Skocz do zawartości
Ivnz

Brakująca biblioteka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiś dwóch dni przy próbie uruchomienia TosBtMng.exe występuje błąd ponieważ nie można zlokalizować tosHdpAPI.dll. Czy ktoś już miał może podobny przypadek? Z tego co czytałem to TosBtMng.exe w pewnej części odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo systemu, a zaginięcie tej konkretnej biblioteki wiąże się z możliwością zainfekowania. Czy bezpiecznie jest ściągać taką bibliotekę z sieci?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze prosciej bedzie przeinstalowac oprogramowanie BT od toshiby? Ktorego czescia sa oba pliki.

 

Nie ma to w ogole zwiazku z tematyka tego dzialu.

Edytowane przez Kolobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biblioteka jest odpowiedzialna między innymi za bezpieczeństwo - jej brak jest oznaką zainfekowania przez virusa lub innym szkodliwym działaniem. Wybacz ale "Centrum Bezpieczeństwa - Problemy związane z bezpieczeństwem systemów podłączonych do internetu. Tutaj wklejamy logi(HijackThis itp.) do sprawdzenia jeżeli podejrzewamy obecność w naszym systemie wirusów, spyware, trojanów - usuwanie wirusów.". Jak dla mnie to jak najbardziej się kwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biblioteka jest odpowiedzialna między innymi za bezpieczeństwo - jej brak jest oznaką zainfekowania przez virusa lub innym szkodliwym działaniem.

Skad masz takie informacje?

 

Oba pliki sa czescia oprogramowania BT od Toshiby i jak juz napisalem nie ma to zwiazku z tematyka tego dzialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dalej takie bzdury na jakiejs falszywej stronie zrobionej tylko dla reklam.

Przeinstaluj oprogramowanie od BT Toshiby i skoncz wymyslac. Problem nie ma zwiazku z tematyka tego dzialu i nie mam zmiaru Ci tego pisac kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...