Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Linki działają, tylko trzeba mieć konto.

Akurat jak pisałeś posta miałem podobny problem. Tzn dostałem do naprawy 512MB playerek. Firmware wgrałem troszkę inny, ale playerek ruszył.

Więc, jako że mam świeżą wiedzę, to pomogę. Skoro nie możesz ściągać to masz tutaj od razu paczkę: http://rapidshare.co...MP3_naprawa.rar

Najważniejsza informacja, to podać oznaczenia kontrolera - musisz to zrobić organoleptycznie. Z otwarciem playerka chyba nie będzie problemu? Oznaczenia pochodzą z tego kwadratowego układu ;)

Mój miał takie

SMTP 3502

L100E-TA6

U000047

Ale ze względu na brak takiego w tym temacie zarzucałem mu coś dla 512MB i już za 2 razem trafiłem.

Wszystko chodzi i funkcje mają dobrą pozycję na przyciskach.

Był to soft dla układu o oznaczeniu:

STMP3510

L100E-TA5

U00016

Spisz oznaczenia, to ściągnę coś z elektrody i powiem, co dalej.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia ciężko jest własnym okiem odczytać, a co dopiero z tego. Trzeba nakierować dobrze pod światło i wtedy pojawiają się literki.

Zrób to sam i podaj.Ten syf na układzie jakimś zmywaczem do paznokci potraktuj.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj jakiś zarzucić... może program nawet nie będzie działać... chyba, że coś wykrył?

Albo ten co znalazłeś, albo ten z rapida ode mnie. I tak mp3 jest uwalone, więc nic nie tracisz. Do mp3 jak się nie ma oryginalnego wrzuca się na pałę, aż się trafi, który ruszy. Tzn na pałę z tych 2GB, bo w końcu odtwarzacz tyle ma, więc mniejszych nie opłaca się próbować. Chociaż działający odtwarzacz z 1GB jest lepszy niż 2GB niedziałający. Jak nie będzie alternatyw 2GB, to można próbować inne.

Przy szukaniu nie patrz na to, że ma kość pamięci Samsunga. Trzeba patrzeć na to jakiej firmy/jakie oznaczenie ma kontroler i do niego coś dobierać.

P.S. Jak wrzucisz mu zły to się nic nie stanie... można wrzucać do skutku.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...