Skocz do zawartości
AndyN

Asus A7n8x/-x/-e/-deluxe-porady Problemy


Rekomendowane odpowiedzi

pwl Problem mnoznika 10 i 10,5 rozwiazuje dopiero niedawno zrobiony mod najnowszego biosu. Nie wiem niestety czy mod ten zostal rowniez wykonany dla plyt w wersji -E. Musisz poszukac.

Poszukalem i znalazlem :P. Prawdę powiedziawszy, to bylem przekonany, ze jedyny modowany bios dla tej plyty to dzieło Ubera :roll: . Wszedzie o tym piszą a nikt nie wspomniał o wersji niejakiego tratsa (lub ew. ja cos przeoczyłem), ktora naprawia problem z FSB200. Troszke nie byłem tez pewien czy go uzyc, bo Uber dokladnie opisał wszystkie biosy pod wzgledem przeznaczenia do konkretnych wersji A7N8X i łatwo było znalezc odpowiednią dla A7N8X-E Deluxe, a trats tego nie zrobił i było male ryzyko. Ale opłaciło sie - bardzo dziekuję za pomoc :D.

Jesli masz dobre chlodzenie sprobuj ustawic napiecie na procku na maxa. Chocby zeby zobaczyc czy odpali. Podnies takze troszke napiecie na RAMie. Zwroc uwage czy nie grzeje Ci sie chipset - organoleptycznie.

Wlasnie wczesnie probowalem wszystkich ustawien na ktore tylko pozwalał bios, tak dla procka jak i RAMu. NB sie nie grzeje, ale i SB sie nie grzeje, co jest dosc ciekawe zwlaszcza przy korzystaniu z SS (a czytalem, ze MCP-T moze sie grzac nawet do 70*C a on chłodniutki).

 

Przy okazji: szkoda, ze w FAQ na początku tego topicu jednak nie wyjasniono do konca kwestii mnoznika 10.5 :? Tzn. brakuje sugestii rozwiązania problemu (uzycie zmodowanego biosu) co by pewnym osobom pozwoliło zaoszczedzic 50zł wydane m.in. na serwisowanie sprawnego sprzętu i klotnie w serwisie :wink: .

 

BIOS tratsa: http://forums.pcper.com/showthread.php?t=3...26&page=3&pp=15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania może naiwne ale ja mam problem

mam płytę jak widać niżej.

bios 1013

CPU ext.Freq. - 200

CPU Freq. muliple - 11

System perfor. - User Defined

Memory Freq. - 100%

Pamięć 2x 512 ( 8-3-3-2,5 )

FSD spread spec. - 0,5% - noże powinno być inne 1% lub Dis.?

AGP - // - - dis

CPU Vcore - 1,7V

System bios Cacheable - Dis

AGP Freq. - Auto

 

Jeżeli zmieniam FSB na 205 i testuję Primem zaraz pokazuje błąd

zmieniam CPU freq. multiple na 11,5 system nie wstaje( FSB 200)

Podniosłem Vcore na 1,725, FSB 205, CPU freq. multip. 11- test pimem -błąd

Wymieniłem bios na Umber 1013 ale przy w/w ustawieniach brak poprawy stabilności przy FSB 205

Byłem an FAQ ad. bios ale tam są suche info. mnie chodzi o wasze doświadczenie

proszę o wszelkie sugestie

Dzięki

proszę o uwagi !!!!

Powiem więcej czego nie rozumiem i mogę się mijać z prawdą bo moja wiedza jest skąpa ale przy użyciu Umber bios1013 i ustawieniach jak w 1013 bios wyniki w Everest są o ( odczyt,zapis, czs oczekiwania)

umber 2789/1002.101 podstawowy 3060/1167/91,6

gdzie tkwi błąd - złe ustawienia bo bios Umber powinien być lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania może naiwne ale ja mam problem

mam płytę jak widać niżej.

bios 1013

CPU ext.Freq. - 200

CPU Freq. muliple - 11

System perfor. - User Defined

Memory Freq. - 100%

Pamięć 2x 512 ( 8-3-3-2,5 )

FSD spread spec. - 0,5% - noże powinno być inne 1% lub Dis.?

AGP - // - - dis

CPU Vcore - 1,7V

System bios Cacheable - Dis

AGP Freq. - Auto

 

Jeżeli zmieniam FSB na 205 i testuję Primem zaraz pokazuje błąd

zmieniam CPU freq. multiple na 11,5 system nie wstaje( FSB 200)

Podniosłem Vcore na 1,725, FSB 205, CPU freq. multip. 11- test pimem -błąd

Wymieniłem bios na Umber 1013 ale przy w/w ustawieniach brak poprawy stabilności przy FSB 205

Byłem an FAQ ad. bios ale tam są suche info. mnie chodzi o wasze doświadczenie

proszę o wszelkie sugestie

Dzięki

proszę o uwagi !!!!

Powiem więcej czego nie rozumiem i mogę się mijać z prawdą bo moja wiedza jest skąpa ale przy użyciu Umber bios1013 i ustawieniach jak w 1013 bios wyniki w Everest są o ( odczyt,zapis, czs oczekiwania)

umber 2789/1002.101 podstawowy 3060/1167/91,6

gdzie tkwi błąd - złe ustawienia bo bios Umber powinien być lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam trywialne pytanko  :D  

Jaką pamięć poiwnienem kupić najlepiej do mojego kompa, tzn ile powinna mieć mhz, jakiej marki, itp. ?

Na 1. stronie w FAQ jest lista kompatybilnych pamieci. Jezeli chodzi o ilosc to przynajmneij 512MB, a najlepiej 1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 146 stronach nie byłem w stanie tego sprawdzić więc stąd ten post na, który pewno jest gdzieś odpowiedź...

 

Otóż już za moment zostanę posiadczem słynego Athlona Mobile 2500+. Mam płytkę deluxe - E rev 2.

 

Czy i na tej płytce są zablkowane mnożniki do 12,5 ? Widziałem w biosie że bez "/" są mnożniki do 14 - może tak ?

 

Ponieważ mam obecnie pamięci 266 a pewno będę musiał podkręcać magistralą muszę kupić jakieś odpowiednie pamiątki. W związku z tym czyllepiej kupić coś w dualu (2x256) czy jedną (1x512) ?

Dużo dobrego na wątku o podkręcaniu tego mobilka czytałem o pamieciach Hynix - czy na tem mobo też dobrze chodzą, a jak nie to jakie ? Czy może lepiej Kingstony, które też mogę mieć ? Na Allegro widziałem też pamieci 433 MHz - może coś takiego ?

 

Jak jest z napięciem - czy nej płycie gł w mobilku 2500+ można podnieść V-Core do 1,85V czy 1,9V, a może wogóle nie można ? Ciekawi mnie też to, że skoro ten mobile domyślnie ma 1,45V to czy defaultowo dostanę takie napięcie czy inne ?

 

Mam wgrany najnowszy bios z początku listopada tego roku.

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi za co z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ERRATA:

Oczywiście wkradła sie ważna literówka.

BYŁO: Czy i na tej płytce są zablkowane mnożniki do 12,5 ?

MA BYĆ: Czy i na tej płytce są zablkowane mnożniki OD 12,5 ? (dają połowę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy i na tej płytce są zablkowane mnożniki OD 12,5 ? (dają połowę)

Odp. na 1 stronie:

Czy w Asusie a7N8X deluxe można ustawić mnożnik > 12,5?

O: W zasadzie tak. Jednak nie dla wszystkich procesorów (Asus nie ma 5 bitowego ustawiania mnożnika). Pozostaje jeszcze drut mod lub malowanie mostków.

 

Mnożniki > 12,5 osiągalne są w sytuacji kiedy nominalny fabryczny mnożnik również jest wyższy niż 12,5 a więc

Athlon T-bred od XP 2100+ do 2600+ (z fabrycznym FSB 133)

Athlon T-bred od XP 2700+ do 2800+ (z fabrycznym FSB 166)

Athlon Thorton od XP 2200+ do 2400+ ( z fabrycznym FSB 133)

Ahtlon Barton XP 3000+ (z fabrycznym FSB 166)

oraz

Duron Morgan 1300 Mhz i

Duron Applebred 1800 Mhz

 

Na zasadzie eliminacji mnożniki =< 12,5 mają niestety:

Athlon T-bred XP 1600+ do XP 2000+ (z fabrycznym FSB 133)

Athlon T-Bred XP 2600+ (z fabrycznym FSB 166)

Athlon Thorton XP 2000+ (z fabrycznym FSB 133)

Athlon Barton XP 2500+ do XP 2800+ (z fabrycznym FSB 166)

Athlon Barton XP 3000+ do XP 3200+ (z fabrycznym FSB 200)

oraz wszystkie pozostałe Durony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wie co to za wynalazek: Asus A7N8X-LA :?: Płyta ma 3 PCI, AGP i radiator na chipsecie :?: :?: :?:

 

Szukałem w necie, ale bardzo mało informacji o tej płycie.

 

PS: Na allegro kupiłem takie coś na próbę (za 80 PLN'ów mogę sobie pozwolić :D): http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36912698 Płyta jest bardzo podobna do modelu A7N8X-VM, ale jednak są drobne różnice.

Co o tym sądzicie :?:

Też ją kupiłem :) I planuję jedno z 3 rozwiązań:

 

1) Wgranie BIOSa od A7N8X-VM (niektórym się udało a niektórym nie, także standardowe ryzyko 50/50 :)

 

2) przeróbka BIOSa (odblokowanie ustawien zaawansowanych)

 

3) wszystko na drut-modzie (napięcie, fsb, vcore) :D

 

Co do wydajności, to na pewnio będzie lepiej niz na moim ASS Rocku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

MAM MALY PROBLEM KUPILEM KILKA DNI TEMU NA ALLEGRO PLYTE GLOWNA ASUS A7N8X-LA (DO TEJ PORY WSZYSTKO BYLO PIEKNIE)

ALE PROBLEM POJAWIL SIE W MOMECIE PODLACZENIE JEJ DO KOMPA (CZYLI PODLACZENIE WSZYSTKI WNETRZNOSCI KOMPA)

I CO SIE OKAZALO PO ZAKONCZENIU INSTALACJI TYCH CZECI I PODLACZENIU ZASILANIA KOMPUTER SAM SIE ZALACZA I WYDAJE DZIWNE DZWIEKI, PLYTA POZNIEJ NIE REAGUJE, PO RESTARCIE ZNOWU SLYCHAC TYLKO KILKA DZIEKOW Z PLYTY I ZNOWU CIEMNY EKRAN I CISZA.

KILKA INFO O CZESCIACH:

PLYTA: A7N8X-LA

GRAFIK: SAPPHIR 9200

MUZYKA: SB LIVE 1024

PAMIEC: 256 DDR

PROCEK: ATHLON 1000Mhz

 

PROSZE O POMOC!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@invicible: sprawdź dociśnięcie grafy do AGP

 

Natomiast ja mam inny problem: Płytka działa tylko podczas bootowania płyty, systemu itp. wyłączają się wszystkie wiatraki podłączone do płyty (od razu przy starcie). Wiatraki nie chcą się włączyć. Sprawę rozwiązałem podłączając cooler od proca do molexa, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie. Zauważyłem też, że gdy uruchomię Speed Fana wiatraki dziwnie zaczynają znowu działać :!: 8O 8O 8O

 

Płyta ma bardzo lipny bios - 0 możliwości choćby drobnego OC (brak zmiany FSB, vcore, timingów, wszystkiego).

Szukałem na necie jakiegoś biosa umożliwiającego OC, ale nic kompletnie nie znalazłem. Pomóźcie :cry:

Wgranie biosa od A7N8X-VM nie jest prawdopodobnie możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tez tak plytke i mam kilka rad.

- nie probujcie wgrywac najnowszego BIOS'u ze strony HP (3.21) u mnie mogila po tym - moglem tylko wejsc do ustawien BIOS'u i nic poza tym... System ni bootowal nawet z dyskietki. Pomoglo przeprogramowanie BIOS'u na innej plycie i przelozeni kosci spowrotem.

Ciekaw jestem czy wszystkim Wam tez nie dzialaja grafiki. Walczylem z tym ostro, i nic. Chipset sie grzeje ale zintegrowana grafa uparcie nie startuje. Po wgraniu BIOS'u 3.21 (ostroznie) pojawily sie nowe mozliwosci konfiguracji w Advenced Menu. Moglem przestawic rodzaj sygnalu TV (NTSC/PAL) i przypisac ilosc ramu dla karty graficznej. Na jednym egzemplarzu jakakolwiek ingerencja w ustawienia ilosci Ramu dla grafiki powodowala blokade bootowania plyty - konieczny byl reset ustawien.

Szukalem na googlach - ale nikt nic dotychczas nie wymysli. Przyjdzie zgodzic sie na niedzialajaca grafe zintegrowana (jeszcze troche powalcze)

- Zauwazylem tez ze AFUDOS (ze strony asusa) nie pozwala wgrac na plyte innych BIOS'ow niz 3.12 lub 3.21(zle dzialajacy)

- Teraz pomecze plytke z overclokingiem spod Windows. Jutro powiem jak mi poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA INFORMACJIE.

POSTARAM SIE JESZCZE POSPRAWDZAC GRAFE.

A CZY MOZE MI KTOS POWIEDZIEC CZY TO NIE JEST WINA PROCESORA?

PROCESOR JEST SPRAWNY NA 100% A SLYSZALEM ZE TA PLYTKA MOZE NIE DZIALAC Z ATHLONEM 1000

MOZE TO TYKO PLOTKI NO ALE LEPIEJ SPRAWDZIC WSZYSTKIE MOZLIWOSCI.

GOSC OD KTOREGO KUPILEM TA PLYTE MIAL NA NIEJ PROCESOR SAMPTRONA 2200 ATHLONA XP I WSZYSTKO MU CHODZILO A U MNIE NAWET LOGO BIOSU SIE NIE WYSWIETLA NA MONITORZE (MONITOR CALY CZAS JEST CZARNY).

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z mikrofonem znaczy nie nagrywa mi pod winxp pro/home

rozwiazania szukalbym pewnie gdzie indziej ale najlepsze jest to ze tak samo jes u mnie i w kompie brata (ta sama plyta/procek) znaczy niby wszystko oki stery itp a nie koniecznie dziala.

Ma ktos jakies pomysly ?

stery przeinstalowalem na nowo i nic

pozdrawiam krzys75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z mikrofonem znaczy nie nagrywa mi pod winxp pro/home

rozwiazania szukalbym pewnie gdzie indziej ale najlepsze jest to ze tak samo jes u mnie i w kompie brata (ta sama plyta/procek) znaczy niby wszystko oki stery itp a nie koniecznie dziala.

Ma ktos jakies pomysly ?  

stery przeinstalowalem na nowo i nic  

pozdrawiam krzys75

TAK!!!!! JA ja mam pomysl. Mikroforn jest zepsuty :idea:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bo to 3 rozne i na dodatek sprawne mikrofony ;] ale juz sobie poradzilem xp z tylko znanych sobie powodow daje zlacze mikrofonu jako dodatkowe zlacze suba ??? chwila zabawy z nvswap i po sprawie (na innym forum ktos mial podobny problem ) w zyciu bym nie wpadl ze przy dedykowanych wyjsciach winda se takie jaja robi

Pozdrawiam krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie niedawono mobilka 2500+ i przydały by się Hynixy do kręcenia. Czy ktoś może ma też Asusa A7N8X-E i jakieś doświadczenia z Hynixami ?

 

Wiem, że one nie są zalecane na 1 stronie ale szczerze mówiąc te zalecane to sa albo kosmicznie drogie (jak OCZ lub Hypery) albo słabe jak Kingston Value. Teraz jadę na Kingstonie Value KVR400X64C3A/512 512 MB CL3 ale nie idziej dalej mobo niż na 200 MHz. Mam ustawienie 11,5 x 200 i dalej już jest niestabilnie. Kombinowałem z timingami.

 

Zastanawia mnie też dlaczego lista referencyjnych pamięci na ta płytę jest ciągle taka sama od początku - i taka mała. Czy asus w kolejnych biosach nie daje wsparcia dla nowych pamięci ??????

 

Co więc panowie z Hynixami na naszym mobo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tez tak plytke i mam kilka rad.

- nie probujcie wgrywac najnowszego BIOS'u ze strony HP (3.21) u mnie mogila po tym - moglem tylko wejsc do ustawien BIOS'u i nic poza tym... System ni bootowal nawet z dyskietki. Pomoglo przeprogramowanie BIOS'u na innej plycie i przelozeni kosci spowrotem.

Ciekaw jestem czy wszystkim Wam tez nie dzialaja grafiki. Walczylem z tym ostro, i nic. Chipset sie grzeje ale zintegrowana grafa uparcie nie startuje. Po wgraniu BIOS'u 3.21 (ostroznie) pojawily sie nowe mozliwosci konfiguracji w Advenced Menu. Moglem przestawic rodzaj sygnalu TV (NTSC/PAL) i przypisac ilosc ramu dla karty graficznej. Na jednym egzemplarzu jakakolwiek ingerencja w ustawienia ilosci Ramu dla grafiki powodowala blokade bootowania plyty - konieczny byl reset ustawien.

Szukalem na googlach - ale nikt nic dotychczas nie wymysli. Przyjdzie zgodzic sie na niedzialajaca grafe zintegrowana (jeszcze troche powalcze)

- Zauwazylem tez ze AFUDOS (ze strony asusa) nie pozwala wgrac na plyte innych BIOS'ow niz 3.12 lub 3.21(zle dzialajacy)

- Teraz pomecze plytke z overclokingiem spod Windows. Jutro powiem jak mi poszlo.

 

te płyty nie mają zintegrowanej grafiki - bo chipset to nie NF2 IGP, to że jest gniazdo monitora o niczym nie świadczy, bo jest owszem taka sama płyta z chipsetem IGP, ale to nie ten model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA INFORMACJIE.

POSTARAM SIE JESZCZE POSPRAWDZAC GRAFE.

A CZY MOZE MI KTOS POWIEDZIEC CZY TO NIE JEST WINA PROCESORA?

PROCESOR JEST SPRAWNY NA 100% A SLYSZALEM ZE TA PLYTKA MOZE NIE DZIALAC Z ATHLONEM 1000

MOZE TO TYKO PLOTKI NO ALE LEPIEJ SPRAWDZIC WSZYSTKIE MOZLIWOSCI.

GOSC OD KTOREGO KUPILEM TA PLYTE MIAL NA NIEJ PROCESOR SAMPTRONA 2200 ATHLONA XP I WSZYSTKO MU CHODZILO A U MNIE NAWET LOGO BIOSU SIE NIE WYSWIETLA NA MONITORZE (MONITOR CALY CZAS JEST CZARNY).

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

mi ta płyta nie działa z FSB 100, na 266 i 333 wszystko gra, ta płyta to nie jest odpowiednik a7n8x-vm bo nie ma zintegrowanej grafiki, jesli jakiś bios może działac to nie od VM raczej od zwykłych (bez grafiki), jak nie wierzycie, że chiset nie ma zintegrowanej grafiki to zdejmcie radiator i się przekonacie.

 

Jesli ktoś wykombinuje do tej płyty bios awarda ktory bedzie chodził to niech da znać !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde !!!!

Zgadza sie - plytka ma mostek polnocny SPP, a nie IGP. Czyli pewnie latwiej bylo wyprodukowac plytki na tym samym PCB, a gniazdko VGA jest tylko dla przystroju.

Pokombinuje w takim razie z Bios'ami od zwyklych asusow a7n8x. Plytka dziala poprawnie z Athlonami (2000XP)Duronami applebread i Sempronami. Na Sempronie moglem przestawic szyne na 180, zawsze ciut mocy wiecej. Pozostale procki dzialaly bez problemow na 150 -wiecej juz niestabilnie bylo. Moze ktos zna programik do przestawienia Vcore na tej plycie spod windows'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UDALO MI SIE ODPALIC TA PLYTKE, PROBLEM TKWIL NIE W NIEJ TYLKO W BATERII I ZASILACZU :)

BATERIE i ZASILACZ(megabit 300) WYMIENILEM I TERAZ WSZYSTKO SMIGA. A JUZ JA MIALEM SPRZEDAC JAKO USZKODZONA ZA 30 ZL (dobrze ze tego nie zrobilem).

MAM TYLKO PROSBE MACIE MOZE OPROGRAMOWANIE DO PLYTKI A7N8X-LA (chodzi mi o jakies sterowniki i programy)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UDALO MI SIE ODPALIC TA PLYTKE, PROBLEM TKWIL NIE W NIEJ TYLKO W BATERII I ZASILACZU :)

BATERIE i ZASILACZ(megabit 300) WYMIENILEM I TERAZ WSZYSTKO SMIGA. A JUZ JA MIALEM SPRZEDAC JAKO USZKODZONA ZA 30 ZL (dobrze ze tego nie zrobilem).

MAM TYLKO PROSBE MACIE MOZE OPROGRAMOWANIE DO PLYTKI A7N8X-LA (chodzi mi o jakies sterowniki i programy)??

Jedyne co potrzebujesz http://www.nvidia.pl/drivers/nforce_udp_winxp_5.10.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuje w takim razie z Bios'ami od zwyklych asusow a7n8x.

Czekamy z niecierpliwością. Też bym chętnie spróbował, ale już wgrałem od A7N8X-VM i do środy nie mam płytki (czekam na programator :P)

 

Szkoda, że wcześniej nie dowiedziałem się, że to jest SPP, bo spróbowałbym BIOS od A7N8X-E REV 2.0. Jest podobna w tym względzie, że jest na SPP+MPC-T i posiada FireWire i technologię Q-Fan (gorzej z SATA i 1Gb-LANem). Ew. A7N8X-X, ale tu znowu podobno nie ma DUALa. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na płycie jaką posiadam podnieść FSB ponad 200 np.210 czy to możliwe mam Bartka mnożniki odblokowane

jak ustawić bios i jaki.?

Pytałem już i żadnej odpowiedzi czy to temat tabu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UDALO MI SIE ODPALIC TA PLYTKE, PROBLEM TKWIL NIE W NIEJ TYLKO W BATERII I ZASILACZU  

BATERIE i ZASILACZ(megabit 300) WYMIENILEM I TERAZ WSZYSTKO SMIGA. A JUZ JA MIALEM SPRZEDAC JAKO USZKODZONA ZA 30 ZL (dobrze ze tego nie zrobilem).  

MAM TYLKO PROSBE MACIE MOZE OPROGRAMOWANIE DO PLYTKI A7N8X-LA (chodzi mi o jakies sterowniki i programy)??

mam wszysto do niej łącznie z nowym biosem acha i nie wystarczy sterownik do nvidy karta dzwiękowa będzie pozbawiona połowy swoich funkcji!!! jutro umieszczę stery na serwerze i podam link łącznie to ponad 100 Mb ale do różnych OS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...