Skocz do zawartości
malganis1986

Palit GTS 250 1Gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam dosyć duży problem ponieważ niedawno zakupiłem używana kartę Palit GTS 250 1Gb i po zaimplementowaniu :P jej do kompa ekran monitora sie nie załącza tzn. świeci się żółta dioda a nie zielona. Domyślam się że przyczyna najprawdopodobniej leży po stronie zasilacza ponieważ odpinałem już wszystkie zasilane urządzenia oprócz grafiki, procka i ramu oczywiście. Ze specyfikacji karty graficznej wyczytałem że mój zasilacz powinien wytrzymać, ale wiem o tym że są zasilacze a zasilacze :). Karta jest podpinana dodatkowo poprzez pci-e 6pinowe przez przejściówkę 2x molex do pci-e 6pin poniewaz z zasilacza nie jest wyprowadzone żadne zasilające gniazdo pci-e 6pin. Nie wiem co w takiej głupiej sytuacji zrobić :( Specyfikacje kompa podaje niżej. Dzięki z góry za opdpowiedzi.

My sys:

Procesor: AMD Athlon 64 x2 dual core processor 5200+ 2.70 GHz

Ram: Goodram 2x2Gb dual 800Mhz

Grafika: Palit gts 250 1gb

Zasilacz: noname 450W

Płyta Główna: Gigabyte M61ME-S2 Socket AM2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie udalo mi sie go orzywic :) poprostu mam za slaby zasilacz :( po odpieciu jednego z dyskow twardych i dodaniu 2giej przejsciowki 2xmolex do 6pin ruszyl tylko bez jednegodysku :( dzieki wielkie za pomoc . Bede musial zaopatrzyc sie w nowy zasilacz :)

a i jeszcze jedno karta wyginala gniazdo sata2 na plycie glownej wiec i tak musialbym odpiac ten dysk. Jak narazie dvd i drugi dysk nie dzialaja bo nie ma dla nich mocy :(

Edytowane przez malganis1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...