Skocz do zawartości
GenghisKhan

jednak mobo a nie ti4200

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie bym jakiegos screena zobaczyl z tym twoim fsb=193MHz na takim mobo ale coz... teraz to juz nierealne prawda, "mistrzu"?

UUuuuu... ostro :D Fasola tobie nie wierzą ? :?

 

draak_2002 ty masz taki wynik marka na kreconej grafie ?

"Dzien niedowierzania w podpisy" :wink:

 

Tak, ten wynik to core@ 324, a mem@330.

TO ja widze ze ten moj GF4TI 4200 nie jest taki słaby w DX8.0 mam ponad 14k. No o DX9.0 to nei bede wspominał :P
3D mark2k1SE jest prawie w całości testem DX7 , więc niemasz sie czym podniecać.
nie podniecam sie osiołku, mowie tylko ze mam taka sama wydajnosc co r9500pro w 2001se. Naucz sie czytac posty
A ty najpierw sie zastanów zanim coś napiszesz , wyrażnie jest napisane że masz ponad 14k w DX8 , co jest bzdurą bo ten test prawie w całości kożysta z DX7 , wyjątkiem jest test GAME4 nature , gdzie masz żenująco niską wydajność.
soryyyyy mistrzui masz radka 9700 i 93.8fps/y koszt karty 1200zł, ja mam 76.5fps/y koszt karty 560zł :D BIG LOL

 

z DX8.0 porabalo mi sie fakt :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no a czemu to fsb ma byc nie stabilne - jak juz to proc nie wyrabia - dam mniejszy mnoznik i bedzie chodzic

nie zmienia to faktu ze plyty MSI to gowno

 

I wlasnie ten "fakt" chcialem potwierdzic proszac cie o screena.

 

Pozdr.

a pozatym to ja nigdy nie uwarzalem ze MSI to dobra firma a kupilem plyte bo nie mialem innego wyjscia :x

nie wiem o co ci wiec chodzi

zamiast pisac na temat co sie moglo zjebac w mobo to jakies farmazony wypisujesz :!:

 

Przyznaje bez bicia- lekki OT zrobilem :oops:

 

Ale po co masz szukac co sie w mobo zjebalo? I tak sam tego nie naprawisz- odaj na gware i czekaj na wymiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze za ti4200 trza zaplacic 560 zl a radka 9500pro za tyle nie qpisz a wydajnosc w dx7,8 jest porownywalna :P

Czy ja gdzieś wspominałem o cenie czy opłacalności zakupu?Tylko napisałem że 3dmark 2k1SE jest prawie w całości testem DX7 i niema sie co sugerować jego wynikami jeżeli chcemy porównywać karty w DX8 , tylko game4 wykorzystuje DX8.Podobna sytuacja jest w 2k3 , gdzie 3 testy korzystają z DX8.1 , co jest nieporozumieniem bo chyba żadna gra nie korzysta z pixel shader 1.4 , przez wykorzystanie tych jednostek Ti4200 dostaje bardzo mocno po tyłku.A tylko 1 test korzysta z DX9 , i słyszałem że też nie w pełni wykorzystuje go , ale tej inforamcji niechce mi sie sprawdzać.

ps.Grinch niemam radka 9700 tylko 9500pro który kosztuje teraz 860zł ,więc znowu nie tak dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan --> w sumie dzieki tobie do czasu zamontowania wc postanowilem odciazyc moje ti4200, uzmyslowiles mi zagrozneie :))

 

dobrze ze to plyta, przy niejchyba nie mieszales ?:) no i w razie czego mniej $ udupione....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan --> w sumie dzieki tobie do czasu zamontowania wc postanowilem odciazyc moje ti4200, uzmyslowiles mi zagrozneie :))

 

dobrze ze to plyta, przy niejchyba nie mieszales ?:) no i w razie czego mniej $ udupione....

jednak plyta dziala

wsadzilem stare pamieci 266 oraz ta nowa 333 - max timingi fsb 146 i 3dmark chodzi i wszytsko inne

:P

chyba plyta ma problem z chodzeniem na duzych magistralach - albo pamieci maja za male timingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta znalazlem wreszcie powod tych awarii - pamieci nie wyrabiaja

kingston 333 na kosciach samsunga nie chodzi na 333 na normalnych timingach

zwala jakas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jak sie wqrwilem - jutro ide do sklepu z reklamacja!!!!!!!!!!!!!!!!1

pozabijam tych padalcow - zeby taki zlom wciskali klientom!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan--> a moze nic sie nie wali tylko cos sie przegrzewa? zauwaz ze twoje klopoty pojawily sie wtedy gdy pojawily sie te upaly... moze chipset,gpu albo zasilka nie wyrabia?

tak pojawily sie jak zmienilem proca i pamiec a upaly mi nie straszne :]

:evil: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie tylko jak karty czy tez procki zrzeszaja ludzi. Grinch kiedys wrogiem ghengisa byl dzis natomiast wielkimi kumplami sa. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze dzisiejszy swiat opiera sie tylko na technologii. No bo jak inaczej skomentowwac fakt ze ktos przyjazni sie z genghisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie tylko jak karty czy tez procki zrzeszaja ludzi. Grinch kiedys wrogiem ghengisa byl dzis natomiast wielkimi kumplami sa. To tylko utwierdza mnie  w przekonaniu ze dzisiejszy swiat opiera sie tylko na technologii. No bo jak inaczej skomentowwac fakt ze ktos przyjazni sie z genghisem?

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a a mozesz pisac na temat - pytam sie czy sflaszowanie biosa cos mi da - moze ktos mial podobny przypadek

przestan <span style="color:red;">[ciach!]</span>lic glupoty bo az mi sie juz slabo robi jak texty niektorcyh czytam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie tylko jak karty czy tez procki zrzeszaja ludzi. Grinch kiedys wrogiem ghengisa byl dzis natomiast wielkimi kumplami sa. To tylko utwierdza mnie  w przekonaniu ze dzisiejszy swiat opiera sie tylko na technologii. No bo jak inaczej skomentowwac fakt ze ktos przyjazni sie z genghisem?

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> a mozesz pisac na temat - pytam sie czy sflaszowanie biosa cos mi da - moze ktos mial podobny przypadek

przestan <font color="#FF0000">[ciach!]</font> glupoty bo az mi sie juz slabo robi jak texty niektorcyh czytam :roll:

 

to dobrze czasem ty sie wkurzasz tak jak inni musza wkurzaja sie od twoich textow :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie tylko jak karty czy tez procki zrzeszaja ludzi. Grinch kiedys wrogiem ghengisa byl dzis natomiast wielkimi kumplami sa. To tylko utwierdza mnie  w przekonaniu ze dzisiejszy swiat opiera sie tylko na technologii. No bo jak inaczej skomentowwac fakt ze ktos przyjazni sie z genghisem?

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> a mozesz pisac na temat - pytam sie czy sflaszowanie biosa cos mi da - moze ktos mial podobny przypadek

przestan <font color="#FF0000">[ciach!]</font> glupoty bo az mi sie juz slabo robi jak texty niektorcyh czytam :roll:

 

to dobrze czasem ty sie wkurzasz tak jak inni musza wkurzaja sie od twoich textow :wink:

bla bla bla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie tylko jak karty czy tez procki zrzeszaja ludzi. Grinch kiedys wrogiem ghengisa byl dzis natomiast wielkimi kumplami sa. To tylko utwierdza mnie  w przekonaniu ze dzisiejszy swiat opiera sie tylko na technologii. No bo jak inaczej skomentowwac fakt ze ktos przyjazni sie z genghisem?

LOL :lol: :lol: od kiedy ja byłem wrogiem genghiskhan'a :?: 8O Sprzeczaliśmy się o karty graficzne, to fakt ale nic innego, człowiek jest spoko w odróżnieniu od (niektórych) userów z tego forum :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPox nie oczytalem chyba calej 2giej strony ... hmm piwo pije :-)

 

powodzenia z nowymi memorkami  :-)

widze ze nie czytasz - nowe nie chodza na tej mobo jak powinny - moze uda mi sie to mobo wymienic i bede mial nf7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slot agp

 

obejzyj dokladnie

 

Pozdro 8)

juz pisalem ze to wina pamieci - nie wytrzymuja powyzej 166
Na scren'ach widziałem że masz je ustawione 2,5-3-3-2. Podejrzewam że te kingstony są DDR333 CL2,5 a ty jedziesz na 194FSB. Podnieś do góry wszystkie ustawienia ramu, szczególnie CL na 3.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slot agp

 

obejzyj dokladnie

 

Pozdro 8)

juz pisalem ze to wina pamieci - nie wytrzymuja powyzej 166
Na scren'ach widziałem że masz je ustawione 2,5-3-3-2. Podejrzewam że te kingstony są DDR333 CL2,5 a ty jedziesz na 194FSB. Podnieś do góry wszystkie ustawienia ramu, szczególnie CL na 3.

Pozdr.

CL nie moge dac na 3 - plyta moze miec tylko 2.5 albo 2 :P

nic to nie da pozatym - moge jedynie odkrecic ram na jakies 150 i wtedy chodzi - ale to porazka bo ma chodzic na 166 loozem na CL2 - plyta nie wyrabia albo sie gryzie z tym kingsonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędze się gryzie, ja mam jakieś noname DDR 266 CL2 na kościach nanya i chodzą bez problemu na 187 CL2,5 bez zmiany napięcia, a płyta się niczym nie różni oprócz Raid'a.

Pozdr.

tez mam raid

nie wiem widocznie z tymi kingstonami sie burzy - pojde pogadam z gosciami ze sklepu czy bedzie sie dalo wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...