Jump to content
Sign in to follow this  
LuKe

Bezszelestne chlodzenie procka

Recommended Posts

WITAM

slysze ze pada mi powoli wiatrak na procu i zastanawiam sie nad nowym chlodzenie ale bez wiatraka, sam radiator, czy jest to mozliwe? plyta glowna to asus a7n8x-e, procek athlon 3.2 niepodkrecany

jesli jest to mozliwe prosze o podanie jakiegos linka z allegro zebym w takowy radiator sie mogl zaopatrzec

WITAM

slysze ze pada mi powoli wiatrak na procu i zastanawiam sie nad nowym chlodzenie ale bez wiatraka, sam radiator, czy jest to mozliwe? plyta glowna to asus a7n8x-e, procek athlon 3.2 niepodkrecany

jesli jest to mozliwe prosze o podanie jakiegos linka z allegro zebym w takowy radiator sie mogl zaopatrzec

1. Wiatrak? Jesteś pewny?

Wiatrak – Wikipedia, wolna encyklopedia

Wentylator – Wikipedia, wolna encyklopedia

2. Chodzi Ci o Athlona XP 3200+?

Raczej będzie ciężko znaleźć coś pasywnego na ten Socket. Te procki naprawdę się lubiły grzać więc wszystko co pasywne raczej będzie niezmiernie drogie(jak na wartość całej platformy) i naprawdę ogromne.

Radziłbym poszukać czegoś używanego z cichym wentylatorem. Przykładowo "Zalman CNPS6000-Cu/AlCu".

Pozdrawiam

no wentyl... moze byc i tak, hehe

mam wlasnie zalmana niepamietam jaki model ale taki dosc spory

moze radiatora jakiegos uzywke kupic z allegro tylko zeczywiscie moze niepodolac mojemu athlonowi szczegolnie upalnemu latu kiedy to temp na procku dochodzi nawet do 70stopni w stresie, 60stopni to norma a ponad 70pare stopni komp sie juz wiesza :-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.