Skocz do zawartości
bialyikar

Zasilacz do x2 6400+

Rekomendowane odpowiedzi

A możecie polecić zasilacz do podobnego zestawu (Athlona x2 6400 + Radeon X1950 Pro). Warunek, aby zasilacz był nowy (preferowany Komputronik, choć nic tam nie widzę :/) oraz w cenie do 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sensownego poza Deltą/Fortronem do 100zł nie kupisz.

Trochę drożej można kupić Seasonica.

 

A Allegro?

Do 100 widzę tam np.

Fortron 450, TRACER Highlander 450, Tracer 400W. Obstawiam, że te z Allegro będą aż nadto, ale dla pewności, szukam opinii mądrzejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Delta nie ma czasem troszkę za słabej linii 12v?

Co do tego Tracera, to może i tak, ale Fortron nie będzie lepszy, niby ma mocniejsze 12v (w opisie podane jest napięcie dla tylko jednej linii :/)?

Edytowane przez kari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz niby moc ma wieksza ten fortron to ma mniejsza obciazalność lini 12v co teraz jest glownym zapotrzebowaniem dla nowych kompow.

 

A możesz napisać, po czym poznać coś takiego (większą/mniejszą obciążalność)? Wydawało mi się, że zależne jest to właśnie od tego jakie jest natężenie prądu przy każdej z linii. Większe natężenie = większa obciążalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jest tylko ze ten fortron 450w ma obciazalność 19.5A mna lini 12v czyli 234W a ta delta ma 2 linie 12v 15A oraz 16A o lacznej maksymalnej mocy 30A co daje obciazalnośc 365W jak widzisz roznica wcale nie jest mala.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jest tylko ze ten fortron 450w ma obciazalność 19.5A mna lini 12v czyli 234W a ta delta ma 2 linie 12v 15A oraz 16A o lacznej maksymalnej mocy 30A co daje obciazalnośc 365W jak widzisz roznica wcale nie jest mala.

 

A to tak, zmylił mnie ten opis Fortrona. Jest tam,+12V1, co mi zasugerowało, że powinna być jeszcze druga linia +12V2, której w opisie nie było.Zresztą wspomniałem o tym nawet ;)

 

Ok, to dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...