Skocz do zawartości
andrew777

Saints Row 3

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywana z kultową, nadal bezkonkurecyjną jednak rodziną GTA seria Saints Row jeszcze w tym roku doczeka się nowej odsłony. "Trójka" ukaże się najprawdopodobniej w szeroko pojętym "okresie świątecznym".

 

Informacja taka widnieje na plakacie, który razem z kilkoma innymi obrazkami trafił do sieci. Wskazuje on też platformy, na jakie gra się ukaże. Nie będzie tutaj sporów i narzekań, który sprzęt jest obecnie dla twórców gier najważniejszy. THQ wyda bowiem Saints Row 3 zarówno na PC, jak i na konsole.

 

O samej rozgrywce wiadomo na razie niewiele. Można by jednak pewnym, że sama fabuła skoncentruje się na "rozwoju" gangstera. Być może niedługo poznamy więcej szczegółów. Wszakże to właśnie w marcu THQ ma przedstawić graczom sporą zapowiedź, być może właśnie Saints Row 3. Na razie pozostaje jednak czekać na doniesienia z obozu Volition - producenta gry i rzucić okiem na wspomniane już grafiki.

 

Saints Row 3 ma już datę premiery. Benchmark.pl

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, pod hiper skopanym SR2, jakoś nie mam przekonania do tej serii. Poza tym, pierw była mowa ze wyjdzie na X360, PS3 i PC, ale z wersji PC chyba zrezygnowali, bo na GOL zdjęto stosowny znaczek w stopce informacyjnej?

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to panowie GTA 4 KILLER :) Po tym co zobaczyłem, to to taki właśnie GTA 4 jaki powinien być...

 

Pełno FUUUN -uuuu

 

Grafika dopieszczona, jak i animacja, do tego świeże pomysły i super modele postaci.

 

Jedynie co może zabraknąć, to ciekawa fabuła, gdyż tutaj nie wyjaśniono nic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

Ten trailer to jest odpowiedź na pytanie gościa z dema FC3. Masakra. Czegoś takiego chyba jeszcze nie widziałem. Free roam sie tu chyba nigdy nie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast odgrzewanego kotleta "nowego" Assasina kupiłem tą gierkę i szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony. Fakt że przeszedłem tylko prolog, ale humor, sposób prowadzenia fabuły oraz kreator postaci dały mi kupę zabawy. Zobaczymy jak się rozkręci, początek lekki, łatwy i przyjemny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z fizyką jazdy aut, mi się ogólnie GTA 4 podobało, tutaj na filmikach widzę że mają mega przyczepność, ale to jedyna rzecz do jakiej się po filmikach mogę przyczepić.

Na pewno ma dużo rożnych pierdół, co daje dożo fuuunu.

 

Jak ogólnie wrażenia z gry, opisz coś bo wieje CHU... za przeproszeniem, wszyscy grają w nudnego TES :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo wczoraj nie grałem, ale kilka uwag mogę rzucić.

 

Jeśli idzie o jazdę to się nie znam, ale jest "drift button" - sterowanie samochodami jest bardzo czułe, nie próbowałem jeszcze na padzie grać. Jazda na motorze kask zrywa. Pierwsza przejażdżka furę - sprawdzam radia - jest m.in. 106.66 The Blood - gęba mi się uśmiechnęła na dźwięk prawdziwego trasha zamiast metalowych hitów z GTA4.

 

Pierwsza misja po prologu - zdobycie broni w bazie wojskowej - dostajemy w łapy zdalnie sterowane drony rodem z CoD, potem rozwałka kilkunastu helikopterów z karabinu maszynowego. Po wykonaniu pierwszego zadania mamy hideout do dyspozycji i wolną rękę. Przez komórkę obsługujemy wszystkie funkcje gry, w tym cały wachlarz upgrejdów postaci, gangu itp.

 

Pierwsza przejażdżka po mieście i bardzo się zdziwiłem - wyczaiłem domek wrogiego gangu do przejęcia - chroniło go z 10 typa. Myślę sobie - początek gry - poziom normal - nie będzie problemów. Dawaj shotguna, kucamy za rogiem i kasujemy łebków. Zanim zdążyłem ich wybić przyjechały posiłki w trzech samochodach plus jakieś panienki ninja z niewidzialnością. Efekt - szybki zgon. OK, zapomniałem o dronach z pierwszej misji - drugie podejście, goście zbombardowani z lotu ptaka, budynek zdobyty i znowu wrogi gang na karku. Skubańcy gonili mnie przez całe miasto aż do kryjówki - swoją drogą uszkodzenia aut zrobione OK, ledwo dojechałem zmieniając furę trzy razy a i tak wlokłem podwoziem po asfalcie :) W międzyczasie w radiu posłuchałem relacji o "wypadku" w bazie wojskowej.

 

Graficznie z włączonymi wszystkimi efektami DX10 i AAx4 gra ciągnie 40 FPS w 1680x1050. Bez postprocessingu jest 60+. Grafika nie jest tak przeładowana jak w GTA, dzięki czemu gra nie ma takiego "muła". Sterowanie jest sklonowane z GTA - łatwo sie odnaleźć, nie zauważyłem tylko czy da się korzystać z zasłon - chyba nie.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę grałem, wymagania ma dosyć niskie na hd3850 chodzi medium/high super płynnie optymalizacja jest bardzo dobra(nie to co w dwójce) sterowanie też jest znacznie lepsze niż w poprzedniej części. Jeśli ktoś grał w poprzednie części to ta na pewno mu się spodoba klimat i schemat rozgrywki jest nieco inny niż w gta, realizm też :wink: Na razie tyle jak skończę grać w skyrim to zabieram się za to, zabawa będzie przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem gdzieś po 60% gry i szczerze polecam. Dawka absurdu niszczy, dość powiedzieć, że możemy w edytorze postaci wybrać by mówiła głosem zombie :D

Misje naprawdę dobre, niektóre teksty rozwalają, ogólnie jak ktoś grał w SR2 i mu się podobał to się nie zawiedzie na kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na swój sposób mocno klimatyczna, pokręcona i naprawdę sprawiająca mnóstwo frajdy;

Ciekawe misje, sporo humoru, jeszcze więcej zadań pobocznych, mini-gier, rzeczy do znalezienia... (skupiając się na wątku fabularnym po ~10h grania wskaźnik pokazuje 60% zawartości gry wykonane, wątek fabularny skończony);

Możliwość wykupu obiektów, 'przejmowanie' terenów, na swój sposób levelowanie postaci...

 

Do tego modyfikacja postaci (zaawansowany kreator postaci z mnogością suwaków + dobór ubrań), modyfikacja samochodów (w zależności od auta mniej/więcej elementów do zmiany), sporawe miasto, różnorodna broń (od klasycznych pukawek po te bardziej... wymyślne)...

Coś po części dla fanów starszych GTA którzy ochoczo hasali po planszy siejąc zamęt i zniszczenie;

Ale nie można tego nazwać klonem GTA.

 

Średnia na Metacritic jak najbardziej zasłużona... gra sztucznie nie rozdmuchana, bez ogromnej reklamy, marketingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka przednia, dzisiaj zacząłem grać i po prostu jestem w szoku :D Tak jak gta mnie już nudziło tak SR3 nie pozwala się oderwać od klawiatury :D Pozytywnie zakręcona gierka - baaaaaaardzo szkoda multi, to był by MIÓD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z kumplem w co-op i powiem, że gra jest z lekka walnięta, ale za to bardzo fajna i z niezłym klimatem, no i przypomniałem sobie jak piękną rzeczą jest co-op:)

 

@ath: Masz coś takiego grając w co-op, że nie zależnie czym jedziesz to zawsze jesteś szybszy od kumpla, albo on od Ciebie?? Bo u mnie to jest troszkę wkurzające, że kumpel zawsze jest szybszy ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z kumplem w co-op i powiem, że gra jest z lekka walnięta, ale za to bardzo fajna i z niezłym klimatem, no i przypomniałem sobie jak piękną rzeczą jest co-op:)

 

@ath: Masz coś takiego grając w co-op, że nie zależnie czym jedziesz to zawsze jesteś szybszy od kumpla, albo on od Ciebie?? Bo u mnie to jest troszkę wkurzające, że kumpel zawsze jest szybszy ode mnie.

 

Nie wiem, zawsze jeździmy w jednej furze. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

<p>Słyszysz sandbox, myślisz Grand Theft Auto - ciężko się takiemu skojarzeniu dziwić, skoro właśnie Rockstar spopularyzowało ów gatunek, a przy okazji zbulwersowało znaczną część opinii publicznej. Życie i kariera gangstera ukazana ze wszystkimi cieniami i blaskami, to zresztą łakomy kąsek dla developerów, bowiem zdegenerowana gawiedź wyjątkowo upodobała sobie podobne produkcje. Praktycznie nieograniczona swoboda, tony dynamicznej akcji oraz scenariusz z kryminalnym akcentem, to wydawałoby się uniwersalny przepis na murowany sukces. Tymczasem doświadczenie pokazuje, że Grand Theft Auto nie doczekało się żadnego godnego konkurenta, chociaż od premiery „czwórki” mijają blisko trzy lata! Owszem, byliśmy świadkami kilku odważnych prób zdetronizowania króla lecz dobre chęci zwykle nie wystarczają - przykładem służy między innymi Saint Row 2, które poległo na każdym froncie w walce z GTA IV. Pewnie dlatego na Saints Row: The Third rzesze graczy postawiły krzyżyk zanim jeszcze zobaczyły efekty prac studia Volition. Osobiście również nie wiązałem z trzecią odsłoną serii wielkich nadziei, ale nieoczekiwanie otrzymałem zwariowanego, grywalnego i pełnokrwistego sandboxa...</p>

<p class="rteright"><b>Autor:</b> Caleb - Sebastian Oktaba</p>

RECENZJA SAINTS ROW: THE THIRD - PUREPC.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...