Skocz do zawartości
przemo1

Karta pod Athlon II x4 640

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie mogę wybrać karty pod mój procesor ( Althon II x 4 640).Liczę na waszą pomoc :) Mam słabą płytę główną Asus M4A78LT-M LE obsługuje tylko PCIe x 16 2.0.

Pytanie jest takie: Czy mogę brać kartę PCIe x16 2.1 czy tylko 2.0,czy Radeon 5770 to dobry wybór czy może jednak HD 6850(to moje maximum $$).

Moja płyta obsługuje Hybrid CF dlatego zastanawiam się jedynie nad grafiką AMD, może to błąd?Lepiej będzie wybrać jakiegoś GF?

Liczę na szybką odpowiedz i pozdrawiam Przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja płyta obsługuje Hybrid CF dlatego zastanawiam się jedynie nad grafiką AMD, może to błąd?

 

Jak najbardziej błąd.

http://game.amd.com/it-it/crossfirex_hybrid.aspx

Ta technologia działa tylko z kartami sedi HD3400. Zresztą nawet jeśli byłoby inaczej, jakiego kopa miałby dać niby zintegrowany HD4200 takiemu HD6850?

Nie oznacza to, że wybór HD6850 jest zły bo tego nie rozpatrywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej błąd.

http://game.amd.com/it-it/crossfirex_hybrid.aspx

Ta technologia działa tylko z kartami sedi HD3400. Zresztą nawet jeśli byłoby inaczej, jakiego kopa miałby dać niby zintegrowany HD4200 takiemu HD6850?

Nie oznacza to, że wybór HD6850 jest zły bo tego nie rozpatrywałem.

 

Ja mam integre hd 3000 .To w takim razie jaką kartę byś polecił ze stajni "zielonych " Edytowane przez przemo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecę Ci żadnej karty, nie jestem zorientowany w temacie. Chciałem Cię tylko oświecić, że Hybrid CrossFireX jest całkowicie bezużyteczną technologią i nie masz jej brać pod uwagę przy wyborze grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem aby 2.0 z 2.1 było niekompatybilne. Na mobo z pci-e 1.0 nie działały czasami grafiki serii HD5xxx. Ale z z drugiej strony na płycie z pci-e 1.0 poszła HD6870 link

Twoja płyta powinna na dzień dzisiejszy współpracować z każdą kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...