Skocz do zawartości
mlun

co z tymi radosławami????????????

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanko.Którego radosława 9100 teraz brac skoro saphire 64 bit sie trafiaja a hercules ma klopoty z obrazem.Inne firmy chyba nie sa tak dobre jak te które wymieniłe.A jesli juz brac to na jakich pamiątkach.Kolega właśnie chce kupic takiego radzia i ma wielki problem co zrobić żeby kasy w błoto nie wyrzucic.A i jeszcze jedno gigabyte nie robi radeonów 9100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanko.Którego radosława 9100 teraz brac skoro saphire 64 bit sie trafiaja

to ty wybierasz karte a nie sklep... som sapphire 64 bit i sapphire 128 bit mowisz ze chcesz 128 bit to nie moga spprzedac tobie wersji 64 bit`owej...

ja kupowalem w barwkompie i mam 128 bit, bo takiego chcialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co juz sie wyjasnilo to raczej z saphirami nie ma problemowa'la herc - co do 64/128bit to przeciez jmiesz liczyc - jak karta ma 8 kostek pamieci (p 4 z kazdej strony) to jest 128 bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma shapiro(nie wiem jak sie to dokladnie pisze) kupilem se w normalnym sklepie powiedzialem ze maja sprowadzic 128bit no i tak bylo. jeszcze mi sie trafila na pamieciach samsunga. a tak na marginesie byla to wersja box. z tego co sie orientuje tylko oemy byl 64 bitowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze sie saphire chyba :) ale co za roznica :) generalnie jak sie patrzy co sie robi to nie ma problemow :) mnie sie niestety nie ptrafily kostki samsunga

ale chodza z default 400 na 490 - to niezly wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie wrazliwe na niedobor zdaja sie byc herci - bo to z nimi wiekszosc problemow - u mnie sprzet jak w podpisie ganial na 250W KME ale ta zasilka nie nadaje sie do podkrecania sprzetu wiec 300GTP sie znalazlo :)

 

PS sprzet chodzil tak samo podkrecony na tym 250W - nie jesto to moze za wielkie podkrecenie ale mnie styka w zupelnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...