Skocz do zawartości
Preston81

WD Elements Desktop 1TB Black USB 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem ten dysk WD Elements Desktop 1TB Black USB 2.0 >> http://www.komputronik.pl/index.php/product/108321/Laptopy/Akcesoria_do_laptopow_i_netbookow/WD_Elements_Desktop_1TB_Black_USB_2_0.html slyszalem ze ludzie narzekaja na szybki czas uspienia nastepuje to po 6 sekundach gdy nic sie nie dzieje ....

chcialem zapytac jakim programem zmienic tą wartośc lub wogole to wyłączyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam klopot z glowy oddalem go byl strasznie wolny.... , wzialem dysk wewnetrzny 1tb samsunga f3 hmm rakieta poprostu , wiem ze nie ma co porownywac sata 2 do usb ale mam starą 80kę na ata 133 i byla znacznie szybsza niz ten WD.... nie polecam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego go używałeś?

 

Bo szukam dysku, żeby trzymać archiwa maili (zebrało się tego ~100GB), filmy, fotki, i w sumie na szybkości mi nie zależy. Oczywiście to nie jedyny backup najważniejszych danych, ale chcę mieć to powiedzmy w jednym miejscu, a nie że jak potrzebują kilka rzeczy to muszę się przekopać przez 10 DVD. Prędkość może być ~20-30MB/s - zostawię na noc żeby przerzucić coś większego, a nie powiem stosunek cena/GB jest interesująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to może demon szybkości ale za taką kasę. U mnie działa właśnie jako dodatkowy backup, z którego mogę szybko i wygodnie skorzystać (w przeciwieństwie do kilku stosów płytek dvd). Dziś 5,5GB kopiowało się jakieś 5-6 minut - mi to wystarcza. To podobnie jak nagranie płyty a dużo łatwiej z takiej kopii skorzystać. No i cena za GB prawie dwa razy niższa niż przy płytach DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiisiio a jak tam z jego awaryjnością trwałością? Zanim kupiłeś coś gdzieś zagłębiałeś? Bo na podanym powyżej komputroniku same +, ale gdzieś tam wyczytałem, że już nie tak różowo jeśli chodzi o żywotność.

 

Z góry dzięki za odpowiedź, bo jestem na kupnie właśnie takiego magazynu dla 3 lapków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...