

Jak kiedyś ktoś mądry napisał -

„Gusta się ma, o gustach się nie dyskutuje"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stemek, powiedz mi, a dlaczego ludzie tuningują samochody? Dla sportu, stary, dla sportu. Tu chodzi o wyzwanie, sprostanie postawionemu celowi, pokazanie swojej fantazji i umiejętności. To samo zabawa w OC. Dla naukowca powodem do satysfakcji jest nowa teoria, dla inżyniera nowy typ silnika itp. Dla nas , uczestników tego forum jednym ze sposobów uzyskania satysfakcji z własnego główkowania jest własnie nowy wynik w OC. Tyle.

 

Owszem, nowym wyzwaniem jest zabawa z A64. Ale na to trzeba kaski. A póki się jej nie zbierze należy "zakatować" to co sie ma :lol:

 

Idę o zakład, że 50% kompów z A64 i grafą pokroju R9700Pro nie uzyska 20k w 3DMark2001, bo najzwyczajniej userzy nie potrafią wykorzystać tego co mają. brak skill'a i tyle. Nie sztuka wywalić 5k na sprzęt jak mozna miec to samo za 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu ( jesteś moim guru jeśli chodzi o A7N8X Del.)

Całkowicie się z toba zgadzam ale.......

Wszystkie modyfikacje które można na tej płycie zrobić dają tak naprawde mało wymierne rezultaty.

Nie mam na kompa 5k, ba nie mam nawet 3k, z tym że myśle że powoli nadszedł czas na zmiane i jeszcze póki co mniej boleśnie można odczuć modernizacje kompa. Mysle o wartosci mojego configu za powiedzmy pół roku - zatrważające. A już w makrokeszach powoli pokazują się zestawy na A64- fakt, że bzdurne ale jednak.

"Idę o zakład, że 50% kompów z A64 i grafą pokroju R9700Pro nie uzyska ......... miec to samo za 3k." Planuje wydatek po świętach i maxa 1,5 k. Pozostałe odsprzedam.

Ps.

1. Wole Meride :)

2. Pierwszy nawias - naprawde bez dupolistwa ty i AndyN tworzyliscie mój światopogląd na mb

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stemek, THX za słowa otuchy :wink:

 

A co do przesiadki na A64. IMHO na razie ( czytaj 2 najblizsze miechy) nie ma sensu jak nie chce się za dużo wydać. W tym momencie ładowanie się w s745 to podgryzanie własnego tyłka. Nie dość, że podstawka już umiera to jeszcze nie zachwyca wydajnością. Przyszłość to s939, wydajniejsze procki (wkrótce 0.9 mikrona), MoBo z blokadą PCI/AGP, swietne kontrolery DUAL pamięci zawarte w prockach i długo by jeszcze mówić. Niestety na razie drogo, bo najniższy s939 czyli A64 3500+ to ponad 1,5 k. MoBo na NF3 250 niby tanie, ale jednak procek ssie.

I wiele wskazuje na to, że porzucę Asusa :cry: Może DFI NF3, może Abit AV8. Przyznam szczerze,że mam dość tego blokowania możliwości przez ASUSa. Niskie napięcie, zachowawcze sekcje zasilające, mało zaawansowane BIOSy itp. itd. Tyle, ze zawsze wyposażenie i stabilność stało na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wheelerfan aleś uszczypliwy!!:)

Nie przytaczasz argumentów tylko opluwasz 

Kontratakuje 

Nie - "wiedziałem, że ktoś tu w końcu taki trafi" - tylko są pewne granice, które na twoim wyśrubowanym sprzęciku są nie do przeskoczenia. I o to mi właśnie chodziło. Fakt niezaprzeczalny. 

Pisanie na 4 stronach forum, że się męczy Prime kompa przez 15 godz., bo nowy biosik ( albo pytanie - czym ty obciążasz, bo może masz jakiś lepszy zestaw hantli:)) dla kilku pkt w benhmarku uważam za bezcelowe. „Wyżej ch…a nie podskoczysz” 

Panie i panowie. Nasza ukochana płytka już najlepsze czasy swojej świetności ma za sobą. 

I faktycznie uważam, że już najwyższy czas przesiąść się na inną platformę. A okres 2 lat uważam za właściwy do zmiany.

Ps.

1. "Co do radiatora .................. Może tam będzie lepiej zamocowany?? "

- nie chodzi mi o mocowanie - nie wiem skąd tak wnioskujesz chodzi mi o ilość pasty jej rozprowadzenie i powierzchnie styku.

2.  "A jak będziesz miał na nowy sprzęcik i dla mnie to daj znać podam Ci mój numer konta " - a niby dlaczego, dowodzie cię nie mam, mój status majątkowy nie powinien cię interesować ja o twój nie pytam i nie wiem, po co mi twój nr konta? A tak w ogóle to dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

3. "A co z Twoim nowym wyznaniem?? Co 2 lata zmieniasz??" - tego to w ogóle nie kumam - kolego, o co ci chodzi - jakie wyznanie - co co 2 lata ??

może to nie to forum, może inny wątek......

 

Jak kiedyś ktoś mądry napisał - 

„Gusta się ma, o gustach się nie dyskutuje"

Pozdrawiam

Ja opluwam?? A czymże Ci ubliżyłem?? Jakieś słowo uznawane za wulgarne?? Bo jakoś nie zauważyłem.

Każdy sprzęt ma granice swoich możliwości ten na A64 też, więc Ameryki nie odkryłeś.

Ponadto, co to kogo obchodzi, że Ciebie to już nie bawi?? Nie to nie, ale skoro chciałeś się swoim poglądem podzielić to przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy muszą go podzielać.

Pisanie o męczeniu Prime'm jakoś nikomu poza Tobą nie przeszkadzało.

Co do konta itp. to skutek Twoich tekstów o wymianie naszej płytki na coś na A64. To wymieniaj jak Cię na to stać. A 2 lata to co przymus jakiś?? A jak zechce wymienić później to co nienormalny przez to będę??

O status majątkowy Cię nie pytam, ale może masz namiar pieniędzy skoro tak stanowczo optujesz za wymiana sprzętu??

Co do radiatora zrozumiałem jedynie, że masz z nim jakiś problem. Jak zamierzasz wymieniać sprzęt to może nie ma sensu go już rozwiązywać??

Co do wyznania to cyt.Potrzeba nowych wyznań ...

Może się czepiam, ale właśnie dlatego raczej poprawiam swoje literówki. Niestety spostrzegawczością mnie nie zaskoczyłeś, nawet nie sprawdziłeś tego co sam napisałeś.

Podsumowując:

Nie kwestionując, słuszności Twoich poglądów o postępie technologicznym, niczego tamtym postem do naszego topic'u nie wniosłeś.

To nawet nie było dobre OT. Jaki efekt chciałeś osiągnąć pisząc to co napisałeś? Oczekiwałeś, że po ty wszyscy wymontują swoje A7N8X'y i rzucą się kupować coś na A64?? Nie?? To po co ta część postu??

Nie chcesz próbować nowego Biosu, przymusu nie ma, ale czemu innych do tego zniechęcasz to już nie rozumiem

P.S. Merida też może być.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...