Skocz do zawartości
ewenement1981

KTÓRY LEPSZY Linksys WRT610N czy Linksys E4200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Poszukuję kogoś kto doradzi mi jaki router jest najlepszy maksymalnie do 700 zł.

Zależy mi żeby dobrze chodziło ps3 ( COD BLACK OPS) nawet przez kabel bo router jest blisko.

Dostawca netu: UPC 20Mb

Modem: Scientific Atlanta

Obecny Router: Netgear WGR614 v7 (g 54mbs)

Szukam czegos ze standardem N 300

Jak narazie znalazłem dwa które polecają; który jest lepszy ?

 

Linksys WRT610N czy Linksys E4200

 

Jedni mówią że nowszy model, drudzy że w nowym dużo rzeczy nie ma… doradźcie mi co jest najlepsze. Na necie porównania nic mi nie mówią, najlepiej jakby mi ktoś napisał dlaczego ten a nie tamten. Jak polecacie inny to dlaczego co takiego ma czego te nie mają

(wygląd też jest ważny :) argument "ja taki mam i sobie chwale" do mnie nie przemawia)

 

Poza ps3 router ma być używany do kamerki ip dwóch laptopów, notebooka, xtreamera – którego czasem używam jako dysku sieciowego do oglądania filmów (dlatego poszukuję N300)

Co do ps3 chodzi mi zebym mógł

poustawiać porty DMZ;

nat type open

bardzo dobry ping

kable rj45 już kupiłem :)

Czekam na sugestie

Dziękuję

(będę wdzięczny za wypowiedz tylko tych osób, które mają coś sensownego do zakomunikowania )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do zakomunikowania, że moim zdaniem bez sensu się przy Twoich potrzebach ładować w radio 5 GHz. 2.4 GHz w dobrym wydaniu zupełnie styka.

 

Wolałbym zainstalować Tomato z Sambą, FTP, Transmission i nie tylko i zapłacić o wiele mniej niż 700zł, czyli Asus RT-N16 lub Netgear WNR3500L-100PES.

 

PS Na E4200 na Tomato nie działa pasmo 5 GHz, WRT610N miał problemy z nadmierną ilością generowanego ciepła.

Edytowane przez nethaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...