Skocz do zawartości
promen

Zestaw do 1000+-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję że wybrałem dobry dział mianowicie potrzebuje porady chciałbym złożyć komputer do gier/filmów

konkretniej wszystko oprócz nagrywarki, nie zależy mi na dobrej karcie sieciowej, w sumie mam jedna ovislnk'a

 

Procesor min. 2 rdzenie (może ten phenom 555? dobry jest? ( 2 rdzenie to chyba dobry wybór ? 4 za takie pieniądze dobrej nie dostane, i bardzo malo prog. używa 4 ;) )

Karta graf 1gb?

Ram 3-4gb ( pod xp lub 7 )

 

Proszę o propozycje całych zestawów do 1000zł, najlepiej po kilka zest. to dowiem się w sklepie czy złożą ;)

 

( tak wiem jest dużo takich wątków ale ceny co chwilę się zmieniają )

 

 

pozdrawiam liczę na wsparcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli zależałoby na wydajnej integrze i możliwości odblokowania 2 rdzeni i L3 to sprawdziłoby się takie coś ?:

Phenom II X2 555BE

ASRock 880G EXTREME3

GoodRam 2048MB 1333MHz CL9

Samsung 500GB 7200obr. 16MB HD502HJ

Fortron 400W FSP400-60APN

Samsung SH-S223C SATA

 

i jakaś niedroga obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L3 nie odblokuje w zestawie z postu nr 2, w Phenomie 555 jest ona aktywna. Tam jest Athlon x3... Rdzenie jak najbardziej dają się odblokować na tym asrocku, od tego jest UCC.

Na dzień dzisiejszy HD4850 od najwydajniejszej integry dzieli przepaść, na korzyść HD4850 oczywiście.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem, w razie czego co mozna tam jeszcze zmienic ? poniewaz dvd nie potrzebuje, mam swoje. ten zestaw z 3ciego postu bez dvd i obudowy wychodzi juz 1k przy cenach allegro.

 

 

W razie czego mozecie podac jakis serwis ktory ma TO wszystko, zlozy oraz wysle i udzieli na to oczywiscie gw.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na allegro tylko w sklepie, esc, techplanet, morele, proline, agito, gral.

 

Co do zestawu z posta nr 3 - jest tam dobra integra (wsparcie flash, video hd) ale grać na niej możesz w tytułu sprzed 5-6 lat. Zasilacz tam podany jest dobry do obecnego zestawu, dołożenie dobrej k. graficznej wiąże się ze zmianą zasilacza. Fortrony serii APN są mniej więcej o 50W słabsze od swoich odpowiedników GHN, do tego mają b. skromne okablowanie. Ich niska cena nie prezent od firmy tylko cięcie kosztów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ta extreme ma lepsza integre to na hd4850 na obu nie byloby roznicy?

 

To jaki w końcu masz budżet? Z HD4850 oraz ASRock 880G EXTREME3 w 1000zł się nie zmieścisz. Integra na wydajność HD4850 wpływu nie ma. ASRock 880G EXTREME3 jest zdecydowanie lepszą płytą. Zastanów się jednak jaki masz budżet i w co chcesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha tak w ogole to hd4850 512 czy 1gb brac? i z went. czy pasywnym ?;>

 

zaproponowano mi taki zestaw

mobo gb ga-52lt-d3

proc athlon x2 255

graf gf gt430 1gb

 

co myslicie ?

Edytowane przez promen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych które wymieniłeś.

Przecież w tym temacie polecono już o wiele lepsze zestawy za kwotę którą dysponujesz, a mimo to po raz kolejny proponujesz coś co się ledwo kupy trzyma. Jaki więc jest sens pytania skoro nie bierzesz na poważnie dobrych podpowiedzi udzielonych tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...