Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się wstrzymał, czasami są promocje (-50%) to można coś dobrego dostać.

A jeśli już koniecznie chcesz coś kupić, to patrz na nagrody (reward bonus).

P-40 z Lend Lease jest bardzo dobry i ma najwyższy bonus do srebrnych lwów.

Ki-61 to bardzo dobry samolot ale uzbrojenie w tej chwili niedomaga.

Boomerang Mk I ma dobre opinie ale ma bardzo słaby bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej się chwilkę pomęczyć i wykupić za 1200 złotych orłów bonus do jakiegoś dobrego samolotu? Sam gram brytolami i planuję dodać +100% do Spitfire Mk IX :] Na arcade właściwie wszystkim da się polatać, gorzej w historycznych i realistycznych bitwach, kiedy patrzymy na każdy parametr ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talizman daje bonus tylko do punktów doświadczenia. Za 1750 złotych orłów masz amerykańskiego Spita Mk IX, który też ma +100% premii do doświadczenia, wyższą premię do srebrnych lwów (110% vs 200% na arcade i 340% vs 500% na historyku), do tego jest tańszy w naprawie. Jedyna wada to to że jest jeden tier wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czytaniu waszych zachwalających postów znowu chyba ściągnę to na próbę. Może będzie jednak mniej frustrujące niż WoT.

Możecie polecić jakieś kanały/filmiki na youtube z jakimiś poradami jak nie być noobem? O ile jeżdżące wehikuły są dla mnie do ogarnięcia to z lataniem nie zawsze jest tak dobrze a jakaś ekstra wiedza zawsze się przyda żeby pierwszym nie spaść w bitwie. 

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi czuć siłę ognia i silnika polecam Beaufightery.

4x20mm+6x12.7mm robi sieczkę.

Dobry sprzęt do ataku na bombowce, lub nieświadome myśliwce.

Lot nurkowy od przodu, krótka seria i odskok w góre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi czuć siłę ognia i silnika polecam Beaufightery.

4x20mm+6x12.7mm robi sieczkę.

Dobry sprzęt do ataku na bombowce, lub nieświadome myśliwce.

Lot nurkowy od przodu, krótka seria i odskok w góre.

O tak... Sa to niezle killery...

Ale fajne sa tez P39 albo rosyjskie Jaki, Spitfire... i lekko OP BF-109

Ale to juz dla ludzi lubiacych szybkie ataki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 380mm spodziewałemsię wiekszego p********.

 

a dźwięki wypadają świetnie.

 

Kacimierz taka moja porada nooba, zacznij strzelać dopiero jak zbliżysz się na 200-300m. Strzelanie z 600-700m ma średni sens.

Jak ulepszysz amunicje będzie tez lepiej szło.

 

Warto też znać przeciwników. Polecisz na czołówkę z Beaufighterem i zmiecie cie bez problemu, ale jak siądziesz mu na ogon.... jest twój.

 

Na P39 na razie sałbo mi się gra. Każdy mnie wymanewruje. Na nich trzeba chyba raczej wykorzystać moc silnika i przyspieszenie.

 

Świetne są ruskie I-153 :) Ostanio sobie nim urządziłem polowanie na anglików. Straciłem Hurricane MKII, Spitfire'a i dopiero drugi Spitfire mnie ściągnął po dłuższej walce

 

 

No i fajnie lata mi się Spifire i Hurricane. 12km  i swietna zwrotnośc robi swoje :]. A na bombowce: rakiety :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom256 zobaczysz jak dorwiesz sie do Spitfire mk.II ... On jest bardzo miodny

Co do P39 to specyficzne samoloty... najlepiej atakowac z zaskoczenia i malej odleglosci gdy masz pewny strzal. 37mm czesto zalatwia sprawe po jednym trafieniu.

Mnie ostatnio jakis debil w JAK-9T zglaszal jako cheatera ;]

Wzbil sie pionowo w gore za jakims bombowcem, patrze latwy cel i jazda za nim. Kiedy unioslem nos tak ze mialem go w lini prostej jeden strzal wystarczyl, zwrot, swobodne opadanie... akurat nad BF-109-4 (chyba), strzal, trafiony pilot, kolejna seria dla jaj i pod nim przelatywal Beaufighter... bam! odstrzelone skrzydlo. Duzo w tym wszystkim bylo farta... Ale koles z JAka taka piane toczyl ze masakra,,, Widzial mnie na killkamie i pewnie wszystko wygladalo jak jeden wielki cheat buhahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lata ktos bitwy realistyczne? Na historykach juz powoli robi sie ten sam szajs co na arkadowkach. A chetnie polatalbym w oddziale z kims w miare rozgarnietym, dla kogo szczytowym osiagnieciem jest ubicie dwoch samochodow dla latwej kssy za pomoca mysliwca.

Nick w grze Yacior

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi czuć siłę ognia i silnika polecam Beaufightery.

4x20mm+6x12.7mm robi sieczkę.

Dobry sprzęt do ataku na bombowce, lub nieświadome myśliwce.

Lot nurkowy od przodu, krótka seria i odskok w góre.

Ki-45 otsu z działkiem 37mm i nie ma zmiłuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ki-45 otsu z działkiem 37mm i nie ma zmiłuj.

Niby tak... ale jak z szybkostrzelnością i ilością ammo?

Jak dotychczas wydaje mi się, że optymalny kaliber to 20mm bo to szybko wali, a amunicji wciąż jest sporo.

Całkiem w porządku jest też 12.7mm w sporej ilości - np. 6 albo 8 sztuk.

 

BTW. Jakiego widoku używacie podczas walki? Celownika (F4), czy zewnętrznego?

Jak dotychczas używałem tego z samym celownikiem, ale oglądałem trochę filmików na youtubie, jak ludzie grają i większość używa widoku zewnętrznego.

Dodatkowo mam wrażenie, że na widoku z celownikiem przy szybszych zwrotach na myszcze czasem występują jakieś dziwne szarpnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić za te złote żetony samoloty premium? a jeśli tak to który?

 

Jak chcesz mieć bonus do kasy i expa to tak, ale one lepiej się spisują w trybie historycznym i Full-Real, bo tam jest tylko jeden samolot i bonus większy, na arcade bonus nie będzie tak widoczny.

Ja patrze na stosunek wielkości bonusu do ceny samolotu. Rosyjski P-40 prezentuje się bardzo dobrze, to dobry samolot i ma dość wysoki bonus jak i niską cenę.

Osobiście radzę czekać z zakupami na jakieś promocje, są dość często.

 

Niby tak... ale jak z szybkostrzelnością i ilością ammo?

Jak dotychczas wydaje mi się, że optymalny kaliber to 20mm bo to szybko wali, a amunicji wciąż jest sporo.

Całkiem w porządku jest też 12.7mm w sporej ilości - np. 6 albo 8 sztuk.

 

BTW. Jakiego widoku używacie podczas walki? Celownika (F4), czy zewnętrznego?

Jak dotychczas używałem tego z samym celownikiem, ale oglądałem trochę filmików na youtubie, jak ludzie grają i większość używa widoku zewnętrznego.

Dodatkowo mam wrażenie, że na widoku z celownikiem przy szybszych zwrotach na myszcze czasem występują jakieś dziwne szarpnięcia.

Widok raczej nie na wielkiego znaczenia, kwestia preferencji. Ja wole zewnętrzny bo lepiej widać w jakiej pozycji jest mój samolot, a także lepiej widać co się dzieje w jego najbliższym otoczeniu.

Za ważniejsze od widoku uważam korzystanie z przybliżenia, bo to znacznie ułatwia celowanie (klawisz Z).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić za te złote żetony samoloty premium? a jeśli tak to który?

Pakiet Dory za 19.99 Euro w którym to masz 2000GE + 2 tygodnie premium(dobre gdy jesteś chory :) a samolot najlepszy z premium wg mnie i wysoki tier bo 14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć bonus do kasy i expa to tak, ale one lepiej się spisują w trybie historycznym i Full-Real, bo tam jest tylko jeden samolot i bonus większy, na arcade bonus nie będzie tak widoczny.

Ja patrze na stosunek wielkości bonusu do ceny samolotu. Rosyjski P-40 prezentuje się bardzo dobrze, to dobry samolot i ma dość wysoki bonus jak i niską cenę.

Osobiście radzę czekać z zakupami na jakieś promocje, są dość często.

 

Dzięki za info , a gdzie są te tryby o których piszesz, bo ja tu nic nie widzę oprócz bitwy standardowej z losowymi graczami.

 

Pakiet Dory za 19.99 Euro w którym to masz 2000GE + 2 tygodnie premium(dobre gdy jesteś chory Dołączona grafika a samolot najlepszy z premium wg mnie i wysoki tier bo 14 Dołączona grafika

Wydawanie realnej kasy mnie nie interesuje tak jak w WOT Dołączona grafika pytam tylko o złote żetony , które dostajemy za zwycięstwo i się ich dziennie troche nazbiera, a widze, że prem samoloty można za nie kupić.

 

Czy strzelec z tyłu sam ostrzeliwuje wrogie samoloty?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za info , a gdzie są te tryby o których piszesz, bo ja tu nic nie widzę oprócz bitwy standardowej z losowymi graczami.

 

 

Wydawanie realnej kasy mnie nie interesuje tak jak w WOT Dołączona grafika pytam tylko o złote żetony , które dostajemy za zwycięstwo i się ich dziennie troche nazbiera, a widze, że prem samoloty można za nie kupić.

 

Czy strzelec z tyłu sam ostrzeliwuje wrogie samoloty?

 

Mniemam że gry Ci się pomyliły, to jest temat o War Thunder, a Ty mówisz o World of War Planes, w WT waluty premium się nie dostaje dziennie za zwycięstwa, jest jedynie za ukończenie samouczka, czasami na eventach no i za realną kasę.

 

Żetony są w WoWP, złote orły(golden eagles) są w WT.

Edytowane przez WestCoach
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniemam że gry Ci się pomyliły, to jest temat o War Thunder, a Ty mówisz o World of War Planes, w WT waluty premium się nie dostaje dziennie za zwycięstwa, jest jedynie za ukończenie samouczka, czasami na eventach no i za realną kasę.

 

Żetony są w WoWP, złote orły(golden eagles) są w WT.

 

 

Sorry, fakt nie ten temat. Mea culpa. Nie pozostaje mi nic innego jak zainstalować WT bo po filmach z YT wygląda to fajnie. 

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, ale teraz po kilku łatach zauważyłem, że samoloty po przezbrojeniu nie zmieniają swojego wyglądu w hangarze - np. pomimo zmiany ilości i rodzaju bomb na belkach umieszczone są zawsze te same; zdjęcie rakiet z samolotu też jest tylko na papierze, bo na lotnisku model samolotu ma je nadal zamontowane. W samej grze w trakcie walki jest niby wszystko ok. Dziwne jest to, że po przezbrojeniu model samolotu w hangarze znika na chwilę i przeładowuje się i w tym momencie doczytywało się opcjonalne uzbrojenie, teraz jednak tak nie jest.
Jak to wygląda u Was, z góry dzięki za info.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał pobrać grę i się zarejestrować to niech będzie tak miły i skorzysta z mojego linku. Rejestracja za jego pośrednictwem da Wam na początek 50 darmowych złotych orzełków, a mnie bonusy wraz z Waszymi postępami w grze Dołączona grafika.

 

http://warthunder.com/en/registration?r=2868677

 

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wchodzi 1.33 w życie. Twórcy śladem WoT wprowadzają bardzo potrzebne rosyjskie jednostki ;]

I śladem WoT trafiamy na prototypy rosyjskie, jak np. JAK-a 17 którego wyprodukowano aż w kilku egzemplarzach ;]

Coś czuję, że to będzie kolejny tytuł który odstawię przez idiotyczne zmiany w kolejnych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...