Skocz do zawartości
andrew777

Saints Row 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Akurat seria Saints Row nie ma aim assist nawet na konsolach, nie wiem czemu. Mogli zrobić coś jak w GUN, gdzie celownik się nie klei, ale nie trzeba idealnie wycelować żeby zaliczało trafienia. Chyba że tak jest a ja o tym nie wiem, bo u mnie pierwsza część dopiero czeka w kolejce do zagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaił ktoś dobry sposób na misje pt. wyłudzenie ubezpieczenia? Wczoraj trafiła mi się Trudna z limitem 400 tys., a ledwo 200 ubiłem. Samo wbieganie pod samochody za dużo nie daje, bo kierowcy są cwani i unikają zderzenia jak tylko mogą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dobiłem do 70%, prawie 20h na liczniku, wszystkie budynki wykupione, misje poboczne wykonane (poza tymi z komórki), wątek dociągnięty do "Łodzi z dziwkami". Poziom ~30, ale jak popatrzę ile jeszcze zostało upgrejdów do wykupienia to hoho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 30h wyparowało nad The Third. Wątek główny skończony raz na razie, 50% osiągnięć także trochę jeszcze mi zostało do zrobienia w Steelport. 50 poziom to maks? Chyba zacznę wydawać kasę na chirurga, samochody, broń i... Szkoda że budynków tak mało - przy jednym mieście przydałoby się trochę więcej wykupić albo zrobić jakiś prostą minigierę aby wykorzystać zarobioną kasę. Bo aż kusi rozwój miasta ( i zmiany z nimi związane! ) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na liczniku 28h, dobiłem coś 43-44lvl i 86% gry... Zostało mi kilka misji z fabuły i kradzieże samochodów. Przy okazji - jak się jeździ na przednim kole do jasnej ciasnej???

 

PS. Gierka dzisiaj ujęła mnie za serducho samolotem pionowego startu i surfowaniem na autach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nabiło ponad 30h, włącznie z podbiciem całego miasta i szukaniem sekretów. Została jeszcze ponad połowa osiągnięć niezaliczonych, samochodów do dostarczenia - jakby się uwziął to 50h by pękło bez problemu.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potworne nudy, beznadziejne sterowanie i zachowanie wozów, zbyt bliska kamera.

 

Przejechałem 500 przechodniów i wyłączyłem, bo już mi się nie chciało w tym świecie nic robić.

 

sterowanie lepsze i gładsze niz z dwójce, w której na pececie (klawiatura) jest drewniane, samochody normalniej sie prowadza, nie jak rozpędzone dorożki. gra ponoc gorsza od dwójki treściowo i prostsza, ale bardzo fajna jesli spojrzeć na samego sandboxa, wiecej nei wime bo poki co tylko robie sobie free-ride.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma wymagania, podobne do GTA 4 czy raczej większe :) Na moim już niestety wiekowym, z podpisu gram w GTA 4 na minimalnych, ale i tak ładnie wygląda i mam od 15 do 30FPS, czy SR3 też będzie, ktoś próbował?

Szkoda że nie ma dema, bo bym sam przetestował a wydawać w ciemno kasę - nie chciałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się nastawić na parodię gta, inaczej można się szybko zniechęcić. ;>

 

Ale niektórzy podchodzą do tego jakby oczekiwali epickiej opowieści o przyjaźni, miłości, poświęceniu i zrobieniu przy okazji Imperium SW + LotR.

I to jest główny atut SR3 - lekko, przyjemnie, wulgarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kolegi pytajacego o plynność : core2quad 2.6@3.4 ghz, gtx570, dx9 i 2 gb ramu, chodzi bardzo fajnie. detale niskie, af 16, aa 4x ( roznicy istotnej do detali wysokich/srednich nie dostrzeglem wiec wolalem dolozyc kilka klatek ). na czyms takim wyciaga 30-60 klatek, srednio okolo 40 fps ( byc moze spadki fps spowodowane doczytem z dysku, ktory nie jest az tak odczuwalny ale ) i to wystarcza do plynnej przyjemnnej gry. chociaz pewnie lepiej by bylo na szybszym procku. nie ma bolączek takich jakie mialo sr2. na innym konfigu nie mam mozliwosci sprawdzic dzialania, ale chodzi na moim sprzecie plynniej niz gta4.

 

ogolnie optymalizacja dobra i ma w sobie pare sprytnych trików ktore sprawiaja ze wydaje sie nam ze widziemy wiecej niz naprawde widziemy, zwrocie uwage na samochody na ulicy, widac je hen daleko, ale w pewnej odleglosci znikają i zastępują je inne i to w nieoc innych miejscach, i doperier te bliższe ktore faktycznie są kierowane przez AI silnika ;) te taleko w tle to tylko bezmyslne proxy poruszajace sie po zadanych sciezkach i zupelnie nie obciazajace pprocesora, a dające wrażenie "tłoku".

 

klimat fajny a porownywanie sr do gta ( mimo ze sandbox tego samego gatunku ) sa chybione bo to dalece inny klimat i odczucie z gry. lajcik totalny. kktos pisal ze tragiczny model jazdy ale to nieprawda, jest po prostu bardzo arcadowy, prostszy niż w gta4, ale samochody prowadza sie dobrze i calkiem przyjemnie ( znaaacznie lepiej niz w sr2 w ktorym zachowywaly sie troche jak zabawki ).

brakuje mi za to wiekszej różnorodnosci tego co mozna robic w miescie poza eskortami z powietrza, czołgowa rozwałką, kradziezami samochodów i eliminacją celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dawilt2

witam mam problem bo moj komputer spełnia wymagania(fx-6100,6gb ram,hd4850,OCZ 500W)

I NA WSZYZSTKICH dx i ustawieniach gra działa tak samo czyli około 20/10 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...