Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam temat. Gra ktoś w ogóle? Wczoraj miał miejsce ciekawy event z okazji pierwszego kwietnia - dodano grywalną nację kucyków Pony. Gra imo grywalna, zwłaszcza w trybie historycznym. Czekam na dodanie jednostek pancernych i.łodzi :P

 

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy odpaliłem i dalej cisnę w czołgi. Jak dodadzą ten element w WT to zobaczę. ;> Kumpel zaciekle grał, ale jakoś marudzi odnośnie ostatniego patcha, że popsuło się dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym patchu najmniej przyjazną zmianą było obcięcie zarobków. Doprowadza to czasem do sytuacji, że nie ma za co kupić odblokowanego samolotu nawet na stosunkowo niskich tierach.

 

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na myszy się super gra, joy ma rację bytu tylko w trybach większego realizmu. Ja tam się wygrałem kiedyś w "wings of prey" a to jest ta sama gra także dlatego mnie nie ciągnie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo przyjemna ale jakoś mnie samoloty nie pociągają, w sumie mam kilka bitew. Jednak chyba zostanę przy czołgach, ewentualnie jak zrobią statki to może potestuję.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj z recji tego ze gre robi Rosyjskie studio samoloty ZSSR sa OP ? Jaka nacja dla poczatkujacych ?

 

Na pewno mogę odradzić Niemców, na początku jest masa bardzo słabych włoskich samolotów i HE-112 który też jest kiepski. Pierwszy kompetentny myśliwiec w tym drzewku to MC202.

 

Na tierze 0 i 1 najlepsze są ruskie potem to już zależy od stylu gry bardziej.

Edytowane przez WestCoach
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna gra! Polecam serdecznie każdemu, kto lubi mieć dużo frajdy z gry bez poświęcania na to dużej ilości czasu. Jedna rozgrywka trwa około 10minut.

 

Czy ktoś ma porównanie do World of Warplanes? Jak na tym tle wypada War Thunder?

 

EDIT: Ile zajmuje Wam folder z grą? Ktoś napisał w tym temacie, że WT na wysokich teksturach dociąga 10gb danych. A mój folder waży 6.49GB przy ustawieniach maksymalnych.

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez 6.49gb

Warto odpalić se raz dziennie i sie odstresować, zwłaszcza jak się umie latać na klawie i myszy, naprawdę dla arcade więcej nie trzebia.

Co do real battles czy historical to już inna śpiewka, nie stać mnie niestety tera na kupowanie kontrolera i trackir(samoróbki itp).

Ruskie są niby op(spam ołowiem potrafi nieźle ciąć jak się trafi...), ale z kolei szturmowe brytyjskie od 5 lvl miażdżą, zwłaszcza bufajter...

Niemieckie na początek słabe ale szybko dostają działko 20mm, a ono jest niezłe

Japońce zaczynają się dobrze od hajabusy, potem hien...jak go widze mnie trafia(bo nie mam jeszcze) zwrotne i ma niezły firepower. Podobny jak inne na jego lvl, ale ta zwrotność...

A USA...takie średnie. Ale canon na Aircobry to potęga(podobnie do działka z yaków RUS). Czasem strzał wystarczy do oberwania skrzydła czy ogona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są. Graj czym chcesz, nie polecałbym jedynie japończyków.

 

A to czemu? już Hayabusa (ki-43) jest świetna, a to pierwszy tier (albo drugi, dokładnie nie pamiętam). Japońcy mają to do siebie, że ich samoloty skręcają praktycznie w miejscu, są świetne do walki kołowej.

 

 

Czy ktoś ma porównanie do World of Warplanes? Jak na tym tle wypada War Thunder?

 

Porównanie mam takie, że przed WT testowałem WoWP i w tej grze kompletnie nie ma fizyki, żadnej. Tak jak w WT możesz wziąć udział w (genialnych imo) bitwach historycznych, tak w WoWP masz do wyboru tylko mizerny arcade z ubogimi drzewkami i, znając WG, fatalną optymalizacją która da o sobie znać już wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie mam takie, że przed WT testowałem WoWP i w tej grze kompletnie nie ma fizyki, żadnej. Tak jak w WT możesz wziąć udział w (genialnych imo) bitwach historycznych, tak w WoWP masz do wyboru tylko mizerny arcade z ubogimi drzewkami i, znając WG, fatalną optymalizacją która da o sobie znać już wkrótce.

 

Racja, jeden kumpli, z którymi gram w WT ma zabytkowy sprzęt pokroju GF 9600 a gra chodzi mu bardzo ładnie w rozdzielczości 1650x10xx

 

Osobiście bardzo lubię radziecki myśliwiec tier 3 LaGG. Chyba najlepszy, który aktualnie użytkuję. Niedługo dojdę do tier 5 - wtedy przetestuję maszyny o których pisaliście

 

 

Jaki macie podział samolotów wg załóg? W ruskich mam 2x szturMowy 2xmyśliwiec. Może istnieje jakiś bardzo uniwersalny podział samolotów, to mi powiedzcie Dołączona grafika

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że gra jest świetnie skonstruowana, dynamiczna, z niezłą grafiką i co najważniejsze - dobrym modelem uszkodzeń. Czekam tylko na zwiększenie bazy graczy aby mm działał szybciej przy bitwach historycznych i wypełnienie luk w drzewku USA/UK przez które na wysokich poziomach zupełnie brak jest jakiegokolwiek balansu. Na ten moment latam:

Niemcy: Bf 109 G-2, Bf-109 F-4, Bf 109/trop, Me 410(ten pierwszy), Ju-87D,

UK: Spitfire Mk Vb, Spitfire Mk II, Typhoon Mk I, Beufighter(pierwszy),

USA: P-39N, F4F, P-40, A-20G, F6F(ale wykorzystuje go głównie jako samolot szturmowy w konfiguracji 2x bomba 500f i 8x rakiety.

 

Dodatkowo cieszy mnie możliwość zakupu jednodniowego konta premium dzięki czemu kiedy mam wolny czas mogę tanim kosztem(100 orłów) nabić trochę więcej lwów i doświadczenia.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynymi wyraźnymi zaletami są dobre jak na Brytyjczyków zarobki(100% premii) i wspaniała prędkość wznoszenia, uzbrojenie i prędkość maksymalna pozostawiają niestety sporo do życzenia, ale da się czerpać przyjemność z latania tą maszyną. No i oczywiście trzeba go nabyć po drodze do Tempesta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś miałem serię, aż sam nie mogłem uwierzyć, co prawda arcade, ale zanim padłem 1 raz(bf-109-f4) to miałem 10 zestrzeleń Dołączona grafika

Aż dostałem wyzwiska od cziterów na ogólnym Dołączona grafika

Wynik zakończony z 12 w sumie bo druga druzyna praktycznie się poddała Dołączona grafika Niektórych zdjałem 2x z rzędu Dołączona grafika

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś miałem serię, aż sam nie mogłem uwierzyć, co prawda arcade, ale zanim padłem 1 raz(bf-109-f4) to miałem 10 zestrzeleń Dołączona grafika

Aż dostałem wyzwiska od cziterów na ogólnym Dołączona grafika

Wynik zakończony z 12 w sumie bo druga druzyna praktycznie się poddała Dołączona grafika Niektórych zdjałem 2x z rzędu Dołączona grafika

Opowiedz jak to zrobiłeś. Masz jakąś szczególną technikę walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie zero techniki, jak cos macie repa, ale inaczej niż w wot, nie ma tu huda, więc lipa z widocznością swój/wróg.

Najpierw poleciałem zając baze(dominacja, a i b stalingrad) bo 3 naszych sie przy próbie rozbiło...potem dopiero ruszyłem na hunt...

http://www.sendspace.com/file/0qifyw

tu jest rep

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dodadzą .

 

Pokazane jakiś czas drzewka czołgów to była twórczość jakiegoś usera , tym bardziej że rosyjskie drzewko arty wygląda dość dziwnie - same Katiusze w różnych wersjach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z logowaniem sie, po wprowadzeniu maila i hasla gra laczy sie z serwerem. I tak tez sie dzieje, tylko ze w po wejsciu do hangaru (pierwszy moment po uruchomieniu) gra sie zawiesza i nic nie mozna zrobic tylko Alt+Ctrl+Del. Czy mial ktos podobny problem? Reinstalka nie pomogla.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...