Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wchodzi 1.33 w życie. Twórcy śladem WoT wprowadzają bardzo potrzebne rosyjskie jednostki ;]

I śladem WoT trafiamy na prototypy rosyjskie, jak np. JAK-a 17 którego wyprodukowano aż w kilku egzemplarzach ;]

Coś czuję, że to będzie kolejny tytuł który odstawię przez idiotyczne zmiany w kolejnych wersjach.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Yak-17

 

 

Number built 430

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, nie wiem jak to sprawdzałem wczoraj, że wiki wypluła mi 4 zbudowane egzemplarze.
W każdym razie mam wrażenie że coś zmienili w modelu lotu, bo jakoś inaczej się go czuje.
No i zgwałcili ciężkie karabiny ilością serii którą można nimi wystrzelić ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nowe upgrade'y samolotó są fajne. Zmiana na +.

 

I fakt zmienili model lotu, gra się inaczej. Chyba czas przejśc z Arcade na historyczne.

 

Trochę sie już podszkoliłem i rzadko jestem poza pierwszą piątką.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, nie wiem jak to sprawdzałem wczoraj, że wiki wypluła mi 4 zbudowane egzemplarze.

W każdym razie mam wrażenie że coś zmienili w modelu lotu, bo jakoś inaczej się go czuje.

No i zgwałcili ciężkie karabiny ilością serii którą można nimi wystrzelić ;/

 

Może pomyliłeś z 4 egz. używanymi w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie taktykę ma bombowce walcząc myśliwcami z karabinami 7mm?? Po silnikach się strzela???

Właśnie... bombowce są moim zdaniem zbyt wytrzymałe od tyłu. Mimo wszystko ostrzał 12x7,7mm Hurricane'a Mk. II powinien generować uszkodzenia takiego He111. Przecież to są kilogramy ołowiu. A często zdarza się, że można wywalić cały magazynek, a bombowiec nadal leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leciałem za jednym bombowcem, zabijcie ale nie pamiętam jakim, waliłem takimi 2x12.7mm od tylca. Byłem w jego martwej strefie i spokojnie się utrzymywałem strzelając cały czas w kadłub. 3x przeładowałem zanim wreszcie polazł do piachu, a większość pestek wpadła. Więc chyba rzeczywiście lepszy jest atak z góry, energetyczny, spaść od frontu czy boku z salwą, odbić i powtórzyć.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na ile ustawiacie zasięg krzyżowania się ognia z karabinów? Imho bez działek najlepiej ustawić to na niskim poziomie i walić z bardzo bliska, wtedy nawet nie ma tragedii Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiam zwykle od 400-800, zależnie od samolotu którym lecę. Myślę, iż samoloty, które nie mają działek i karabinków (np. ciężkie myśliwce) na skrzydłach, a tylko na dziobie potrzebują nawet tego, by w ogóle wyłączać krzyżowanie strumieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie wkurzać ta gra. 90% moich straconych samolotów jest wskutek zderzenia. Albo ktoś z moich mi wleci w d*** albo ktoś mnie z drużyny przeciwnika taranuje.

 

BTW póki co fajniejszy spitfite MKII. ME 109E3 jest bardzo delikatny i często 2 krótkie serie kończą się urwaniem skrzydła.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem 3 dni temu na premium i zarobki nieźle poszły w górę ;) w tym czasie doszło mi ponad milion srebrnych lwów i masa doświadczenia. Przy lepszych lotach spokojnie można wyciągać z expem i lwami jak poniżej ^^

 

Dołączona grafika 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki z wargaming już zapowiedzieli dużą aktualizację na przyszły rok zwiększającą ilość trójkątów trójkątów na modelach czołgów. :-D pewnie już mają kilka asów w rękawie na okazje wyjścia pojazdów lądowych w WT.Optimus 2x / Tapatalk 2

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jeszcze większe zgwałcenie fizyki, gorszą optymalizację i......NOWE CZOŁGI !!!!1one

O mechanikę nie martwię się w ogóle. Jeśli siły lądowe będą chociaż w połowie tak dobre jak latadła to i tak będą kilka razy lepsze od WoT :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że akurat ruscy wychowani na swojej propagandzie robią tą grę... ich musi być zawsze naj i OP, bo serio głęboko w to wierzą ^^ na szczęście wystepuje ciekawe zjawisko - cholernie mało osób chce tymi ufolotami grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddaję i daję sobie spokój z tą grą. Każdy jeden patch wprowadza jeden samolot o ufo-charakterystykach (Fw-190D-13 F4U, teraz Spitfire Mk IX), który kompletnie rujnuje bitwy historyczne (gram tylko w nie) i niszczy MM z racji tego, że połowa serwera gra tylko i wyłącznie tymi samolotami. Bardzo jestem ciekawe czy ,,przypadkiem" jest, że 2 z 3 wymienionych przeze mnie maszyn to także samoloty premium. Jakkolwiek jest to życzę powodzenia z tego rodzaju polityką, nie wydałem na tę grę dużo, ale i tak żałuję i na pewno nie zamierzam wydać więcej ani złotówki. Zobaczymy czy opłaci im się krótkotrwałe masowe dojenie graczy, bo przecież i tak prędzej czy później będą musieli nerfić te rujnujące grę maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To open beta więc eksperymentują dużo, jeśli Cię to tak bardzo denerwuje to odstaw ją do momentu oficjalnego wydania. Po premierze nie powinno być już takich wahań w działaniu gry i kontent powinien być dobrze przetestowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowaniem jest np. buffnięcie Spitfire'a Mk IX i przeniesienie go 2-4 tiery wyżej, a nie pozostawienie go na tym samym poziomie, żeby urządzał sobie rzeźnię na niemieckich i radzieckich odpowiednikach z tego poziomu(a także z poziomów znacznie niższych bo mało kto gra już Niemcami i po prostu nie ma graczy), czego efekty opisałem wcześniej. Poza tym jest to po prostu nieuczciwe wobec ludzi którzy pokupowali np. konta premium - gra stała się praktycznie niegrywalna więc ktoś ma sobie dać spokój i czekać tym samym wyrzucając pieniądze w błoto?

 

HB działają teraz mniej więcej tak jak działałby WoT gdyby IS'a-7 nagle przenieść na 8 tier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest to po prostu nieuczciwe wobec ludzi którzy pokupowali np. konta premium - gra stała się praktycznie niegrywalna więc ktoś ma sobie dać spokój i czekać tym samym wyrzucając pieniądze w błoto?

 

 

To jest wersja beta - jak ktoś jest na tyle nieogarnięty żeby płacić za niegotowy produkt, to raczej jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć oczywiście takie podejście, ale w takim wypadku na rozwój gry niech w takim wypadku biorą kredyt, chociaż nie wiem czy dostaną biorąc pod uwagę jak tego rodzaju zagrywkami zrażają do siebie klientów.

 

Zresztą tego rodzaju argumentacja jest w tym wypadku zupełnie nie na miejscu - ja tutaj nie krytykuje bugów w grze, niedokończonego modelu uszkodzeń, fizyki, itp. niedociągnięć bo to zrozumiałe, że tego rodzaju kwestie wymagają pracy. Tutaj mamy do czynienia z celowym i świadomym rujnowaniem balansu poprzez podnoszenie statystyk danego samolotu do nienormalnego poziomu, co uniemożliwia normalną grę w sposób opisany przeze mnie powyżej. Nikt mi nie wmówi, że 4 razy pod rząd z wyjściem każdego patcha przypadkiem, przez błąd devsów, jeden z samolotów okazuje się praktycznie nie do pobicia.

 

Żeby to naprawić w tej wersji gry wystarczyłby jeden mini-ptach, których jest pełno, a który mógłby usunąć 150-oktanowe paliwo Spitfire'owi (bez niego nie jest przepakowany), ale nie - oni wolą utrzymać taki stan i sprzedawać ten samolot w wersji premium który ci którzy akurat nie mają go w hangarze. Ciekawe dlaczego takiego samego paliwa nie dostał Spitfire Mk XVI, którego nie można kupić jako maszyny premium.

 

Zaznaczam, że piszę to wszystko mając wymaksowanego Spitfire'a Mk IX w hangarze.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...