Skocz do zawartości
mikins

Głośniki dobre do gier/muzyki, do 350 zł, 2.0/2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory od lat używałem Logitecha X-230 i zintegrowanej karty dźwiękowej.

 

Teraz jako że zmieniam kompa i kupię przy okazji kartę dźwiękową, zmieniłbym i głośniczki na coś lepszego.

 

- budżet: do 350 zł

- żebym nie kupił czegoś gorszego od tego, co mam ;)

- x-230 to 2.1, ale jeśli przy 2.0 nie stracę na basie (a stracę?) to może wtedy być i 2.0

- sprzęt przede wszystkim do grania, ale też do słuchania muzyki

 

Poproszę o polecenie czegoś :) Zastanawiają mnie te Microlaby solo4/5c, ale mają obicia w ciemnym drewnie, które mi nie pasują ;P

 

PS - mam słuchawki Philips SHP8900 i gdy ich używam jakość dźwięku jest nieporównywalnie lepsza od tych Logitechów. Chciałbym taki właśnie dźwięk w głośnikach :)

Edytowane przez mikins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory od lat używałem Logitecha X-230 i zintegrowanej karty dźwiękowej.

 

Teraz jako że zmieniam kompa i kupię przy okazji kartę dźwiękową, zmieniłbym i głośniczki na coś lepszego.

 

- budżet: do 350 zł

- żebym nie kupił czegoś gorszego od tego, co mam ;)

- x-230 to 2.1, ale jeśli przy 2.0 nie stracę na basie (a stracę?) to może wtedy być i 2.0

- sprzęt przede wszystkim do grania, ale też do słuchania muzyki

 

Poproszę o polecenie czegoś :) Zastanawiają mnie te Microlaby solo4/5c, ale mają obicia w ciemnym drewnie, które mi nie pasują ;P

 

PS - mam słuchawki Philips SHP8900 i gdy ich używam jakość dźwięku jest nieporównywalnie lepsza od tych Logitechów. Chciałbym taki właśnie dźwięk w głośnikach :)

 

Jeżeli chodzi o Solo 5c, to zyskasz na jakości "basu", ale musisz im dać odrobinę przestrzeni żeby zagrały w pełni - w jakości dźwięku do tych philipsów spokojnie dadzą radę, bez najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co byś powiedział o Edifierach r1600t?

Polecono mi je, ale ani nie znam tej firmy, ani za bardzo nie mogę się doszukać recenzji (szukam, szukam), ale mają jedną gigantyczną zaletę względem tych wszystkich Solo i Microlabów: są zgrabne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odgrzebie temat.. Kumpel szuka czegos co bedzie mogl przenosic razem z laptopem, wiec jak w poscie wyzej wszystkie pokroju Solo odpadaja ze wzgledu na rozmiary.

Mysli o Creative T40 Series II i tej klasie cenowej. Ale ja mam jakis uraz do firmy creative wiec chce mu cos innego zaproponowac. Edifier R1600t mnie zainteresowaly, bo to raczej porzadna marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odgrzebie temat.. Kumpel szuka czegos co bedzie mogl przenosic razem z laptopem, wiec jak w poscie wyzej wszystkie pokroju Solo odpadaja ze wzgledu na rozmiary.

Mysli o Creative T40 Series II i tej klasie cenowej. Ale ja mam jakis uraz do firmy creative wiec chce mu cos innego zaproponowac. Edifier R1600t mnie zainteresowaly, bo to raczej porzadna marka.

 

Były w promocji na allegro Logitech Z-10 po ~150PLN jeśli dobrze pamiętam. ... teraz widzę aukcje prywatne od 200zł (używane) do 300zł (bez gw.) x-P

 

... ale może jeszcze jakaś firma wyprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...