Skocz do zawartości
tanx

ZAWSZE po formacie po paru dniach prestaje się ładować pulpit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

piszę bo już jestem zdesperowany i nie wiem co robić, otóż przez rok netbook nie sprawiał problemów i jakiś miesiąc temu pierw2szy raz wydażył się sytuacja, że włączam netbooka i ładuje sie tylko tapeta i nic więcej się nie pojawia, CTRL+ALT+DEL działa i procesy itd wszystko jest jednak nie pojawia się nazwa użytkownika, sformatowalem netbooka wgralem nowe sterowniki ze strony Asusa itd i mijają 2 dni i znów to samo i tak w kółko wgrywałem i stare i nowe sterowniki zawsze po jakimś czasie to samo, ładuje się sama tapeta i nic dalej....

 

Co to może się dziać, dodam, że przez ostatni rok nigdy nic takiego się nie trafiło........ aha system w trybie awaryjnym się ładuje bez problemów.

 

Proszę o pomoc, serwis Asusa raczej odmówi pomocy bo to raczej sprawa softwaerowa...

 

Pozdrawiam

tanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek systemowy się pojawia, czy też nie ?

 

Tez sie nie pojawia, tzn czasem po baaardzo dlugim czasie sie pojawia nie zawsze ale to jest pasek klasyczny a nie ten XP i i tak prawie nic nie chce dzialac, dodam ze jak wywoluje CTRL+ALT+DEL to okno też nie jest styl XP tylko ten kwadratowy jak poprzednie windowsy, a na codzień zawsze mam ustawiony styl XP

 

PS właśnie dzwonilem do ASUSA poradzili mi żeby sprawdził BAD SECTORY, właśnie sprawdzam, ale puki co 10% i żadnego

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź pamięci przy pomocy GoldMemory (program odpalasz z pendrive lub CD podpiętego pod USB).

2. Pokaż screen z zakładki Health w program HD Tune 2.55 (interesują nas parametry 05, C4-C7).

3. Sprawdź, czy nie masz robactwa - AVG (jest wersja darmowa).

4. Pokaż listę procesów w menedżerze zadań - zrób screena i zapisz. Nie zapomnij zaznaczyć opcji "Pokaż procesy wszystkich użytkowników".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...