Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zacząłem pogrywać - b.fajna gra, przyjemnie się lata i nawet całkiem nieźle strzela Dołączona grafika.

Zagina mnie natomiast kumpel, który gra joyem. Wyposażony we wspomniane urządzenie ani razu w nikogo nie trafiłem przez ~15 minut gry, z kolei on kosi nim "wyborowo" (przynajmniej z perspektywy początkującego Dołączona grafika).

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś całe życie grał w ścigałki na klawie i przesiadł się na kierownicę, na pewno na początku będzie szło o wiele gorzej. ;>

Joy przydaje się ale w trybie historycznym - realistycznym, inaczej się mija z celem, bo wszystko zrobisz na myszy szybciej i sprawniej. Jedyne co umyka to fun, wiadomo joyem klimatyczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pograłem, czesto coś uda się zestrzelić. Jeszcze muszę się poduczyć jak strząsnąc z ogona przeciwnika.

 

Widzę znwou że ruska gra i ruskie samoloty sporo lepsze, przynamniej te z 0 i 1 tieru. Chaika to po prostu maskara, nawet dla wyższych tierów.

 

U niemców bida aż piszczy, podobnie japonce. Daje rade u angoli Hurricane z 8 km Dołączona grafika

 

No ale to głownie 1 tiery Dołączona grafika

 

BTW widze zep jawia się sytuacja z WOT. 1 wygrana 10 przegranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych tierach (nie licząc odrzutowców) zdecydowanie dominują Niemcy i to nawet pomimo nieco za mocno buffniętego F4U. Nie oceniajcie też samolotów po trybie arcade, dopiero w bitwach historycznych naprawdę czuć każdą jedną różnicę w parametrach poszczególnych maszyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady.

 

 

Ostatnio wpadłem na ciekawy sposób niszczenia bombowców. Z racji że jeszcze jestem noobem, zestrzelenie bombowca karabinkami 7.62 wymaga sporo amunicji. Zacząłem zatem stosować rakiety :)

Wiekszość bombowców spada po dwóch trafieniach :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze zapomnialem lekko o WoT...

Ta gra jest poprostu bardziej relaksujaca...

Zabralem sie za Angoli... Hurricane mk.II jest maksymalnie wypasny

Ruskie 5-6 tieru tez bardzo mile...

 

Tutaj nie ma takiej adrenalinki i dbania o zabawkę, jak Ci zestrzelą jedna to bierzesz kolejną, później kolejną i tak kilka razy w tej samej bitwie. ;>

Akurat dla mnie to jeden z większych minusów w WT, jeszcze można użyć jakiegoś talizmanu i wskrzesić sobie rozwalony samolot. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma takiej adrenalinki i dbania o zabawkę, jak Ci zestrzelą jedna to bierzesz kolejną, później kolejną i tak kilka razy w tej samej bitwie. ;>

Akurat dla mnie to jeden z większych minusów w WT, jeszcze można użyć jakiegoś talizmanu i wskrzesić sobie rozwalony samolot. ;/

 

Po czym albo becelujesz, albo czekasz tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma takiej adrenalinki i dbania o zabawkę, jak Ci zestrzelą jedna to bierzesz kolejną, później kolejną i tak kilka razy w tej samej bitwie. ;>

Akurat dla mnie to jeden z większych minusów w WT, jeszcze można użyć jakiegoś talizmanu i wskrzesić sobie rozwalony samolot. ;/

 

Panie kto gra na arcade.....

Ja pograłem trochę  na arcade, ale tam gra sensu nie ma. Samolotem robisz co chcesz, pokazuje ci gdzie masz celować, dodatkowo masa dzieciarni i team killów.....

Pykam na historycznym, jest 100x lepiej, jedyne co wkurza to czas dołączania do rozgrywki...minuty;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kto gra na arcade.....

Ja pograłem trochę  na arcade, ale tam gra sensu nie ma. Samolotem robisz co chcesz, pokazuje ci gdzie masz celować, dodatkowo masa dzieciarni i team killów.....

Pykam na historycznym, jest 100x lepiej, jedyne co wkurza to czas dołączania do rozgrywki...minuty;|

 

Większość ludzi gra na arcade dlatego tyle czasu czekasz na historyczną. ;> Jakbym chciał pograć w sima to bym wybrał IŁ-2 albo właśnie wings of prey (czyli to samo co WT tylko bez odblokowywania samolotów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ostatni poziom realistyczny to dla mnie sim, i to mnie nie kręci, bo nawet wylądować nie potrafię:D:D

Historyczny ot oczko wyżej od arcade, i nie ma takiej sieczki, szczerze się bardziej tam relaxuje niż na arcade.

Ale kto co lubi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabralem sie za Angoli... Hurricane mk.II jest maksymalnie wypasny

heh to ja odniosłem zupełnie inne wrażenie, już nie mogę się doczekać Spitfire MK IX i Mk XVI... Huricanem po prostu nie da się poszaleć bo ma zbyt małą siłę ognia i jest za wolny... co z tego, że nieźle się kręci skoro połowa samolotów mu po prostu ucieka... Już w Spitfire Mk2 się nieporównywalnie lepiej lata ze względu na działka. Raz przycelujesz i spokój, można się brać za kolejnego Dołączona grafika

 

jakby ktoś chciał polatać razem w trybie historycznym albo realistycznym to walcie - nick: kkNd

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest okazja zdobyć łącznie 300 złotych orzełków.
 


Event startuje w Niedziele,21 Lipca, od godziny 17:00 do 21:00

Grając w War Thunder (jakikolwiek tryb gry) dostaniesz:

50ZO za trzecie zwycięstwo.

Nastepne 100ZO zostanie wysłane na twoje konto po osiągnięciu piątego zwycięstwa.

I ostatnie 150ZO znajdzie się u Ciebie, po finałowym i ostatnim dziesiątym zwycięstwie.

 
http://warthunder.com/pl/news/27/current/

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę podać szybki sposob na duzo zwyciest w malym odstepie czasu. Wchodzimy do gry Arcade giniemy jednym samoloten nie gramy kolejnym wychodzimy z bitwy, wchodzimy do nastepnej rozgrywki, szybka smierc i ponownie kolejna walka. Pamietajcie ze nie liczy sie czas spedzony w danej bitwie ilosc zestrzelen tylko wynik koncowy i to czy w bitwie bedziemy 5 sekund czy 15 minut nie ma znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie zgłaszają takich afk ? Bo w WoWP dosyć szybko lecą bany dla takich cwaniaków. ;> Zresztą automat też to łatwo wychwyci, że masz 100 bitew a ani jednego fraga/hita. No i po trzecie po co w ogóle tak grać, to ma być zabawa czy jakaś smutna farma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie jestes AFK tylko wychodzisz z bitwy jak zginiesz w pierwszym samolocie to nie jest nigdzie zabronione. I to nie jest sposob na gre bo w WT w przeciwienstwie do WoT dostajesz ex i pase za przeleciany czas, ilosc trafien itd. Tylko sposob na szybkie 10 zwyciestw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może pójdą po rozum do głowy i wyłączą xp za przeleciany czas wtedy takim cwaniakom nie będzie się opłacało walić w wuja. Dołączona grafika

Mów co chcesz ale to jest rozpierdzielania rozgrywki uczciwym graczom i nie cierpię takiego debilizmu. ;/

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zamkniętą był bonus, dostałem po 1-2 samoloty premium z każdej nacji. Plus chyba około 500 orzełów. Co do otwartej to nie wiem, ale na pewno bonusem będzie niewyzerowanie poziomu który nabijesz do oficjalnego startu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może pójdą po rozum do głowy i wyłączą xp za przeleciany czas wtedy takim cwaniakom nie będzie się opłacało walić w wuja. Dołączona grafika

Mów co chcesz ale to jest rozpierdzielania rozgrywki uczciwym graczom i nie cierpię takiego debilizmu. ;/

 

Skup się - dostajesz exp i kasę za czas spędzony w bitwie w samolocie (oprócz trafień, fragów itp.). Właśnie teraz opłaca się grać do końca, wyłączenie tego tyko spotęgowało by ilość AFK.

Uprzedzając - mapa jest skończona i taki AFK orzeł dość szybko wyleci, umrze i będzie stał na ekranie wyboru samolotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest okazja zdobyć łącznie 300 złotych orzełków.

 

 

 

http://warthunder.com/pl/news/27/current/

 

Co więcej:

8 A.M. — 12 A.M. PDT (July 21st 15:00 — 19:00 GMT)

6 P.M. — 10 P.M. PDT (July 22nd 01:00 — 05:00 GMT)

Czyli jakby ktoś nie załapał się na pierwsza sesję, zawsze pozostaje druga Dołączona grafika.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...