Skocz do zawartości
zimn

potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

nie będę ściemniał ze mój kolega coś tam ...

zakwalifikowałem się do projektu unijnego na drodze do dofinansowania stoi mi doradca zawodowy mający ocenić moje predyspozycje.

 

czy ktoś mógł by mi doradzić jakie odpowiedzi są ..cenione.

szukam testów "sytuacyjnych" typu przyjerdzasz z delegacji a tam zona chora do msie wali ogrodnik nie opłacony itp

a tobie zostały 2 godziny i co robisz

 

chciał bym się jak najlepiej przygotować i "rozgrzać" żeby dobrze wypaść

 

będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam testów "sytuacyjnych" typu przyjerdzasz z delegacji a tam zona chora do msie wali ogrodnik nie opłacony itp

 

Ustrzeliłbym ogrodnika i wprowadził się do jego nowego domku, a żonie kazałbym wyzdrowieć ;)

 

A tak serio. Sprawdzone mają być twoje predyspozycje, a nie to jak się wyuczyłeś.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak serio. Sprawdzone mają być twoje predyspozycje, a nie to jak się wyuczyłeś.

 

Pozdrawiam

 

według mnie w tych testach często się powtarza pewien klucz ..myślenia. chciał bym trochę potrenować żeby po prostu nie wpaść na braku czasu

tak jak z testami na inteligencje jak się ma obycie to nagle magicznie ma się większe IQ i szybciej się testy robi, po prostu szybciej sie dostrzega schematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego, że będziesz miał "obycie" z pytaniami i myśleniem "egzaminującego", skoro wyłożysz się na samym otwarciu drzwi, tudzież zajęciu miejsca (mowa ciała)?

Ewentualnie - znając schematy i będąc odrobinę stremowanym możesz sam siebie skazać na porażkę, bo pokażesz odpowiedziami, że kombinujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ... widzę że nic nie osiągnę

 

nie wiem czy ktoś z was miał okazje być na takich testach ale ja już raz tam byłem, dla tego pytam o test bo jako ze testuje mnie instytucja państwowa ....osoba egzaminująca jest z łapanki.

 

niestety ale już zdążyłem się przyzwyczaić ze fachowcy są tylko na piśmie a w rzeczywistości ocenia mnie pani która ma klucz odpowiedzi.

i tylko tyle ją interesuje.

 

dla tego próbuje rozwiązywać testy żeby obyć się z tym problemem i łatwiej wstrzeliwać w ten klucz. bo moje predyspozycje nie mają tutaj za bardzo nic do gadania, tylko szczęście

 

a dla każdego kto starając sie o finanse unijne czytając regulamin myślał sobie że w końcu trafiła profesjonalna instytucja z fachowcami

niech przemyśli sprawę kilka razy i zweryfikuje swoje poglądy

 

sądzę ze temat do zamknięcia

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...