Skocz do zawartości
PrOgram

msi gtx 460 hawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam gtx 460 hawk od msi i ustawilem juz 850/1700 4000 i chce zmienic napięcie z 0,987 na 1.025 ktos kto ma ta karte lub msi afterburner niech mi powie jak to sie podnosi sprawdze to gpu-z , bo jest voltage w msi AB ale mozna przesuwac o 10 i jak zapisze to nic napiecie jest caly czas takie same a u innych na YT np. widzialem jak pisze jak podnosili np. 1.025-1.087 , a u mnie tylko 100+ i na -100 choc jak i ustawie 50+ to napiecie jest takie samo ja kbylo sprawdzam w gpu-z, aha i czy warto instalowac to od msi ze automatycznie wgrywa nowego biosa przydatny jest nowy bios ?

 

Pomoze ktos ??

Ma ktos podobny problem

 

 

PS. AMD PHENOM II 955 bez zmiany napięcia poprzez mnoznik udalo mi sie wyciagnac 4ghz pewnie da i wiecej ale tyle mi styka ;D ale mi sie sztuka trafila ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku chory jestes !! w tamtym napisales zeby zamknal moderator napisalem w overclockingu a tu pisze w garfikach i znow piszesz , nei znasz rozwiazania tego problemu to nara nie pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku chory jestes !! w tamtym napisales zeby zamknal moderator napisalem w overclockingu a tu pisze w garfikach i znow piszesz , nei znasz rozwiazania tego problemu to nara nie pisz

 

GeForce GTX 460 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

To że udało Ci się zarejestrować na forum bez niczyjej pomocy uważam za prawdziwy przebłysk geniuszu.

 

eot

 

@ rafiki20

Za nabijanie postów w tematach do zamknięcia też można oberwać więc radzę się pilnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...